صفحه 290 از 295 نخستنخست ... 190240280281282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام بچه ها
    نمی دونم اینجا جای مطرح کردن این سوال هست یا نه
    تافل من 24 ژانویه اکسپایر میشه و ددلاین چند تا دانشگاه که میخام براشون اپلای کنم 15 ژانویه هست. بنظرتون نزدیک بودن این تاریخ ها مشکل ساز نمیشه؟

سلام
    من واسه تافل ثبت نام کردم دو هفته پیش و اون موقع 4 تا دانشگاه رو انتخاب نکردم. الان میخوام 4 تا رو وارد کنم اما گزینه modify وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vga67 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    نمی دونم اینجا جای مطرح کردن این سوال هست یا نه
    تافل من 24 ژانویه اکسپایر میشه و ددلاین چند تا دانشگاه که میخام براشون اپلای کنم 15 ژانویه هست. بنظرتون نزدیک بودن این تاریخ ها مشکل ساز نمیشه؟
    سلام
    ببینید احتمالش هست که دردسر ساز بشود. برای نمونه دانشگاهی که من پذیرش داده بود با وجود آنکه تافل من اکسپایر نشده بود و حتی بعد از پذیرش هم همچنان اعتبار داشت به من گفتند که یک سال و نیم را قبول می کنیم و نه دو سال را و از دید ما نمره ی تو اکسپایر است و البته پذیرش مشروط دادند و من دوباره امتحان تافل را دادم!
    یک پیشنهاد شما همین نمره ی تافل را بفرستید و خودتان را هم برای امتحان مجدد آماده کنید که هر وقت دانشگاه به این موضوع ایراد گرفت سریع امتحان داده و نمره را برایشان ریپورت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidasadi نمایش پست ها
    سلام
    من واسه تافل ثبت نام کردم دو هفته پیش و اون موقع 4 تا دانشگاه رو انتخاب نکردم. الان میخوام 4 تا رو وارد کنم اما گزینه modify وجود نداره.
    سلام
    بر روی view order کلیک کرده و سپس modify را اانتخاب کنید.

سلام دوستان دو تا سوال داشتم در خصوص ریپورت

1- توی انتخاب دانشگاه های گیرنده ی نمره تافل فرق بین Undergraduate و Graduate School چیه؟ من که میخوام برای مستر اپلای کنم کدوم دیپارتمنت رو باید انتخاب کنم بعنوان گیرنده؟ خود دانشگاه ها به جز Institution Code هیچ اطلاعات دیگه ای در این زمینه نمیدن

2- با توجه به اینکه سنتر امیربهادر از طرف ETS کنار گذاشته شده آیا انتخاب اون سنتر بعنوان یکی از گیرنده های کارنامه مشکلی نداره؟ ETS کارنامه میفرسته به امیربهادر یا بهتره تغییرش بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    سلام دوستان دو تا سوال داشتم در خصوص ریپورت

1- توی انتخاب دانشگاه های گیرنده ی نمره تافل فرق بین Undergraduate و Graduate School چیه؟ من که میخوام برای مستر اپلای کنم کدوم دیپارتمنت رو باید انتخاب کنم بعنوان گیرنده؟ خود دانشگاه ها به جز Institution Code هیچ اطلاعات دیگه ای در این زمینه نمیدن

2- با توجه به اینکه سنتر امیربهادر از طرف ETS کنار گذاشته شده آیا انتخاب اون سنتر بعنوان یکی از گیرنده های کارنامه مشکلی نداره؟ ETS کارنامه میفرسته به امیربهادر یا بهتره تغییرش بدم؟
    سلام. در مورد سوال اولتون: براى Master گزينه Graduate School انتخاب كنيد.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

گزینه modify واسه من وجود نداره. نمیدونم مشکل کجاست. خیلی فوری به کمک نیاز دارم. مرسی دوستان.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال Sep 2016 آزمون تافل دادم و الان می خواهم کارنامه ام رو برای SSSi (جهت بررسی برای مهاجرت به استرالیا) ارسال کنم. ولی در سایت ETS جایی برای درج آدرس این موسسه پیدا نکردم و فقط می توان کد دانشگاه یا موسسه رو وارد کرد که ظاهرا این موسسه کد برای دریافت کارنامه تافل نداره.
    کسی می تونه راهنمایی کنه که من چطور می تونم درخواست ارسال کارنامه تافل به یک موسسه (غیر از دانشگاه) رو انجام بدهم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من 6 ژانویه امتحان بدم به 22 ژانویه واسه ددلاین میرسم؟ یعنی تا اون موقع ای تی سی نمرمو ریپورت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidasadi نمایش پست ها
    گزینه modify واسه من وجود نداره. نمیدونم مشکل کجاست. خیلی فوری به کمک نیاز دارم. مرسی دوستان.
    سلام

بعد از کلیک بر روی View Order(s) در صفحه بعد روی Order No کلیک و در صفحه بعد گزینه modify وجود داره ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)