صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 199

موضوع: اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

Question اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

من از يك دانشگاه پذيرش دارمو منتظر جواب يك دانشگاه ديگر هستم .مي خوام ببينم مي توونم با اولي تقاضاي ويزاكنم و برم اونجا دانشگاه را عوض كنم ؟

پیش فرض پاسخ : عوض كردن دانشگاه در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    من از يك دانشگاه پذيرش دارمو منتظر جواب يك دانشگاه ديگر هستم .مي خوام ببينم مي توونم با اولي تقاضاي ويزاكنم و برم اونجا دانشگاه را عوض كنم ؟ آيا مثل آمريكا اسم دانشگاه توي ويزا هست ؟
    بله اسم شهری که میرید پایین ویزا درج میشه وسروکارتون بااداره اقامت اون شهره.تعویض دانشگاه غیرممکن نیست ولی شرایط خودش رو داره.
    ممکنه گرفتن ویزا از یه شهرنسبت به یه شهردیگه راحتترباشه،این روهم در نظر بگیرید.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member aries آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir

پیش فرض پاسخ : عوض كردن دانشگاه در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    بله اسم شهری که میرید پایین ویزا درج میشه وسروکارتون بااداره اقامت اون شهره.تعویض دانشگاه غیرممکن نیست ولی شرایط خودش رو داره.
    ممکنه گرفتن ویزا از یه شهرنسبت به یه شهردیگه راحتترباشه،این روهم در نظر بگیرید.

تعویض رشته داخل یک دانشگاه چه طوره؟ وقتی رشته اول رو ول می کنیم reputation مون خراب نمی شه؟

پیش فرض تغییر دانشگاه در مقطع فوق لیسانس در آلمان

سلام بچه ها!
    یه سئوال داشتم می خواستم در مورد امکان تغییر دانشگاه در مقطع فوق بین دانشگاههای آلمان.چون داشتم interview دانشگاه KIT را انجام می دادم و گزینه ای را انتخاب کردم که در یه دانشگاه آلمانی دارم می خونم این پیامو داد:
    If you have already been registered at a German university and if you are no longer entitled to take examination in the subject you are enrolled, you can't continue your studies at Karlsruhe Institute of Technology (KIT) in the same subject

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Bremen-Information and Automation engineering

Question همه چیز در مورد exchange در دانشگاههای المان

سلام دوستان. دیدم در هیچکدام از تاپیکها بحثی در مورد exchange و تغییر دانشگاه در المان پس از قبولی نشده. خواستم ازتون خواهش کنم اطلاعات و تجربیاتتون رو در این مورد بگید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Bremen-Information and Automation engineering

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد exchange در دانشگاههای المان

در ضمن من در دانشگاه Bremen قبول شدم. از 1april کلاسامون شروع شده. میخواستم بدونم میتونم exchange کنم و برم داشگاه مونیخ یا برلین؟ اگه میشه لطفا مراحل انجام این کارو واسم بگید؟

Junior Member

من از دانشگاه اشتوتگارت پذیرش گرفتم و برای سفارت هم اخر جون وقت گرفتم اونوقت میخوام برای یه دانشگاه دیگه تو یه شهر دیگه هم اپلای کنم که جوابش مشخص نیس کی بیاد.میخوام بدونم من اگه برا همین دانشگاه اشتوتگارت ویزا بگیرم می تونم بعدش اون دانشگاه برم یا جدا باید تقاضای ویزا کنم؟مرسی

اگر از دوستان كسي آلمان هست .. لطف كنه از اداره اقامت اشتوتگارت اين سوال را بپرسه ؟
    من از سفارت اينجا پرسيدم و گفتن بايد از اونجا بپرسي

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

Lightbulb پاسخ : همه چیز در مورد exchange در دانشگاههای المان

Look, I do not know exactly, but someday in a welcome meeting provided by our university international office, i asked this and was answered that the university which first you have been admitted, does not care about that, for the other university, you shall make another completely new application, then see what is the result. even if after passing one or more semesters at your first university you want to seize your major and change it perhaps in the same uni or another also, you can even transfer some of your attained credits, although by the destination university respected department approval...

The positive side is you will enter to Germany by a visa valid for 3 months, so you may have enough time to apply another place;
    BUT
    your city change would be a matter of the foreigner's authority office!

I'm not sure how on details, i just have some gusses that proves this to be risky and troublesome!

Good luck
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    Look, I do not know exactly, but someday in a welcome meeting provided by our university international office, i asked this and was answered that the university which first you have been admitted, does not care about that, for the other university, you shall make another completely new application, then see what is the result. even if after passing one or more semesters at your first university you want to seize your major and change it perhaps in the same uni or another also, you can even transfer some of your attained credits, although by the destination university respected department approval...

The positive side is you will enter to Germany by a visa valid for 3 months, so you may have enough time to apply another place;
    BUT
    your city change would be a matter of the foreigner's authority office!

I'm not sure how on details, i just have some gusses that proves this to be risky and troublesome!

Good luck

یعنی همون اول مثلا برای ارشد ویزای 2 ساله نمیدن؟؟؟3 ماهه میدن اول؟؟
    نکته ی بعد اینکه یکی ار بچه ها میگفت چون اونجا دانشگاه ها باهم در ارتباط هستن قضیه ی تغییر دانشگاه در شرایطی که خودتون به این کار اقدام کنین و از طرف دانشگاه مبدا یا استادتون نباشه چهره ی خوبی نداره.حالا دیگه من اطلاعی ندارم.باز بچه ها لطف کنن بیشتر توضیح بدن.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین