صفحه 229 از 295 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام
    دوستان ریپورت نمره ادیشنال واسه داخل آمریکا چند روز طول می کشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام
    من یک اشتباه کردم. الان هم بدجوری گیر افتادم. بعد از امتحان برای دو دانشگاه تو آمریکا در خواست ریپورت اضافه کردم و ارسال شد. اما دوستم بدون اینکه از این موضوع با خبر باشه. دوباره همین کار کرد و تو پروفایلم دوباره یک سفارش دیگه برای همون کد ها داد. حالا دو سفارش یکسان در تافل و جی ار ای دارم و برای این اشتباه باید دوتا 86 دلار پرداخت کنم. لطفا یک راهی بگید تا من این سفارش دوم رو کنسل کنم. کمککککککککککککککککککککککک کککککککک!

سلام دوستان

هنگام سفارش ریپورت من که میخوام مهندسی اپلای کنم، باید physical science رو واسه department انتخاب کنم یا other? اصلا مهمه؟

Junior Member

سلام
    دوستان برای ریپورت نمره تافل فقط یه کد چهار رقمی وجود داره یا باید دپارتمان هم مشخص کرد. مثلاً برای دانشکده مکانیک. من از یه دانشگاه آمریکا پرسیدم . برام یه کد چهار رقمی فرستادن با یه فایل پی دی اف که توش کد دپارتمان های مختلف رو زده بود!
    با تشکر.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط metil نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ریپورت نمره تافل فقط یه کد چهار رقمی وجود داره یا باید دپارتمان هم مشخص کرد. مثلاً برای دانشکده مکانیک. من از یه دانشگاه آمریکا پرسیدم . برام یه کد چهار رقمی فرستادن با یه فایل پی دی اف که توش کد دپارتمان های مختلف رو زده بود!
    با تشکر.
    بعضی دانشگاه ها نیازی به کد دپارتمان یا دانشکده ندارند و براشون کد دانشگاه کافیه. بعضی هم توصیه میکنند که کد دپارتمان یا دانشکده هم درج بشه. برای بعضی ها هم باید کد دپارتمان یا دانشکده، درج بشه.
    بستگی به مقصد شما داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط zargartalebi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان

هنگام سفارش ریپورت من که میخوام مهندسی اپلای کنم، باید physical science رو واسه department انتخاب کنم یا other? اصلا مهمه؟
    ببینید اسم دپارتمان یا دانشکدۀ مورد نظرتون توی physical science آمده یا توی other. دپارتمان های مهندسی رایج مثل برق و مکانیک و هوافضا و عمران و شیمی توی physical science هستند. به نظر میاد که همین مورد باید گزینۀ شما باشه.

سلام دوستان

من ثبت نامم با تاخیر بوده ،میخواستم بدونم ریپورت نمرم چند روز بعد از امتحان انجام میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

با سلام. من یه سوالی در خصوص اعتبار نمره تافل داشتم. فرض کنید من ژانویه 2012 امتحان تافل داده و نمره ای کسب کرده ام. در صورتی که بخوام برای پائیز 2014 (امریکا و کانادا) اقدام کنم آیا این نمره اعتبار داره؟ یه جور دیگه سوال رو مطرح کنم که یکم شفاف تر بشه این موضوع واسم. اینکه میگن اعتبار هر نمره 2 سال هست آیا دانشگاه مورد نظر این 2 سال رو از شروع ترمی که من باید اونجا باشم حساب میکنه؟ یا اینکه تو اون بازه ای که باید اپلای کرد اگه نمره من هنوز اعتبار داشته باشه قضیه حله؟ خواهش میکنم کسی اگه جواب این سوال رو می دونه به من کمک کنه.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط IeMaster نمایش پست ها
    با سلام. من یه سوالی در خصوص اعتبار نمره تافل داشتم. فرض کنید من ژانویه 2012 امتحان تافل داده و نمره ای کسب کرده ام. در صورتی که بخوام برای پائیز 2014 (امریکا و کانادا) اقدام کنم آیا این نمره اعتبار داره؟ یه جور دیگه سوال رو مطرح کنم که یکم شفاف تر بشه این موضوع واسم. اینکه میگن اعتبار هر نمره 2 سال هست آیا دانشگاه مورد نظر این 2 سال رو از شروع ترمی که من باید اونجا باشم حساب میکنه؟ یا اینکه تو اون بازه ای که باید اپلای کرد اگه نمره من هنوز اعتبار داشته باشه قضیه حله؟ خواهش میکنم کسی اگه جواب این سوال رو می دونه به من کمک کنه.
    برای پاییز 2014 شما احتمالاً از نوامبر 2013 میتونید شروع به اپلای کنید تا حوالی آوریل 2014 که در هر دو موعد، هنوز نمرۀ شما معتبر هست و میتونید ریپورت کنید.

مهم اینه که زمانی که ریپورت نمرۀ شما به دپارتمان میرسه و بررسی میشه، معتبر باشه. شروع ترم ملاک نیست.

Member Suny99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

بچه ها یه سؤال فوری. اگه 2 تا امتحان داده باشی چجوری میتونی نمره ی آخرو ریپورت کنی فقط؟ من یکشنبه امتحان دارم و 4 تا دانشگاه رایگان رو وارد کردم اما جایی نزده جفت نمره هام میره یا اونی که میخوام یکشنبه بدم. الآن جفتش میره یا فقط این آخری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)