صفحه 139 از 295 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

بچه ها من یه مشکلی دارم. تا حایی که من می دونم برای هر دپارتمانی که بخواییم اپلای کنیم باید گد مربوط به همون دپارتمان رو چه برای جی آر ایی های سابجکت و جنرال و چه برای تافل وارد کنیم. حالا یه سوال: من می خوام به دوتا دپارتمان که کارشون توی گرایش من یکسان هست از توی یه دانشگاه اپلای کنم. من به دپارتمان اول از اون دانشگاه میل زدم و گفتم کد تافلتون چنده؟ گفت کد مال دانشگاه X و کد مال دانشکده Y. حالا اگه فقط کد دانشگاه رو بزنم، آیا اون دپارتمان می تونه نمره منو دریافت کنه؟ یا حتما باید برای دپارتمان خودش کد بنویسم؟ اصلا من نمی دونم چرا دوتا کد به من داده! آیا تو فرم وارد کردن کد ها هم کد دانشگاه رو باید بزنیم و هم کد دانشگده را؟ در این صورت نمره به دانشکده فرستاده می شه؟ اگه یه دپارتمان دیگه از همون دانشکاه رو بخواییم، باید دوباره کد دانشکاه رو با اون دانشکده هم وارد کنیم؟
    یا این که می شه صرفه جویی کرد و فقط کد دانشگاه رو نوشت تا به دوتا دپارتمان اعلام کنه؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من یه مشکلی دارم. تا حایی که من می دونم برای هر دپارتمانی که بخواییم اپلای کنیم باید گد مربوط به همون دپارتمان رو چه برای جی آر ایی های سابجکت و جنرال و چه برای تافل وارد کنیم. حالا یه سوال: من می خوام به دوتا دپارتمان که کارشون توی گرایش من یکسان هست از توی یه دانشگاه اپلای کنم. من به دپارتمان اول از اون دانشگاه میل زدم و گفتم کد تافلتون چنده؟ گفت کد مال دانشگاه X و کد مال دانشکده Y. حالا اگه فقط کد دانشگاه رو بزنم، آیا اون دپارتمان می تونه نمره منو دریافت کنه؟ یا حتما باید برای دپارتمان خودش کد بنویسم؟ اصلا من نمی دونم چرا دوتا کد به من داده! آیا تو فرم وارد کردن کد ها هم کد دانشگاه رو باید بزنیم و هم کد دانشگده را؟ در این صورت نمره به دانشکده فرستاده می شه؟ اگه یه دپارتمان دیگه از همون دانشکاه رو بخواییم، باید دوباره کد دانشکاه رو با اون دانشکده هم وارد کنیم؟
    یا این که می شه صرفه جویی کرد و فقط کد دانشگاه رو نوشت تا به دوتا دپارتمان اعلام کنه؟
    بچه ها کسی نبود به من جواب بده؟ اضطراریه. امتحانم نزدیگه.

Junior Member

اگه من یه امتحان تاقل بدم و بشم 90 بعد یه دونه دیگه امتحان بدم بشم 105، آیا هر دوشو رپرت می دن یا هر کدوم رو که خواستم؟ اگه هر دوشو رپرت بدن آیا نمره کمتر قبلی تاثیر منفی داره تو پذیرش؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat61 نمایش پست ها
    اگه من یه امتحان تاقل بدم و بشم 90 بعد یه دونه دیگه امتحان بدم بشم 105، آیا هر دوشو رپرت می دن یا هر کدوم رو که خواستم؟ اگه هر دوشو رپرت بدن آیا نمره کمتر قبلی تاثیر منفی داره تو پذیرش؟
    اگر چهار ریپورتتون رو بزنید برای هر دو آزمون، هر دوتا ریپورت میشن ولی به عنوان مثلا اولی رو ریپورت رایگان رو استفاده نکنید مسلما ریپورت نمیشه. کلا ای تی اس براساس خواست آزمون دهنده ها پیش میره. همچی بستگی به درخواست شما داره
    در مورد سوال دومتون توی فروم قبلا دوستان گفته بودن که دانشگاه نمره بالاتر رو درنظر میگیره اما نمی دونم تاثیر داره یا نه اما اگر فکر میکنید نمرتون درحد پایین ترین رنج مینیمم دانشگاه های مد نظرتون هست (مثلا برای رشته ما 80 هست) بزنید وگرنه دیگه بستگی به نظر خودتون داره
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member

سلام. چند روز طول می کشه که دانشگاه نمره تافل رو دریافت کنه بعد از روزی که جواب اعلام میشه تو سایت ets?

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

سلام بچه ها. من می خوام دو ماه دیگه امتحان آی بی تی بدهم. ددلاین ها تا 15 ژوئن هست بیشتر. می خواستم بدونم با توجه به این که من هنوز توی سایت دانشگاه هایی که می خوام اول تر اپلای کنم، پروفایل نساختم چون تا رسیدن نمره ی تافلم و بقیه ی مدارکم، expire می شه، اگه چهار تا کدهای تافل رو بنویسم، بدون این که پروفایل داشته باشم تو سایت دانشگاه هاشون، مشکلی داره؟ نمره ها ارسال می شه؟ خدودا دو هغته بعدش باید شروع کنم پروفایل بسازم و بیشتر دانشگاه ها پروفایل هاشون 1 ماهه می سوزه اگه کامل نباشه. یعنی می خوام بدونم اگه من گه نمره ام به دانشگاه ریپورت می شه، ولی پروفایل ندارم، بعدا که ساختم نمره ام محفوظه؟ یا باید حتما قبلش پروفایل بسازم؟ ممنون
    بله نمره‌ها به اون دانشگاه‌ها ریپورت میشه. اما ممکنه نگهش ندارن ولی احتمالش ضعیفه چون اینها هر یک سال یک بار همه مدارک اپلیکنت ها رو دور میریزن. این نمره‌ها همش یه جا جم میشه و اگر کسی اپلای کنه میرن نگاه کنن نمره‌ای از ETS به نام شما فرستاده شده یا نه. بهترین کار اینه که بهشون ایمیل بزنی و ازشون بخوای تا ریپورت نمرتو (که قبل از شروع اپلای کردن ریپورت شده) برات نگه دارن. نه تنها نمره بلکه اگر هر مدرک دیگه ای رو هم بخوای برات نگه میدارن به شرط اینکه در جریان بزاریشون.

