صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 199

موضوع: اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

Junior Member

پیش فرض اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

سلام، من برای شهر Kiel درخواست ویزا دادم ولی چون شروع کلاسش نزدیکه میترسم تا اون موقع ویزام نرسه. سوالم اینه که، اگر بعد از deadline ویزام بیاد، میتونم ویزام رو بگیرم و بعد برم دانشگاه Wuppertal ثبت نام کنم؟ (این دانشگاه تا 30 فروردین فرصت داره)
    خیلی ممنون میشم جوابمو بدین

منظورم اینه که اگر ویزام بعد از شروع کلاس دانشگاه اولی اومد، برم سفارت و با نشون دادن پذیرش دانشگاه دومی که کلاسش هنوز شروع نشده ویزام رو تحویل بگیرم؟
    ویرایش توسط omid2015 : March 6th, 2016 در ساعت 01:40 PM دلیل: ترکیب پست ها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mind91 نمایش پست ها
    سلام، من برای شهر Kiel درخواست ویزا دادم ولی چون شروع کلاسش نزدیکه میترسم تا اون موقع ویزام نرسه. سوالم اینه که، اگر بعد از deadline ویزام بیاد، میتونم ویزام رو بگیرم و بعد برم دانشگاه Wuppertal ثبت نام کنم؟ (این دانشگاه تا 30 فروردین فرصت داره)
    خیلی ممنون میشم جوابمو بدین

منظورم اینه که اگر ویزام بعد از شروع کلاس دانشگاه اولی اومد، برم سفارت و با نشون دادن پذیرش دانشگاه دومی که کلاسش هنوز شروع نشده ویزام رو تحویل بگیرم؟
    سفارت اگه ببینه به کلاستون نمی رسین، ویزاتونو ریجکت می کنه (البته ظاهرا الان تو بعضی موارد به جای اینکه ریجکت کنه، به طرف زنگ می زنه میگه یا بیا انصراف بده یا ریجکت می کنیم، نمی دونم این اتفاق دقیقا برای چه کسایی می افته، ولی تو همین فروم ها خوندم). هیچ وقت ویزایی صادر نمیشه که بعد از ددلاین دانشگاه باشه.
    معقول تر اینه که شما با اونی که ددلاینش دیرتر هست درخواست بدین. اگه ویزاتون زودتر اومد، برین اون یکی دانشگاه ثبت نام کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

مرسی بابت پاسختون. دیروز با سفارت تماس گرفتم. گفتن در اونصورت باید نامه تمدید برای ترم آینده یا دیرتر شروع شدن کلاسا، از همون دانشگاه اول رو ببرم تا ویزا صادر بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

سلام،
    من ایمیل پذیرشم برای دانشگاه کایزرسلاترن دیروز اومده ولی باید یک داکیومنتی با عنوان DECLARATION OF ACCEPTANCE پر کنم و براشون بفرستم تا نامه پذیرش رو برام بفرستن!
    مشکل اینجاست که من منتظر جواب دانشگاه مگدبورگ هستم که از طریق یونی اسیست اقدام کردم و در حد 2-3 روزه که مدارکم رو برای دانشگاه فوروارد کردن و ددلاینش هم 15 جونه و تازه اون موقع بررسیشون شروع میشه. دانشگاه اول اواسط آگوست شروع میشه برنامش و دومیه اکتبر.الان پیشنهادتون به من چیه؟ با چیزهایی که خوندم فهمیدم که میشه ویزا با اسم یک دانشگاه گرفت و بعد رفت یک دانشگاه و شهر دیگه.اما سوال اینه که میشه اون فرم تایید دانشگاه اول رو پر کرد و بعد منصرف شد و به دانشگاه اعلام کرد؟
    متنشم ی چیزی شبیه اینه:
    declare that I accept the offered study place in the Master Programme “Computer Science”

at the University of Kaiserslautern for the winter semester 2016 under the following

