صفحه 191 از 295 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام نمره تافل اولم پایین شده و امتحان دومم 12 ژانویس که به خیلی از ددلاین ها نمیرسه. به نظر دوستان نمره دوممو بعد ددلاین قبول می کنن؟ لازم هست نمره اولمو ریپورت کنم؟ می ترسم اگه ریپورت کنم سریع ریجکت شم. لطفا راهنمایی کنید.
    چيزي كه ريپورتش رجكت به همراه داره اصلا چرا ريپورت شه؟ مگه ميخواي خودزني كني؟ بهشون يه ايميل بزن كه نمره ام تو راهه نگران نباشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmadz نمایش پست ها
    دوستان واسه ریپوزت کردن نمره تافل امکان این که خودمون انتخاب کنیم که کدوم نمرمون ریپورت بشه واسه دانشگاها هست یا ETS آخرین نمره تافل رو ریپورت میکنه؟
    اگر منظورت بعد از آزمونه اون 4 تا رو ميفرسته كاريم ازت بر نمياد. اما اگر اضافي ميخواي ريپورت كني هر كدوم كه اعتبار دو ساله داره مشكلي نداره. هرچند كه اگر 2 سالش گذشته باشه اصلا از پروفايلت برش ميدارن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام دوستان من نمره ام تازه اومده. درسته که دانشگاه هامو انتخاب کردم که براشون نمره ام فرستاده بشه ولی من باید بقیه مدارکمو دستی بزارم تو یه پاکت و پست کنم براشون. حالا میخوام یک کپی هم از نمره ام داخل پاکت به همراه مدارک دیگم بفرستم. حال میخوام ببینم راهی هست که از نمره داخل پروفایلم یک پرینت بگیرم و بفرستم براشون ؟ گزینه ای برای پرینت گرفتن نبود من از همون کل صفحه پرینت بگیرم ؟ هر پیشنهادی دارید لطفا به اشتراک بزارید

ممنون
    صابر

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SaberHafez نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمره ام تازه اومده. درسته که دانشگاه هامو انتخاب کردم که براشون نمره ام فرستاده بشه ولی من باید بقیه مدارکمو دستی بزارم تو یه پاکت و پست کنم براشون. حالا میخوام یک کپی هم از نمره ام داخل پاکت به همراه مدارک دیگم بفرستم. حال میخوام ببینم راهی هست که از نمره داخل پروفایلم یک پرینت بگیرم و بفرستم براشون ؟ گزینه ای برای پرینت گرفتن نبود من از همون کل صفحه پرینت بگیرم ؟ هر پیشنهادی دارید لطفا به اشتراک بزارید
    ممنون
    صابر
    دوست من، چرا اصرار دارید که یک پرینت از نمرتون رو بگذارید داخل پاکت؟!
    همونجا که View Score رو میزنی و بعد See Details وقتی نمراتت (با توضیحات) اومد میتونی از طریق مرورگرت، از اون صفحه پرینت بگیری...
    یا اگر خیلی عجله نداری برای ارسال مدارک، میتونی صبر کنی تا حدود 10 روز دیگه که کارنامه کاغذی ات میاد به ادرسی که نوشتی، اون رو فتوکپی کنی و بگذاری تو پاکت و بفرستی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط SaberHafez نمایش پست ها

