صفحه 190 از 295 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmadz نمایش پست ها
    دوستان واسه ریپوزت کردن نمره تافل امکان این که خودمون انتخاب کنیم که کدوم نمرمون ریپورت بشه واسه دانشگاها هست یا ETS آخرین نمره تافل رو ریپورت میکنه؟
    شما میتونید هر امتحانی رو که خودتون مایلید ریپورت کنید (البته به شرطی که بیش از دو سال از تاریخ اون آزمون نگذشته باشه).

Junior Member

سلام دوستان
    من الان هول هولکی یه تافل تو زنجان ثبت نام کردم با این هم پرداخت کردم ولی اونا اسم اون دانشگاههایی رو که میخاستم نمره رو دریافت کننو وارد نکردن. الان خودم میتونم از تو پروفایلم اینا رو اد کنم؟ و چجوری لطفا راهنماییم کنین. ممنون و سپاسگذار
    ویرایش توسط Simon : September 29th, 2013 در ساعت 07:22 PM

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

سلام نمره تافل اولم پایین شده و امتحان دومم 12 ژانویس که به خیلی از ددلاین ها نمیرسه. به نظر دوستان نمره دوممو بعد ددلاین قبول می کنن؟ لازم هست نمره اولمو ریپورت کنم؟ می ترسم اگه ریپورت کنم سریع ریجکت شم. لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان هول هولکی یه تافل تو زنجان ثبت نام کردم با این هم پرداخت کردم ولی اونا اسم اون دانشگاههایی رو که میخاستم نمره رو دریافت کننو وارد نکردن. الان خودم میتونم از تو پروفایلم اینا رو اد کنم؟ و چجوری لطفا راهنماییم کنین. ممنون و سپاسگذار
    سلام
    تا 3 یا 1 روز (دقیق نمیدونم) قبل از امتحانتون می تونین اسم دانشگاه ها رو وارد کنین! فک می کنم در قسمت View orders می تونین امتحانی که ثبت نام کردین رو ببینین و اونجا قسمت های مختلفی داره که یکیش نشون می ده برای چه دانشگاه هایی ریپورت کردین نمره تونو! بالای اون باکس سمت راست اگه اشتباه نکنم یک گزینه داره به اسم Modify، از اونجا می تونین کد دانشگاها رو وارد کنین!
    ویرایش توسط Simon : September 29th, 2013 در ساعت 07:23 PM

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام نمره تافل اولم پایین شده و امتحان دومم 12 ژانویس که به خیلی از ددلاین ها نمیرسه. به نظر دوستان نمره دوممو بعد ددلاین قبول می کنن؟ لازم هست نمره اولمو ریپورت کنم؟ می ترسم اگه ریپورت کنم سریع ریجکت شم. لطفا راهنمایی کنید.
    اکثرا قبول می‌کنند ولی شما محض احتیاط با دانشگاه‌هایی که می‌خواهید اپلای کنید، مکاتبه کنید و بگید که تو فلان روز امتحان می‌دید و نمره فلان روز ریپورت می‌شه. اگر مشکلی باشه بهتون می‌گند.
    تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست؛ رهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش.

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    اکثرا قبول می‌کنند ولی شما محض احتیاط با دانشگاه‌هایی که می‌خواهید اپلای کنید، مکاتبه کنید و بگید که تو فلان روز امتحان می‌دید و نمره فلان روز ریپورت می‌شه. اگر مشکلی باشه بهتون می‌گند.
    پس به نظر شما اولیو ریپورت کنم یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    سلام
    تا 3 یا 1 روز (دقیق نمیدونم) قبل از امتحانتون می تونین اسم دانشگاه ها رو وارد کنین! فک می کنم در قسمت View orders می تونین امتحانی که ثبت نام کردین رو ببینین و اونجا قسمت های مختلفی داره که یکیش نشون می ده برای چه دانشگاه هایی ریپورت کردین نمره تونو! بالای اون باکس سمت راست اگه اشتباه نکنم یک گزینه داره به اسم Modify، از اونجا می تونین کد دانشگاها رو وارد کنین!
    سلام
    یه سوال . می خواستم بپرسم می شه قبل از دادن امتحان این اسم دانشگاههایی که می خوایم براش ریپورت بشه رو ننویسیم و بعد از اینکه امتحان دادیم و بعد که دیدیم خوب شد بگیم براشون تافل بفرسته ؟ چون اینجوری آدم موقع امتحان استرس می گیره ... اگه می شد آدم اول نمرشو ببینه بعد بگه براشون بفرست خوب بود
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط annihilator نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال . می خواستم بپرسم می شه قبل از دادن امتحان این اسم دانشگاههایی که می خوایم براش ریپورت بشه رو ننویسیم و بعد از اینکه امتحان دادیم و بعد که دیدیم خوب شد بگیم براشون تافل بفرسته ؟ چون اینجوری آدم موقع امتحان استرس می گیره ... اگه می شد آدم اول نمرشو ببینه بعد بگه براشون بفرست خوب بود
    مرسی
    نه خیر نمیشه! تا ساعت 10 شب قبل از آزمون فرصت دارید که اون 4 تا دانشگاه فری رو وارد کنید. اگه وضع مالیتون خوبه می تونید کدها رو وارد نکنید و بعد از اینکه نمره اومد دونه 17 دلار بدین و ریپورت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط annihilator نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    سلام
    اون اسم هایی که قبل از امتحان وارد می کنید ETS براتون مجانی میفرسته و 4 تاست حداکثر! شما می تونید اگر خیلی استرس دارید هیچ جا ریپورت نکنید و بزارین بعد از اومدن نمره تون اما دیگه مجانی نیست و هر دانشگاهی که بعد از امتحان بخواین ریپورت کنین هزینه اش 17 دلاره!

Junior Member Amir_Hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Railway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها

نه اولیو ریپورت نکن به هیچوجه، خب ریجکت میشی! بگو فلان زمان امتحان میدی.
    خیلیا هستن که اصلا موقعی که دارن میرن ریپورت میکنن نمره شونو!
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود، و هرکس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد!
    (دکتر محمود حسابی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)