condition:...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    سلام،
    من ایمیل پذیرشم برای دانشگاه کایزرسلاترن دیروز اومده ولی باید یک داکیومنتی با عنوان DECLARATION OF ACCEPTANCE پر کنم و براشون بفرستم تا نامه پذیرش رو برام بفرستن!
    مشکل اینجاست که من منتظر جواب دانشگاه مگدبورگ هستم که از طریق یونی اسیست اقدام کردم و در حد 2-3 روزه که مدارکم رو برای دانشگاه فوروارد کردن و ددلاینش هم 15 جونه و تازه اون موقع بررسیشون شروع میشه. دانشگاه اول اواسط آگوست شروع میشه برنامش و دومیه اکتبر.الان پیشنهادتون به من چیه؟ با چیزهایی که خوندم فهمیدم که میشه ویزا با اسم یک دانشگاه گرفت و بعد رفت یک دانشگاه و شهر دیگه.اما سوال اینه که میشه اون فرم تایید دانشگاه اول رو پر کرد و بعد منصرف شد و به دانشگاه اعلام کرد؟
    متنشم ی چیزی شبیه اینه:
    declare that I accept the offered study place in the Master Programme “Computer Science”

at the University of Kaiserslautern for the winter semester 2016 under the following

condition:...
    سلام
    اینکه بخواین با ویزای یه جا برین یه جای دیگه ثبت نام کنین که میشه. اما چه اصراری دارین برین ماگدبورگ. شخصا بهتون توصیه می کنم حتی اگه از اون دانشگاه پذیرش گرفتین هم نرین. همین کایزرسلاترن بهتره. هم دانشگاهش، هم شهرش.

Junior Member

سلام دوستان اگر پذیرش یک رشته شهریه ای از دانشگاه اخن داشته باشیم وبا اون ویزا بگیریم اگر قبل از ثبت نام باشه میتونیم با اون ویزا در یک دانشگاه دیگرکه دانشگاهش رایگان هست ثبت نام کنیم ایا دانشگاه اخن ویزا رو باطل نمیکنه با توجه به اینکه زمان ثبت نامش اخر ژوین هست که رایگان هست وپذیرش داریم ثبت نام کنیم ایا دانشگاه اخن باعث ابطال ویزا نمیشه

Junior Member

سلام دوستان. من با پذیرش بامبرگ درخواست ویزا دادم حالا پذیرشم ار توبینگن اومده. یکی از مواردی که خواسته پاسپورت و ویزای معتبر هست من از فرودگاه می تونم با جای بامبرگ برم توبینگن ثبت نام کنم؟ اینکه ویزا برای بامبرگ صادر شده و ویزا جز مدارک ثبت نام توبینگن هست مشکلی پیش نمیاره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh8001 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با پذیرش بامبرگ درخواست ویزا دادم حالا پذیرشم ار توبینگن اومده. یکی از مواردی که خواسته پاسپورت و ویزای معتبر هست من از فرودگاه می تونم با جای بامبرگ برم توبینگن ثبت نام کنم؟ اینکه ویزا برای بامبرگ صادر شده و ویزا جز مدارک ثبت نام توبینگن هست مشکلی پیش نمیاره؟
    سلام
    شما با پذیرش بامبرگتون برین بامبرگ ثبت نام کنین. مشکلی پیش نمیاد. فقط پرونده تون حدود دو هفته طول می کشه تا از توبینگن بره بامبرگ. خودشون هم پرونده رو منتقل می کنن. شما کار خاصی نمی کنین. فقط همین که میرین تو بامبرگ خودتونو رجیستر می کنین و درخواست ویزا میدین کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

دوستان
    من برای ویزا، با یک پذیرشم اقدام کردم، بعد میخوام برم یک دانشگاه دیگه(تا اینجا میدونم مشکلی نیست)
    ولی بعد از یک ترم خوندن میخوام برای ترم بهار-تابستان یک دانشگاه دیگه اقدام کنم و برم اونجا. این مشکل ایجاد میکنه؟
    جایی هست بتونم ازشون بپرسم این قوانین رو؟(هر سه دانشگاه در ایالت های متفاوتی هستند)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    شما با پذیرش بامبرگتون برین بامبرگ ثبت نام کنین. مشکلی پیش نمیاد. فقط پرونده تون حدود دو هفته طول می کشه تا از توبینگن بره بامبرگ. خودشون هم پرونده رو منتقل می کنن. شما کار خاصی نمی کنین. فقط همین که میرین تو بامبرگ خودتونو رجیستر می کنین و درخواست ویزا میدین کافیه.
    خیلی ممنون جواب دادید. فکر کنم پیاممو اشتباه خوندین. من اصلا نمی خوام بامبرگ برم می خوام برم توبینگن ولی با بامبرگ ویزا گرفتم. بازم باید بامبرگ برم؟