ممنون
    صابر
    اگر سفارش ارسال ریپورت دادید فکر نمی‌کنم مشکل دیگه‌ای وجود داشته باشه. با اینحال کاری که من خودم کردم (و نمی دونم چقدر مورد تاییده) این بود که ضمیمه پرینت کارنامه iBT، روی یک برگه پسورد و یوزر پروفایل iBT م رو گذاشتم و نوشتم درصورت لزوم می‌تونید نتایجم رو خودتون وریفای کنید. این ایده رو هم از یه دانشگاه دیگه گرفتم که گفته بودند می‌تونیم به جای ارسال ریپورت اوریجینال یه همچین کاری هم بکنیم. می خوام بگم شدنش می‌شه ولی به هر حال شاید از نظربعضی‌ها مشکلات امنیتی داشته باشه. نمی‌دونم. صرفا برای پیشنهاد گفتم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    سلام
    اون اسم هایی که قبل از امتحان وارد می کنید ETS براتون مجانی میفرسته و 4 تاست حداکثر! شما می تونید اگر خیلی استرس دارید هیچ جا ریپورت نکنید و بزارین بعد از اومدن نمره تون اما دیگه مجانی نیست و هر دانشگاهی که بعد از امتحان بخواین ریپورت کنین هزینه اش 17 دلاره!
    اگه کلا ریپورت نکنیم مشکلی پیش میاد؟
    چون فکر کنم نتیجه هم به صورت ایمیل و هم نامه برامون فرستاده میشه.اگه همون ایمیل رو فوروارد کنیم یا نامه رو اسکن کنیم و بفرستیم فکر می کنم قبول کنن دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarahansabz نمایش پست ها
    اگه کلا ریپورت نکنیم مشکلی پیش میاد؟
    چون فکر کنم نتیجه هم به صورت ایمیل و هم نامه برامون فرستاده میشه.اگه همون ایمیل رو فوروارد کنیم یا نامه رو اسکن کنیم و بفرستیم فکر می کنم قبول کنن دانشگاه ها
    نتیجه اگر بخواین به صورت کارنامه کاغذی براتون میاد! و در پروفایلتون هم می تونین به صورت آنلاین مشاهده کنید! اما اینکه دانشگاه چی رو قبول کنه بستگی داره به دانشگاهی که میخواین اپلای کنین! معمولا همه دانشگاه ها ریپورت رسمی ETS رو می خوان و کمتر دانشگاه هایی پیدا می شن که اسکن اون کارنامه رو هم قبول داشته باشن!
    در ضمن ایمیلی هم وجود نداره!

Junior Member Amir_Hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Railway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarahansabz نمایش پست ها
    دوستان من ترجیحا می خوام توی بهمن امتحان بدم اما با این اوضاع اگه قبل عید بتونم ثبت نام کنم شانس آوردم!!
    اگه با خود موسسه ها صحبت کنیم راهی هست که ثبا نام کنن یا ظرفیتشونو بیشتر کنن؟
    کلن راهی هست که مثلا توی بهمن ثبت نام کنم یا باید بیخیال شم؟

خود موسسات نمیتونن کاری بکنن.
    باید کسیو پیدا کنی که کنسل کنه و تو جاش ثبتنام کنی. و یا اینکه مدام بگردی تو پروفایلت تا کسی کنسل کنه و جا باز بشه.
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود، و هرکس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد!
    (دکتر محمود حسابی)

Junior Member max88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

امیدوارم سوالم به این تاپیک مربوط باشه. موقع پر کردن اپلیکیشن فرم ها، یه قسمتی میخوان که score report رو آپلود کنیم. خب مگه در سایت ای تی اس، score هایی که میخوایم رو order نمیدیم؟ و قرار نیست که برای دانشگاه فرستاده شه؟
    پس این چیزی که باید آپلود کنم چیه؟ و یه مساله دیگه اینه که من آدرس رو سازمان سنجش معرفی کرده بودم. باید برم و از اونجا کارنامه اصلی رو بگیرم؟ این ربطی به همین مساله آپلود اپلیکیشن داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

پیش فرض پاسخ : نتایج امتحان تافل شما چقدر طول کشید !

سلام یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم دارم دوستان که واقعا آیندم بهش بستگی داره!
    من برای 30-31 دسامبر جواب تافلمو میخوام. به نظرتون تا کی ثبت نام کنم بهتره؟
    اصلا فرصتی برای ثبت نام هست؟
    کدوم کشور برم جوابم زودتر میاد؟ ترکیه چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)