صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 199

موضوع: اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزا دانشجویی (اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط giti007 نمایش پست ها
    دوستام ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داشت راهنمایی کنه
    من دانشجوی ترم اول هستم درکشور چک، چون رشته ام بین المللی و به زبان انگلیسی هست، الان یک دانشگاه بین المللی توی آلمان پیدا کردم که میخوام به اونجا درخواست انتقال بدم در همین رشته
    کسی میدونه شرایط کار به چه صورت هست؟ آیا اونها قبول میکنند از ترم بعد برم اونجا؟
    همون طور که آقا/خانم super هم اشاره کردند بهترین پاسخگو، دانشگاه مقصد هست. ایمیل بخش اینترنشنال آفیس دانشگاه را از سایتشون پیدا کنید و موضوع را مستقیم از خودشون سوال کنید.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزا دانشجویی (اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه

من ویزام رو که تحویل گرفتم توجهم به یه چیزی جلب شد، گفتم بیام توی این تاپیک بنویسم شاید به درد بخوره:
    توی ویزا نوشته که شما واسه کدوم دانشگاه پذیرش گرفتین و میخواید کجا درس بخونید.
    دقیقا ابن عبارت رو نوشته: (اسم دانشگاه) NUR GULT. ZUM STUDIUM AN DER
    شاید این موضوع باعث شه که نتونین دانشگاه دیگه ای غیر از اونی که روز مصاحبه اعلام کردین درس بخونین و مشکل برای گرفتن ویزای 1 ساله بوجود بیاد.

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط iMi88 نمایش پست ها
    من ویزام رو که تحویل گرفتم توجهم به یه چیزی جلب شد، گفتم بیام توی این تاپیک بنویسم شاید به درد بخوره:
    توی ویزا نوشته که شما واسه کدوم دانشگاه پذیرش گرفتین و میخواید کجا درس بخونید.
    دقیقا ابن عبارت رو نوشته: (اسم دانشگاه) NUR GULT. ZUM STUDIUM AN DER
    شاید این موضوع باعث شه که نتونین دانشگاه دیگه ای غیر از اونی که روز مصاحبه اعلام کردین درس بخونین و مشکل برای گرفتن ویزای 1 ساله بوجود بیاد.
    خیر مشکلی پیش نمیاد، من که تا الان به مشکلی بر نخوردم

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد exchange در دانشگاههای المان

نتیجه بعد خوندن کل تاپیک: میشه ترم اول رفت یه دانشگاه درپیت (یا غیر مطلوب!) .... ... همونجا حین تحصیل برای دانشگاه دیگه اپلای کرد و ترم بعد تو دانشگاه جدید درس رو شروع کرد.. و برای ویزا و اینها هم مشکلی پیش نمیاد و لازم به برگشت به ایران هم نیست
    ببخشید اونوقت تکلیف وثیقه سربازی چی میشه؟ مشکلی براش پیش میاد؟ اگه اینو بگید دعای خیر من شامل حالتون میشه. با تشکرات :@
    شکست، نردبان پیروزی است.

Junior Member

na moshkeli nadareh. doste man az ye daneshgah paziresh gereft va umad alman va badesh to ye daneshgahe dige to ye shahr va ye eialate dige sabte nam kard.

Junior Member

با سلام،
    دوستان من 3تا پذیرش دارم واسه مستر:
    از FH Munich رشته paper technology که 10000یورو خرج داره(انگلیسی) !!
    2.از Magdeburg رشته Chemical and Energy Engineering (انگلیسی)
    3.از Clausthal رشته Mechanical Engineering (آلمانی
    ویزام واسه مورد اول اقدام کردم و حاللا اگه بخام برم مستقیم سر کورس آلمانی کلاستال بشینم آیا بنظر شما اجازه 2 سال آلمانی خوندن و حالا بعدش 2 سال مستر بهم میدن یا اینکه ویزام که 2 سالست بعدش باید برگردم بیام ایران؟؟ چه مشکلاتی میتونه واسم پیش بیا؟؟
    لطفا سریعا جوابمو بدین چون 1 هفته دیگه ثبت ناممه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University

سلام .من یکی از دوستانم ویزاش اومده .چندتا سوال از من پرسید که اطلاعی نداشتم: توی آلمان تا چند بار میشه شهر و دانشگاه رو عوض کرد؟ چون ویزاش دیر اومد پذیرش دانشگاهی که مدنظرش بود منقضی شد و ویزاش فقط برای کلاس زبان دانشگاه صادر شده و از دانشگاه دیگه ای هم پذیرش داره و میخواد مستقیم بره اونجا ثبت نام کنه و اگر واسه ترم زمستانی سال دیگه دوباره دانشگاه قبلی بهش پذیرش داد برگرده اونجا .چنین کاری رو میتونه انجام بده؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه وین پذیرش دارم تازه ویزا اتریش گرفتم ولی ترجیح میدم برم المان میخواستم بدونم با ویزای D اتریش میشه یه سره رفت المان.مشکلی پیش نمیاد؟؟چون من از دانشگاه بوخوم هم پذیرش گرفتم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shocolat نمایش پست ها
    سلام .من یکی از دوستانم ویزاش اومده .چندتا سوال از من پرسید که اطلاعی نداشتم: توی آلمان تا چند بار میشه شهر و دانشگاه رو عوض کرد؟ چون ویزاش دیر اومد پذیرش دانشگاهی که مدنظرش بود منقضی شد و ویزاش فقط برای کلاس زبان دانشگاه صادر شده و از دانشگاه دیگه ای هم پذیرش داره و میخواد مستقیم بره اونجا ثبت نام کنه و اگر واسه ترم زمستانی سال دیگه دوباره دانشگاه قبلی بهش پذیرش داد برگرده اونجا .چنین کاری رو میتونه انجام بده؟
    فکر می کنم میشه این کارو انجام بده. ولی اینو هم بدونین که یه سری قوانین محدودیت گذار هم هست. من دقیق یادم نیست ولی از یکی یه بار شنیدم که مثلا حداکثر دوبار یا سه بار (دقیق یادم نیست) می تونین دانشگاهتون رو عوض کنین.

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط shocolat نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فکر می کنم میشه این کارو انجام بده. ولی اینو هم بدونین که یه سری قوانین محدودیت گذار هم هست. من دقیق یادم نیست ولی از یکی یه بار شنیدم که مثلا حداکثر دوبار یا سه بار (دقیق یادم نیست) می تونین دانشگاهتون رو عوض کنین.
    سلام،

من وقتی کارت اقامت را دریافت کردم (2 ساله)، آفیسر برام توضیح داد که نمی تونم دانشگاهم را عوض کنم. توی ویزام اسم دانشگاه و مقطع تحصیلی ذکر شده است.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست