صفحه 242 از 295 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

نقل قول نوشته اصلی توسط manmiram نمایش پست ها
    دوستان من امروز تافل دادم اما یک مشکلی‌ پیش اومد. تاریخ تولدم یک عددش اشتباه بود. مثلا روز تولدم به جای اینکه ۱۵ باشه ۲۵ بود اما ماه و سالش درست بود. اشکال به خاطره این بود که خودم وقتی‌ اونلاین ثبت‌نام می‌کردم اشتباه تاریخ وارد کرده بودم و متوجه نشدم. حالا به نظرتون باید چیکار کنم. مسول مرکز امتحان گفت هم می‌تونیم گزارش کنیم و هم نکنیم. اما اگر بکنیم احتمال زیاد نمر‌ت کنسل می‌شه و اصلا کارنامه‌ای برام صادر نمی‌شه. اما اگر گزارش نکنیم توی کارنامت تاریخ تولدت به تاریخ اشتباه هست.
    حالا به نظرتون خودم با ETS تماس بگیرم و زنگ یا ایمیل بهشون بزنم و بهشون بگم یا نه.
    دوست عزیز من دقیقا مشکل شما برام پیش اومد با این تفاوت که ما تولدم اشتباه بود. با ETS تماس گرفتم و حتی ترجمه رسمی کارت ملی رو هم براشون میل کردم ولی ETS میگه فقط برای امتحانای بعدی پروفایلتون رو اصلاح میکنه و نمره این آزمونتون با همون تاریخ تولد اشتباه ریپورت میشه. ولی جای نگرانی نیست چون من به حدود 10 تا از دانشگاه ها ایمیل زدم و براشون موضوع رو گفتم اونا هم همشون گفتن مشکلی نیست فقط موقع ریپورت نمرت باید به ما یه میل بزنی تا ما نمرتو دستی وارد پروفایلت بکنیم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    دوستان من يه سوال مبتدي دارم.شهريور امتحان تافل دارم ولي دي ميخوام اپلاي كنم.ميتونم 4 تا دانشگاه كه مد نظرم هست از الان انتخاب كنم نمره ام بره بعدا اپلاي كنم؟تو سيستم دانشگاه وقتي هيچ اسمي از من نيست نمره چه جوري ثبت ميشه؟وقت اپلاي انطباق ميدن يعني؟
    سلام
    نمرات رو نگه میدارند تا پروفایل بسازید . برای اینکه گم نشه شما پروفایل رو تا مرحله ی پرداخت ایجاد کنید که بتونن نمره رو داخلش ثبت کنند و گم نشه. تماس بگیرید یا ایمل بزندی از رسیدن نمره مطمئن شید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

دوستان من 105 شدم ولی نمره Speaking من 20 شد، حالا سوالم اینه اگر من دوباره امتحان بدم و به جای 4 دانشگاه قبلی ، 4 دانشگاه جدید بنویسم آیا نمره قبلیم قابل ریپورت خواهد بود؟، به بیان دیگر اگر دوباره تافل بدم ، امتحان قبلی کاملا پاک میشه؟ عذر می خوام اگر سوالم نیمه مرتبط بود.

Banned

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lunalovegood نمایش پست ها
    دوستان من 105 شدم ولی نمره Speaking من 20 شد، حالا سوالم اینه اگر من دوباره امتحان بدم و به جای 4 دانشگاه قبلی ، 4 دانشگاه جدید بنویسم آیا نمره قبلیم قابل ریپورت خواهد بود؟، به بیان دیگر اگر دوباره تافل بدم ، امتحان قبلی کاملا پاک میشه؟ عذر می خوام اگر سوالم نیمه مرتبط بود.
    سلام

شما هربار که امتحان بدید تمام نمرات موجود در پروفایلتون ارسال میشن... معمولا اگر به دانشگاه نگید نمره کدوم آزمون برای اپلای مد نظرتون هست، نمره آخر رو در نظر میگیرن... نمره ای پاک نمیشه!
    در حالتی که می فرمایید نمره قدیم و جدیدتون برای چهار دانشگاه جدید ارسال میشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم.

Junior Member

سلام
    دوستان من تا ۸ آبان باید کلیه مدارکم رسیده باشه دانشگاه. به این ترتیب باید حداقل تا چند روز قبلش آزمون تافل رو داده باشم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmad20 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تا ۸ آبان باید کلیه مدارکم رسیده باشه دانشگاه. به این ترتیب باید حداقل تا چند روز قبلش آزمون تافل رو داده باشم؟
    سلام

حدودا 15 روز...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

Hi Guys,
    I took the IBT on Aug 9 . i just received my online score today.However, I just figured out that one of the codes that I have chosen in the system in the Ordering part is Wrong.Is there any way that I can change the recipient code? before they send it
    Thank you very much

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    Hi Guys,
    I took the IBT on Aug 9 . i just received my online score today.However, I just figured out that one of the codes that I have chosen in the system in the Ordering part is Wrong.Is there any way that I can change the recipient code? before they send it
    Thank you very much

Hi

Unfortunately, one just could be able to edit the recipient codes before the test... It turns out that you've just lost that wrong report

Best

Junior Member

سلام دوستان
    راهی هست که دانشگاهای انتخابیم رو بعد از تست کنسل کنم؟
    آزمون رو اونقدر خوب ندادم و ترجیح می دم ریپورت نشه...

Junior Member

سلام دوستان،
    عذر میخوام اگه سوالم تکراریه من چند روز دیگه امتحان دارم. متاسفانه موقع ثبت نام من کد 4 دانشگاه رو برای ارسال رایگان کارنامه وارد نکردم . الان که حدود یک هفته به امتحان مونده هرچی تلاش می کنم نمی تونم توی سیستم این کار رو انجام بدم. از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه و روش کار رو یه بار دیگه توضیح بده لطفا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)