صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 199

موضوع: اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

پیش فرض پاسخ : اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

فرض میکنیم شما برای ترم پاییز با پذیرش یه دانشگاه اقدام کردی و ویزات دیر اومده به این ترم نمی رسی از طرفی این رشته که پذیرش داری فقط ترم پاییز پذیرش داره حالا برا ترم تابستون میشه به سفارت یه پذیرش از دانشگاه دیگه یا پذیرش از یه موسسه زبان ارائه داد ویزا رو گرفت ؟ یا سفارت فقط با پذیرش دانشگاهی که از اول اقدام کردی ویزا صادر میکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    ممنون جالا اگه یکی رشته ی دوم و شهر دومی که میخواد بره کاملا با رشته لیسانسش متفاوت باشه و میدونه اگه از ایران بخواد واسه ویزا اقدام کنه مجبور فرم امنیتی پر کنه و ممکنه بخاطر نا مرتبط بودن ریجکت شه بازهم میتونه اول واسه شهر و رشته ای اقدام کنه که مرتبط هستش و فرم امنیتی نمیخواد بعدا تو خاک آلمان ویزاشو تعویض کنه ؟ اگه اینطور باشه پس هر کسی میتونه سفارت ایران رو با این روش دور بزنه . کلا واسم سوال شده این موضوع
    دوستان اگه کسی اطلاع دقیق از این موضوع داره لطفا راهنمایی کنه خیلی مهمه. من شنیدم که چون اسم دانشگاه توی پاسپورت میخوره باید توی همون دانشگاه ثبت نام کرد و حداقل یک ترم درس خوند بعد از یک ترم اگر خواستیم می تونیم تغییر دانشگاه یا شهر بدیم؟ آیا این حقیقت داره نمیشه بدون ثبت نام و یک ترم خوندن شهر رو عوض کرد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanzuck نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی اطلاع دقیق از این موضوع داره لطفا راهنمایی کنه خیلی مهمه. من شنیدم که چون اسم دانشگاه توی پاسپورت میخوره باید توی همون دانشگاه ثبت نام کرد و حداقل یک ترم درس خوند بعد از یک ترم اگر خواستیم می تونیم تغییر دانشگاه یا شهر بدیم؟ آیا این حقیقت داره نمیشه بدون ثبت نام و یک ترم خوندن شهر رو عوض کرد؟
    حقیقت نداره، میتونید به محض رسیدن به آلمان به شهر و دانشگاه دوم برید و ثبت نام کنید.

Junior Member

دوست عزیزم، تو ویزا زیر دانشگاه قید شده که تغییر محل تحصیل امکان پذیر نمی باشد. چطور می فرمایید که براحتی میشود جای دیگه ثبت نام کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    حقیقت نداره، میتونید به محض رسیدن به آلمان به شهر و دانشگاه دوم برید و ثبت نام کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط flamenco28 نمایش پست ها
    دوست عزیزم، تو ویزا زیر دانشگاه قید شده که تغییر محل تحصیل امکان پذیر نمی باشد. چطور می فرمایید که براحتی میشود جای دیگه ثبت نام کرد؟
    تو ویزا کنار اسم دانشگاه نوشته این ویزا برای تحصیل در این دانشگاه است.
    ولی من و خیلی های دیگه در آلمان اینکار رو کردن، و کوچکترین مسئله ای نبوده،
    برای تمدید اقامت 3 ماهه به 1 ساله فقط اداره اتباع خارجی شهری که هستید مدارکتون رو از اداره اتباع خارجی شهری که ازش ویزا گرفتید طلب میکنه که بازم ما نباید کاری بکنیم.
    حتی میشه بعد از شروع کردن درس هم تعییر رشته و دانشگاه داد و به شهر دیگه ای رفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    تو ویزا کنار اسم دانشگاه نوشته این ویزا برای تحصیل در این دانشگاه است.
    ولی من و خیلی های دیگه در آلمان اینکار رو کردن، و کوچکترین مسئله ای نبوده،
    برای تمدید اقامت 3 ماهه به 1 ساله فقط اداره اتباع خارجی شهری که هستید مدارکتون رو از اداره اتباع خارجی شهری که ازش ویزا گرفتید طلب میکنه که بازم ما نباید کاری بکنیم.
    حتی میشه بعد از شروع کردن درس هم تعییر رشته و دانشگاه داد و به شهر دیگه ای رفت.
    آخه دلیل اینکه صدور ویزا اینقدر برای آلمان طول می کشد اینست که موضوع پایان نامه را بررسی می کنند و همینطور در مورد رشته و دانشگاه شما. اگر اینطور باشد که شما می گید، عملا این تحقیقات، بیجا خواهد بود. نمی دونم، آیا کسی واقعا تجربه شخصی در این زمینه دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزا دانشجویی (اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط assistant نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان اتریش هستم و ویزای دانشجویی رو از وین گرفتم، الان از دانشگاه مونیخ پذیرش گرفتم اگه بخوام اونجا برم برای درخواست ویزا المان باید چکار کنم؟ میتونم همین ویزای اتریش رو اونجا تمدید کنم یا باید کل مراحل رو از اول برم.
    شرایط من تا حدودی شبیه شرایط شماست.
    من میخواستم بدونم کسی که در آلمان اقامت داره ( ولی دانشجوی آلمان نیست) میتونه با کارت اقامت آلمان بره در دانشگاه اتریش که پذیرش داره ثبت نام کنه؟ یا اینکه برای ثبت نام در دانشگاه اتریش، حتما نیاز به ویزای اتریش هست؟
    پیشاپیش ممنونم از پاسختون

Member

سلام دوستان
    من دانشجوی مستر در آلمان هستم. به تازگی و قبل از پایان مسترم برای دکترا در آلمان پذیرش گرفتم (مستر دومم بود). حالا میخواستم بدونم وضعیت ویزام به چه صورت هست. در حال حاضر تا سال دیگه اقامت دانشجویی دارم٬ آیا با همون می تونم درسم را در مقطع جدید شروع کنم؟ و اینکه ایا باید از مسترم انصراف بدم؟
    ممنون

Junior Member

من برای این ترم تابستون پذیرش دارم ولی ایا می تونم برای پاییز بعدی برای یه پذیرش دیگه از یه دانشگاه و شهر و رشته دیگه از طریق یونی اسیست اقدام کنم؟ و بعد قبولیم اونجا ثبت نام کنم ؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Limo نمایش پست ها
    من برای این ترم تابستون پذیرش دارم ولی ایا می تونم برای پاییز بعدی برای یه پذیرش دیگه از یه دانشگاه و شهر و رشته دیگه از طریق یونی اسیست اقدام کنم؟ و بعد قبولیم اونجا ثبت نام کنم ؟
    بعله، هیچ مشکلی نداره، به شرط اینکه درستون رو تابستان در این شهر شروع نکنید. اگر شروع کنید فقط باید برای اداره اتباع خارجی توضیح بدین که چرا جابجا میشین و چرا احیانا رشته و دانشگاه رو عوض میکنین، همین.