صفحه 277 از 295 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام دوستان من یه دانشگاهه گفته نمره غیر رسمی ازم قبول میکنه اما من با یه مشکل بر خوردم.یه قسمت داره مخصوص آپلود کردن نمره است.وقتی میزنم فایل pdf نمرم آپلود بشه بعدش میزنه ما نمیتونیم این نمره رو قبول کنیم چون protected هستش و از مرکزی که نمره رو ازش گرفتید بخوایید که فایل unprotected رو بهتون بده.
    دوستانی که متوجه منظورم شدن و راه حلش رو میدونن کمک کنند بسیار سپاسگزار خواهم بود.

Junior Member mratabak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Transportation engineer/ Middle east technical

منم این مشکل رو داشتم ... اینا رو پی دی اف یه جور رمز گذاشتن... من اومدم یه کپچر گرفتم از فایل اونو پی دی اف کردم ....

ولی بعدا همون فایل اصلی یه جا دیگه آپلود شد. یعنی تونستم آپلود کنم. نمیدونم کجا بود ... از اونجا دوباره دانلود که کردم فایل جدیده دیگه پروتکت نبود
    یعنی شما سعی کنین یه چن جا آپلود دانلودش کنین .... البته مطمین نیستم

جواب نداد راه حل اول .. یام که یه اسکن رنگی بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه دانشگاهه گفته نمره غیر رسمی ازم قبول میکنه اما من با یه مشکل بر خوردم.یه قسمت داره مخصوص آپلود کردن نمره است.وقتی میزنم فایل pdf نمرم آپلود بشه بعدش میزنه ما نمیتونیم این نمره رو قبول کنیم چون protected هستش و از مرکزی که نمره رو ازش گرفتید بخوایید که فایل unprotected رو بهتون بده.
    دوستانی که متوجه منظورم شدن و راه حلش رو میدونن کمک کنند بسیار سپاسگزار خواهم بود.

سلام دوستان
    برای ریپورت رایگان نمرات باید حتما قبل از امتحان 4 تا دانشگاه رو مشخص کنیم. من می خواستم فقط دانشگاه هایی اپلای کنم که از اساتیدش قبلا اوکی گرفته باشم. آیا به نظرتون فایده ای داره قبل امتحان تافل به اساتید رزومه فرستاد؟ یا دیگه اون 4 تا رو باید جاهایی بفرستیم که حتمی باشه؟

با تشکر

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaazad2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ریپورت رایگان نمرات باید حتما قبل از امتحان 4 تا دانشگاه رو مشخص کنیم. من می خواستم فقط دانشگاه هایی اپلای کنم که از اساتیدش قبلا اوکی گرفته باشم. آیا به نظرتون فایده ای داره قبل امتحان تافل به اساتید رزومه فرستاد؟ یا دیگه اون 4 تا رو باید جاهایی بفرستیم که حتمی باشه؟

با تشکر
    سلام اگه برای سال بعد می خواید اپلای کنید 4 تا دانشگاه که بیشتر بهشون متمایل هستیدو انتخاب کنید. نمی شه از چند ماه قبل دقیق مشخص کرد چه جاهایی حتما ادم اپلای می کنه.
    رزومه فرستادن قبل از اپلای هم می شه ولی خب رزومه کامل نیست دیگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان

میخواستم بدونم وقتی یه سفارش میدیم ETS نمره تافل مون بفرسته واسه یه دانشگاهی چطور میشه پیگیری کرد که نمره حتما به دانشگاه رسیده؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم وقتی یه سفارش میدیم ETS نمره تافل مون بفرسته واسه یه دانشگاهی چطور میشه پیگیری کرد که نمره حتما به دانشگاه رسیده؟
    ets یه تاریخیو میزنه که سفارش شما پروسس شده. حدود سه روز بعد از اون نمره شمارو ارسال می کنه! راه دیگه اینه که از دانشگاه امار بگیری. به من که جواب می دادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    ets یه تاریخیو میزنه که سفارش شما پروسس شده. حدود سه روز بعد از اون نمره شمارو ارسال می کنه! راه دیگه اینه که از دانشگاه امار بگیری. به من که جواب می دادن.
    چطور آمار بگیرم از دانشگاه ؟ به همون program یه ایمیل بزنم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    چطور آمار بگیرم از دانشگاه ؟ به همون program یه ایمیل بزنم؟
    بله. به من جواب دادن. ولی وقتی تو ای تی اس پروسس میزنه دیگه خیالتون 99 درصد می تونه راحت باشه!

آقا این سوالات من احتمالا خیلی ابتدایی باشن!
    ۱- اون ۴ تا دانشگاه رایگان رو کِی باید وارد کنیم؟ روز امتحان؟ قبلش؟ بعدش؟ اگه بخوایم به بیش از ۴ تا دانشگاه بفرستیم چی؟
    ۲- کارنامه‌ی کاغذی هم برامون می‌فرسته؟
    ۳- چند روز طول می‌کشه تا نمره‌ها بیاد؟ نمره‌های لیسنینگ و ریدینگ رو بلافاصله محاسبه نمی‌کنه؟
    Account Deactivated

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fudiwato نمایش پست ها
    آقا این سوالات من احتمالا خیلی ابتدایی باشن!
    ۱- اون ۴ تا دانشگاه رایگان رو کِی باید وارد کنیم؟ روز امتحان؟ قبلش؟ بعدش؟ اگه بخوایم به بیش از ۴ تا دانشگاه بفرستیم چی؟
    ۲- کارنامه‌ی کاغذی هم برامون می‌فرسته؟
    ۳- چند روز طول می‌کشه تا نمره‌ها بیاد؟ نمره‌های لیسنینگ و ریدینگ رو بلافاصله محاسبه نمی‌کنه؟
    1- تا شب قبل امتحان میتونین اون 4 تا دانشگاه رو وارد کنین که هزینه ای نداره. اگه میخواین علاوه بر اون 4 تا وارد کنید باید تا روز اعلام نمرات صبر کنید.
    2- به دست من که نرسید.
    3- 10 روز...من دوبار امتحان دادم...هر دوبار روز دهم نتایج اومد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)