بچه ها من یه مشکلی دارم. تا حایی که من می دونم برای هر دپارتمانی که بخواییم اپلای کنیم باید گد مربوط به همون دپارتمان رو چه برای جی آر ایی های سابجکت و جنرال و چه برای تافل وارد کنیم. حالا یه سوال: من می خوام به دوتا دپارتمان که کارشون توی گرایش من یکسان هست از توی یه دانشگاه اپلای کنم. من به دپارتمان اول از اون دانشگاه میل زدم و گفتم کد تافلتون چنده؟ گفت کد مال دانشگاه X و کد مال دانشکده Y. حالا اگه فقط کد دانشگاه رو بزنم، آیا اون دپارتمان می تونه نمره منو دریافت کنه؟ یا حتما باید برای دپارتمان خودش کد بنویسم؟ اصلا من نمی دونم چرا دوتا کد به من داده! آیا تو فرم وارد کردن کد ها هم کد دانشگاه رو باید بزنیم و هم کد دانشگده را؟ در این صورت نمره به دانشکده فرستاده می شه؟ اگه یه دپارتمان دیگه از همون دانشکاه رو بخواییم، باید دوباره کد دانشکاه رو با اون دانشکده هم وارد کنیم؟ یا این که می شه صرفه جویی کرد و فقط کد دانشگاه رو نوشت تا به دوتا دپارتمان اعلام کنه؟
    این سوالت دانشگاه به دانشگاه متفاوته. چون یکی میگه به هیچ عنوان کد دانشکده رو وارد نکنید یه بحش مرکزی دارن همه نمره‌ها اونجا میره و قابل دسترس برای همه دپارتمانها هست. یکی دیگه میگه حتما باید کد رو وارد کنید وگرنه به دست ما نمیرسه. بعضی هم وارد کردن یا نکردن کد دپارتمان recommended هست. برای همین نمیشه گفت با یک بار ریپورت نمره آیا هر دو دپارتمانی که نمره تو رو میخوان میتونن به نمرت دسترسی داشته باشن یا نه. بهترین راه اینه که همین سوالتو از اون دانشگاه بپرسی و حتما ذکر کنی که برای دو رشته داری اقدام میکنی.

تو فرم هاي درخواست دانشگاهها خواسته شده كه نمره ها و همچنين كد ثبت نام در امتحان رو وارد كنيم علاوه بر اين براي درخواست دادن به هر دانشگاه حتما بايد نمره تافل رو به طور رسمي براي اون دانشگاه ارسال كنيم (يعني هزينه ارسال رو بديم) يا اين كار رو بعد از پذيرفته شدن در اون دانشگاه بايد انجام داد؟ البته در مورد جي آر اي هم سوال مشابهي دارم ... ممنون ميشم كسي بتونه راهنمايي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    تو فرم هاي درخواست دانشگاهها خواسته شده كه نمره ها و همچنين كد ثبت نام در امتحان رو وارد كنيم علاوه بر اين براي درخواست دادن به هر دانشگاه حتما بايد نمره تافل رو به طور رسمي براي اون دانشگاه ارسال كنيم (يعني هزينه ارسال رو بديم) يا اين كار رو بعد از پذيرفته شدن در اون دانشگاه بايد انجام داد؟ البته در مورد جي آر اي هم سوال مشابهي دارم ... ممنون ميشم كسي بتونه راهنمايي كنه
    تمام نمرات (تافل و GRE) باید در هنگام اپلای به دپارتمان مربوطه فرستاد بشه. بر اساس اینها پذیرش میگیری. همه این کارها سه چهار ماه قبل از پدیرش گرفتنت هست. وقتی نمره تافل‌ات آماده شد در خود سایت ETS نمره رو به اون دانشگاه میفرستی و باید قبل از ددلاین اپلای انجام بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    اگر چهار ریپورتتون رو بزنید برای هر دو آزمون، هر دوتا ریپورت میشن ولی به عنوان مثلا اولی رو ریپورت رایگان رو استفاده نکنید مسلما ریپورت نمیشه. کلا ای تی اس براساس خواست آزمون دهنده ها پیش میره. همچی بستگی به درخواست شما داره
    در مورد سوال دومتون توی فروم قبلا دوستان گفته بودن که دانشگاه نمره بالاتر رو درنظر میگیره اما نمی دونم تاثیر داره یا نه اما اگر فکر میکنید نمرتون درحد پایین ترین رنج مینیمم دانشگاه های مد نظرتون هست (مثلا برای رشته ما 80 هست) بزنید وگرنه دیگه بستگی به نظر خودتون داره
    موفق باشید
    مرسی دوست عزیز، بذارید من جریان رو دقیق تر بگم من همین الان بین 95 تا 100 می شم و این برای اکثر دانشگاه ها کافیه، ولی یه چن تا مورد هست که بالای 105 می خوان،
    شاید بهتر باشه امتحان بدم و برای دانشگاه های دسته اول رپرت کنم، ولی بعد اگه بالای 105 شدم واسه دسته دوم هم رپرت کنم، وگرنه یه امتحان دیگه می دم مجددا به امید بالای 105 شدن. این جوری خوبه به نظرتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)