صفحه 244 از 295 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Banned

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    من دو تا سوال داشتم:
    1- آیا میشه بعد از ددلاین دانشگاهها نمرات تافلمون رو ارسال کنیم؟؟؟ یعنی اینکه مثلن اگه 15 دسامبر ددلاین هست من 6 دسامبر امتحان تافل بدم و بعد که جوابش اومد نمره رو براشون ارسال کنم یا اینکه حتمن باید نمره تافل قبل از ددلاین به دستشون برسه؟؟؟
    2- سازمان ای تی اس چقدر طول میده تا نمره رو به دست دانشگاهها برسونه؟؟؟ حدوداً؟؟؟
    سلام

1- نمره به دیتابیس دانشگاه وارد میشه ولی اونها نمره رو وارد بررسی هاشون نمی کنند.
    2- حدود 10 تا 15 روز...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط majid3612 نمایش پست ها
    من برای ریپورت نمره فقط اسم دانشگاه رو معلوم کردم، و جلوی نام دپارتمان نوشته : For any other department not listed خواستم بپرسم مشکلی پیش نمیاد یا باید حتما دپارتمان رو معلوم کنم؟ چون من میخوام برای 2 دپارتمان از هر دانشگاه ارسال بشه( computer science و electrical and computer eng.) حالا نمی دونم حتما باید دپارتمان رو معلوم کنم یا اینکه واسه هر دو دپارتمان ارسال میشه؟

با سپاس
    سلام

بعضی از دانشگاه ها اصولا دانشکده رو مشخص نمی کنند... نمره برای graduate school ارسال میشه و اونا مستقل از دانشکده ای که اپلای کردید نمره رو در application شما وارد می کنند...
    ولی اگر دانشکده کد مستقل داشته باشه باید مستقل برای اون کد وارد بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345678 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید اگه سوالم تکراریه، من 4 تا کد رو تا روز قبل از آزمون میتونم وارد کنم دیگه درسته ؟ تغییر نکردن قوانین ETS ؟!
    ممنون.
    سلام

بله...
    حتی در بعضی از سنترهای داخل ایران، روز امتحان پیش ازشروع امتحان هم می تونید این کار رو بکنید!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام،

من هنوز تو هیچ دانشگاهی هیچ فرمی رو پر نکردم و یه هفته دیگه آزمون دارم . سوالم اینه اگه الان اسم دانشگاهها رو وارد کنم و بعد از آزمونم تو سایت دانشگاهای مد نظرم واسه پذیرش اقدام کنم، مشکلی پیش نمی آد؟ نمره زبانم وقتی دستشون برسه و من پروفایلی نداشته باشم، چی پیش می آد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmeen نمایش پست ها
    با سلام،

من هنوز تو هیچ دانشگاهی هیچ فرمی رو پر نکردم و یه هفته دیگه آزمون دارم . سوالم اینه اگه الان اسم دانشگاهها رو وارد کنم و بعد از آزمونم تو سایت دانشگاهای مد نظرم واسه پذیرش اقدام کنم، مشکلی پیش نمی آد؟ نمره زبانم وقتی دستشون برسه و من پروفایلی نداشته باشم، چی پیش می آد؟
    سلام

مشکلی پیش نمی یاد...
    نمره شما ابتدا با ساکن وارد دیتابیس نمرات اون دانشگاه میشه و بعد از اون به پروفایل هرکس منتقل میشه...
    ترجیحا در اسرع وقت پروفایل اپلای خودتون رو در دانشگاه مقصد ایجاد کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. من موقع ثبت نام برای تافل و جی ار ای 4 تا دانشگاه رو برای ریپورت مجانی مشخص نکردم. حالا یک ماه و نیم مونده تا آزمون هام می تونم الان مشخص کنم؟ و اینکه بعد از آزمون اگه نمره مطلوبم رو نگرفتم می تونم از ای تی اس بخوام این ریپورت ها رو نفرسته؟ با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من موقع ثبت نام برای تافل و جی ار ای 4 تا دانشگاه رو برای ریپورت مجانی مشخص نکردم. حالا یک ماه و نیم مونده تا آزمون هام می تونم الان مشخص کنم؟ و اینکه بعد از آزمون اگه نمره مطلوبم رو نگرفتم می تونم از ای تی اس بخوام این ریپورت ها رو نفرسته؟ با تشکر
    سلام

1- بله
    2- خیر

براتون آرزوی موفقیت دارم

ببخشید من یه سوا ل دیگه هم دارم واینکه من برای اون 4 تا دانشگاهی که می خوام ریپورت نمره زبانم رو بفرستم هنوز اپلای نکردم. میشه اول نمره زبان بره براشون بعد اپلای کنم؟ با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوا ل دیگه هم دارم واینکه من برای اون 4 تا دانشگاهی که می خوام ریپورت نمره زبانم رو بفرستم هنوز اپلای نکردم. میشه اول نمره زبان بره براشون بعد اپلای کنم؟ با تشکر
    سلام

معمولا بله... چون دیتابیس دریافت نمرات دانشگاه ها معمولا مستقل از اکانت داوطلبان اطلاعات رو از ETS دریافت می کنه...
    برای اطمینان با دانشگاه مورد نظرتون در ارتباط باشید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

با سلام
    من زمان امتحان 4 دانشگاه انتخاب کردم که نمره براشون ارسال شه
    متاسفانه جایی ثبت نکردم اسم دانشگاه ها و الان مطمئن نیستم کدومشون بوده
    هر چی هم تو پروفایلم میگردم جایی هم نداره که بهم نشون بده تا حالا برای کدوم دانشگاه نمره ارسال شده (مانند یک ارشیو) هر دفعه من را به صفحه درخواست جدید برای گزارش نمره هدایت میکنه
    حالا سوالم اینه که من دارم جای اشتباهی میگردم یا اصلا تاریخچه ای از نمره های ارسال شده در حساب کاربری ETS وجود نداره؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)