صفحه 289 از 295 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام.
    اگر دو بار امتحان تافل بديم، ميشه فقط نمره آزمونى كه بهتر شده بفرستيم؟ يا هر دو نمره با هم ريپورت ميشه؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

من امتحان اخیرم یک مشکل تکنیکی داشت. ایمیل زدم و گلایه کردم. همزمان با اعلام نتایج همون روز یک ایمیل دیگه از ای تی اس اومده بود که فرصت امتحان مجدد بهم می دادن به صورت رایگان! حالا موندم آیا این نمرم به دانشگاه هایی که اسمشون رو وارد کردم ریپورت می شه یا نه!؟
    کسی می دونه الان وضع چطوری می شه؟

سلام دوستان

سایت ETS این امکان رو میده که نمرات رو بعد از منقضی (expire) شدن امتحان تافل ریپورت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    سلام دوستان

سایت ETS این امکان رو میده که نمرات رو بعد از منقضی (expire) شدن امتحان تافل ریپورت کنیم؟
    سلام
    معمولا بعد از منقضی شدن، وضعیت نمره not available می شود و دیگر نمی توان به آن دسترسی پیدا کرد. مگر اینکه شما قبل از اینکه منقضی بشود آن را دانلود کنید و بتوانید به طور غیر رسمی به دانشگاههایی که می پذیرند ، بفرستید. هر چند که آن دانشگاهها هم بعد از چک کردن می گویند که تاریخش گذشته و باید دوباره امتحان دهید. حتی برخی از دانشگاهها هم برای خودشان قانونی جدا از ETS دارند برای نمونه برکلی که اگر نمره ی تافل از یک سال و نیم گذشته باشد (و نه دو سال!) را قبول نمی کند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام.
    اگر دو بار امتحان تافل بديم، ميشه فقط نمره آزمونى كه بهتر شده بفرستيم؟ يا هر دو نمره با هم ريپورت ميشه؟

سلام بله اگر معتبر باشند و هنوز منقضی نشده باشند می شود چنین کرد. در ضمن هر دو نمره با هم ریپورت نمی شوند! فقط یک نمره ریپورت می شود که آنهم نمره ای است که شما انتخابش کرده اید و دانشگاههای مقصد را برایش مشخص کرده اید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshafiei نمایش پست ها
    من امتحان اخیرم یک مشکل تکنیکی داشت. ایمیل زدم و گلایه کردم. همزمان با اعلام نتایج همون روز یک ایمیل دیگه از ای تی اس اومده بود که فرصت امتحان مجدد بهم می دادن به صورت رایگان! حالا موندم آیا این نمرم به دانشگاه هایی که اسمشون رو وارد کردم ریپورت می شه یا نه!؟
    کسی می دونه الان وضع چطوری می شه؟
    سلام
    حالا من خودم تجربه اش را نداشتم ولی شنیدم که اصلا آن نمره ریپورتش کنسل می شود! همانطور که می دانید در پایان امتحان از شما پرسیده می شود آیا می خواهی نمره ات ریپورت شد یا نه! و خب شما در امتحان حتما بله را انتخاب کردید ولی خب با توجه به اینکه به شکایت شما پاسخ داده اند و به شما فرصت مجدد داده اند ریپورت آن نمره خود به خود کنسل می شود!
    اما برای اطمینان خاطر می توانید به خود ETS ایمیل زده و این قضیه را جویا شوید.
    پیروز باشید.

Junior Member

با سلام

من فکر می کنیم این مطالبی که در زیر آمده، که از سایت خود ETS (https://www.ets.org/toefl/ibt/scores/send/) است، جواب بسیاری از سوالات دوستان را خواهد داد:

You can continue to send your official score report to TOEFL Destinations for 2 years from your test date. After 2 years, TOEFL scores are no longer valid. In addition to the 4 institutions selected before you test, you can send your scores to as many institutions as you choose for a fee of US$20 per report. Please keep in mind that if you designate any institution or agency to receive your scores, you will not be able to have your Writing and/or Speaking section rescored through the Score Review service.

Note: For online orders, scores are mailed 3–5 business days after your request is received. For mail or fax orders, scores are mailed 10 business days after your request is received.

Official score reports will be sent to your designated recipients approximately 13 days after you take the test. However, ETS has no control over mail delivery to various locations around the world. Allow 7–10 days after the mailing date for delivery in the United States, and 4–6 weeks for locations outside the United States. For information specific to your location, contact your post office.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

نمره قبل من کنسل نشد. ظاهرا به خاطر این بود که مورد یکم خاص بوده. هر چند فکر می کنم حرف شما به عنوان یک قاعده کلی درسته، یعنی معمولا نمره قبلی کنسل می شه.

Junior Member

سلام. بچه ها من همین الان ثبت نام کردم. و فقط خواستم که برام نتیجه روایمیل کنن. اما الان پشیمون شدم. چون برای سفارت و ... فکر کنم پستش هم کنن برام بهتره. الان نمی تونم عوض کنم اش؟

دومم اینکه من الان اسم اون 4 تا دانشگاهی که می خوام براشون نتیجموارسال کنن انتخاب نکرده بودم. چون می گن تا شب قبل آزمون می شه اونا رو تعیین کرد.شما می دونید واسه تعیین اون 4 تا کجای سایتش باید برم؟

سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشید.
    من سر امتحانم یک مشکلی پیش اومد و ریپورت کردم به ets و امروز باید نمره ها میومد که ایمیل زده نمره تو on hold گذاشتم تا مشکل رو بررسی کنم.روندش اینجوریه؟؟
    هیچ جوری نمیشه هم نمره رو فهمید هم بررسی کنن؟؟آخه روز اول گفتن حداکثر تا 10 روز بررسی میکنیم.10 روزشونم شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)