صفحه 101 از 295 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط RoozbehSia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو قسمت ريپورت براي هر دانشگاه چندتا آدرس هست كدوم رو بايد انتخاب كنم؟
    اول graduate school بعد گروه مثل physical science بعد نام دپارتمان مثل Applied mathematics
    البته بعضی از دانشگاه ها صریحا در وب سایتشون اعلام میکنند که نمیخواد نام دپارتمان و .. رو در ریپورت تافل بنویسید. چون همه ریپورت ها میره بخش Admission office مرکزی و بعد اونها خودشون بخش میکنند. بعضی هم میگند کد دپارتمان رو تا بتونید راحت اون گزینه ها رو پیدا کنید.

در مجموع اشتباه هم بفرستید اونها در اون دانشگاه میرسونند دست admission office و خودشون میرسونند به جایی که باید بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط RoozbehSia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو قسمت ريپورت براي هر دانشگاه چندتا آدرس هست كدوم رو بايد انتخاب كنم؟
    آها شایدم منظورتون اینه که هر دانشگاه چند تا آدرس کلّی مختلف داره. بله بعضی از دانشگاه ها چند تا campus در جا های مختلف همون شهر یا در چند شهر مختلف و حتی بعضیا در چند کشور مختلف دارند. بین کدومشو اپلای کردی. مثلا main campus بوده؟ باید تو سایت همون دانشگاه آدرسشو پیدا کنی یا کد تافل بعد تو ریپورت به همونجا اشاره کنی.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    هفته دیگه امتحان دارم. ولی میخوام برای پاییز 2011 آمریکا اپلای کنم.
    1-مشکلی نداره ریپورت نمره ها از الان بره اونجا؟
    2-بعد از امتحان دیگه نمیشه رایگان ریپورت کرد؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    هفته دیگه امتحان دارم. ولی میخوام برای پاییز 2011 آمریکا اپلای کنم.
    1-مشکلی نداره ریپورت نمره ها از الان بره اونجا؟
    2-بعد از امتحان دیگه نمیشه رایگان ریپورت کرد؟
    1- نه مشکلی نداره. نمره شما تا یه ماه و نیم دیگه به اونجا گزارش میشه. معمولا از همین وقتا شروع به گرفتن مدارک میکنن تا ددلاین. بعضی هم مدارکی که سال قبل اگر به اونجا فرستادید رو نگه میدارند برای اپلای سال بعد یعنی فقط شما نیستید که زود میفرستید. یه تعداد کمی هم هستند که از سپتامبر مدارک رو میگیرند. حتما یه ایمیل بزنید که جزو اون دسته نباشند. چون بهشون بگید نگه میدارن تا اون موقع.

2- نه بعد از امتحان دیگه رایگان نمیشه. باید نمران بیاد و شما خودت گزارش کنی و برای هر گزارش نمره به هرجایی باید هزینه جدا بدید.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    آها شایدم منظورتون اینه که هر دانشگاه چند تا آدرس کلّی مختلف داره. بله بعضی از دانشگاه ها چند تا campus در جا های مختلف همون شهر یا در چند شهر مختلف و حتی بعضیا در چند کشور مختلف دارند. بین کدومشو اپلای کردی. مثلا main campus بوده؟ باید تو سایت همون دانشگاه آدرسشو پیدا کنی یا کد تافل بعد تو ریپورت به همونجا اشاره کنی.
    فقط حواسشون باید باشه که اگه اشتباه بفرستن به یک Campus دیگه، ممکنه دپارتمان بخواد دوباره براشون به آدرس صحیح بفرستین. من این مورد رو به عینه دیدم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

دوستان سلام
    من ريپورت تافلم رو به دو دانشگاه فرستادم كه يكيش گفته دريافت كردم و يكي ديگه گفته دريافت نكردم و بنا به درخواستم باز با دقت گشت ولي چيزي دريافت نكرده بود. جالب اينكه من خودم برگه ريپورت تافل رو از طريق پست دريافت كردم. حالا مي خواهم بدونم اگر به ETS گزارش بدهم كه دانشگاه مورد نظر ريپورت را دريافت نكرده و دوباره برام ارسال كنه آيا دوباره هزينه ايي دريافت مي كنند؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    فقط حواسشون باید باشه که اگه اشتباه بفرستن به یک Campus دیگه، ممکنه دپارتمان بخواد دوباره براشون به آدرس صحیح بفرستین. من این مورد رو به عینه دیدم.
    Campus رو من دقیق اطلاع ندارم ولی خود من برای یه دانشکده دیگه اشتباهی فرستادم (McMaster) بعد از Secretary دانشکده خواستم خودشون از اون دانشکده بگیرن که خدا را شکر قبول کردن.
    در تمام مراحل زندگی (که این مرحله هم یکی از اونهاست) توکل بر خدا رو فراموش نکنیم.
    و مَن یَتَوکّل علی الله فَهو حَسبُه

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

:
    .
    دوستان، کسی میتونه بگه که برای report کردن نمره علاوه بر چندتایی که مجانی هست، مابقی دانشگاه ها رو باید قبل از آزمون بهشون اعلام کرده باشیم؟ یا بعد از آزمون هم میشه.
    نرخ هر گزارش اضافی که فرقی نداره چه بعد از امتحان، چه قبلش اعلام بشه؟
    .
    :

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl نمایش پست ها
    :
    .
    دوستان، کسی میتونه بگه که برای report کردن نمره علاوه بر چندتایی که مجانی هست، مابقی دانشگاه ها رو باید قبل از آزمون بهشون اعلام کرده باشیم؟ یا بعد از آزمون هم میشه.
    نرخ هر گزارش اضافی که فرقی نداره چه بعد از امتحان، چه قبلش اعلام بشه؟
    .
    :
    اون چند تا (4) قبل از امتحان که مجانیه. مابقی رو بعد از امتحان هم میشه. یعنی همه همین کار رو میکنن. همه اول صبر میکنن نمره ها بیاد اگر خوب بود اون وقت report میکنن. لازم نیست قبل از امتحان report اش رو سفارش بدید. هزینش برای هر report هیچ فرقی نمیکنه.

Junior Member

من یه سوال فوری دارم
    چقدر طول میکشه تا نتیجه امتحان تافل آی بی تی به دانشگاه سوئد ارسال بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سایت تافل که نوشته 2 هفته بعد از امتحان نتیجه رو تو پروفایل میذارن حالا واسه دانشگاهها یی که قراره نمره من براشون ارسال بشه همین زمان لازمه یا بیشتر طول میکشه؟
    خواهش میکنم اگه کسی مطمئنه و خودش تجربه داره جواب بده خیلی ضروریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)