صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 199

موضوع: اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه ديگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزا دانشجویی (اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه

دوستان من تو ویزام نوشته nur zum MA-studium an HS Munchen
    کسی میدونه اگه بخام برم جای دیگه ثبت نام(magdeburg) مشکلی واسه ویزام وجود داره یا نه؟
    لطفا جوابمو زود بدین چون دو روز دیگه بلیط دارم واسه مگدبورگ.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزا دانشجویی (اقدام براي ويزا با پذيرش يك دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه

سلام دوستان.من از كلاوستهال پذيرش داشتم و همون و روز مصاحبه به سفارت ارايه دادم.پذيرش هم به صورتى هست كه ٦ ماه زبان بخونم و بعد از گرفتن dsh دانشگاه و شروع كنم.حالا من تصميم دارم كه مستقيم برم دارمشتات با فرانكفورت و اونجا اقدام به ثبت نام توى hochschule كنم.لطفا اگر كسى اطلاعى داره به من بگه كه آيا اين كار ممكن هيت يا خير؟ خيلى ممنون

Junior Member

سلام
    کسی می دونه که می شه ویزا و برای آمریکا تغییر داد یا نه؟
    با I-20 یه دانشگاه درخواست ویزا داد ولی یه دانشگاه دیگه ثبت نام کرد؟
    کسی می دونه؟

Junior Member

سلام دوستان، من الان اتریش هستم و ویزای دانشجویی رو از وین گرفتم، الان از دانشگاه مونیخ پذیرش گرفتم اگه بخوام اونجا برم برای درخواست ویزا المان باید چکار کنم؟ میتونم همین ویزای اتریش رو اونجا تمدید کنم یا باید کل مراحل رو از اول برم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط assistant نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان اتریش هستم و ویزای دانشجویی رو از وین گرفتم، الان از دانشگاه مونیخ پذیرش گرفتم اگه بخوام اونجا برم برای درخواست ویزا المان باید چکار کنم؟ میتونم همین ویزای اتریش رو اونجا تمدید کنم یا باید کل مراحل رو از اول برم.
    من خودم نميدونم، ولی ميتونين از ادراره مهاجرت مونيخ از اين ايميل بپرسين که بايد چی کار کنين
    auslaenderbehoerde.kvr@muenchen.de

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام

اگه بعد از صدور ویزا تازه تو اون رشته ای که مد نظرت بود پذیرش داشتی میتونی دانشگاه هتو عوض کنی یا باید مجدد پروسه درخواست ویزا رو واسه این دانشگاه جدید از سر بگیری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام

اگه بعد از صدور ویزا تازه تو اون رشته ای که مد نظرت بود پذیرش داشتی میتونی دانشگاه هتو عوض کنی یا باید مجدد پروسه درخواست ویزا رو واسه این دانشگاه جدید از سر بگیری؟
    اره، مشکلی نداره ، میتونی ویزاتو از یه شهر دیگه بگیری وقتی رفتی کلا بری یه شهر و دانشگاه دیگه ، بچه ها میگن دانشگاه یه تلفن میزنه و اوکی و مدارکت و میفرستن اونجا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    اره، مشکلی نداره ، میتونی ویزاتو از یه شهر دیگه بگیری وقتی رفتی کلا بری یه شهر و دانشگاه دیگه ، بچه ها میگن دانشگاه یه تلفن میزنه و اوکی و مدارکت و میفرستن اونجا
    درسته کاملا، من اضافه کنم دانشگاه تلفن نمیزنه! یعنی اصن ربطی به دانشگاه نداره! موقع تمدید ویزا در اداره ausländerbehörde یا تلفن میزنن، یا ایمیل میدن، یا شاید بنا به قانون ایالت طور دیگه ای حل کنن! در هر صورت مسعله ای نیست! میتونید اینکارو بکنید

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    درسته کاملا، من اضافه کنم دانشگاه تلفن نمیزنه! یعنی اصن ربطی به دانشگاه نداره! موقع تمدید ویزا در اداره ausländerbehörde یا تلفن میزنن، یا ایمیل میدن، یا شاید بنا به قانون ایالت طور دیگه ای حل کنن! در هر صورت مسعله ای نیست! میتونید اینکارو بکنید
    سلام دوست عزیز
    برا بحث پذیرش زبان هم میشه به این صورت عمل کرد؟
    یعنی مثلا دانشجو با پذیرش کورس زبان برا ویزا اقدام کرده ولی تا میاد ویزا صادر بشه از یه دانشگاه دیگه برا رشته انگلیسی زبان براش پذیرش میاد و دیگه نمیخواد اون دانشگاهی که با پذیرشش برا ویزا اپلای کرده رو بره!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برا بحث پذیرش زبان هم میشه به این صورت عمل کرد؟
    یعنی مثلا دانشجو با پذیرش کورس زبان برا ویزا اقدام کرده ولی تا میاد ویزا صادر بشه از یه دانشگاه دیگه برا رشته انگلیسی زبان براش پذیرش میاد و دیگه نمیخواد اون دانشگاهی که با پذیرشش برا ویزا اپلای کرده رو بره!
    ميشه! اصن اين موضوع واقعا مسعله اي نيست!