صفحه 279 از 295 نخستنخست ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    علاوه بر کاربر عزیزی که بالاتر جواب سوال شما رو دادن و درست هم فرمودن، شما یه راه دیگه هم دارین. اصولا تو سایت خود دانشگاه و graduate school بخشی که اطلاعات اپلای رو میده، کد ریپورت نمرات تافل و جی آر ای رو داده.
    جی آر ای هست ولی برای تافل چیزی ننوشته. میتونم همونو بزنم؟ بازم چک میکنم با دقت. ممنون برای یادآوری

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    ممنون. حتما این کارو میکنم فقط چقدر طول میکشه معمولا جواب بدن؟ چون 2 هفته دیگه امتحان دارم و تا جایی که میدونم فقط تا 4 روز قبل از آزمون میتونم کدها رو وارد کنم. یه جا خوندم بعضی از این کدها مربوط به دانشکده ها هست. اگه اشتباه ارسال بشه امکان درخواست از دانشگاه برای ارسال نمره از یه دانشکده به دانشکده دیگه وجود داره؟
    معمولا باید طی دو روز کاری حد اکثر جواب بدند.
    در مورد ارسال بین دانشگاهها فکر نکنم همچین امکانی وجود داشته باشه. چون دانشگاه اول باید هزینه پست رو متقبل بشه.

اولین توصیه ای که دارم این هست که مطمئن بشید اون دانشگاه حتما نمره official شما رو برای بررسی اولیه application اتون الزامی دونسته باشه. چون بعضی دانشگاهها بعد از دادن admission نمره شما رو خواهند خواست. میتونید این سوال رو هم در ایمیلتون بپرسید.
    دومین توصیه هم اینکه خیلی وسواس به خرج ندید که استرس به همراه بیاره. چون واقعا ۱۹ دلار واسه خرج های بعدی که خواهید کرد تقریبا هیچ هست.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

جی آر ای هست ولی برای تافل چیزی ننوشته. میتونم همونو بزنم؟ بازم چک میکنم با دقت. ممنون برای یادآوری
    بعضی دانشگاه ها دیدم واسه هر دو آزمون یه کد دادن، ولی اکثرا واسه هر آزمون کد جداگانه دارن.
    هم از دانشکده و هم از graduate school بخش اپلای دانشجوهای اینترنشنال ببینید. احتمال میدم شما تنها از بخش اپلای عادی (و نه دانشجوهای اینترنشنال) چک کردین، واسه همین تنها کد جی ار ای رو پیدا کردین. چون واسه خود دانشجوهای آمریکایی و کانادایی که امتحان تافل لازم نیست و کد نمیزارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    معمولا باید طی دو روز کاری حد اکثر جواب بدند.
    در مورد ارسال بین دانشگاهها فکر نکنم همچین امکانی وجود داشته باشه. چون دانشگاه اول باید هزینه پست رو متقبل بشه.

اولین توصیه ای که دارم این هست که مطمئن بشید اون دانشگاه حتما نمره official شما رو برای بررسی اولیه application اتون الزامی دونسته باشه. چون بعضی دانشگاهها بعد از دادن admission نمره شما رو خواهند خواست. میتونید این سوال رو هم در ایمیلتون بپرسید.
    دومین توصیه هم اینکه خیلی وسواس به خرج ندید که استرس به همراه بیاره. چون واقعا ۱۹ دلار واسه خرج های بعدی که خواهید کرد تقریبا هیچ هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها دیدم واسه هر دو آزمون یه کد دادن، ولی اکثرا واسه هر آزمون کد جداگانه دارن.
    هم از دانشکده و هم از graduate school بخش اپلای دانشجوهای اینترنشنال ببینید. احتمال میدم شما تنها از بخش اپلای عادی (و نه دانشجوهای اینترنشنال) چک کردین، واسه همین تنها کد جی ار ای رو پیدا کردین. چون واسه خود دانشجوهای آمریکایی و کانادایی که امتحان تافل لازم نیست و کد نمیزارن.
    ممنون از هر دوتون. واقعا راهنمایی هاتون مفید بود برام. درسته من فقط بخش common رو چک کردم.
    ارسال رسمی نمره رو چک کردم و به 4 تا دانشگاه رسیدم که میخوان. و در مورد هزینه هم حق با شما هست. ولی من کلا معتقدم قطره قطره جمع میشه با این حال بازم به توصیه تون حتما عمل میکنم که باعث استرسم نشه.
    و ببخشید یه سوال دیگه. اسم دانشگاه که وارد لیست شد جلوش یه لیست میاره به عنوان department. حتما باید اینو انتخاب کنم؟ اون وقت به جای دانشگاه برای دپارتمان ارسال میشه نمره؟

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

ممنون از هر دوتون. واقعا راهنمایی هاتون مفید بود برام. درسته من فقط بخش common رو چک کردم.
    ارسال رسمی نمره رو چک کردم و به 4 تا دانشگاه رسیدم که میخوان. و در مورد هزینه هم حق با شما هست. ولی من کلا معتقدم قطره قطره جمع میشه با این حال بازم به توصیه تون حتما عمل میکنم که باعث استرسم نشه.
    و ببخشید یه سوال دیگه. اسم دانشگاه که وارد لیست شد جلوش یه لیست میاره به عنوان department. حتما باید اینو انتخاب کنم؟ اون وقت به جای دانشگاه برای دپارتمان ارسال میشه نمره؟
    خواهش می کنم
    بله حتما باید دیپارتمان رو انتخاب کنین.
    موفق باشین

Junior Member

سلام
    من 2 روز دیگه امتحان دارم
    فقط میتونم 2 گیرنده انتخاب کنم
    چیکار باید کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

معمولا 4 تا هست. چطور مال شما دو تا شده؟ بررسی کنید مراحل رو درست رفته باشید شاید مسیر رو اشتباه رفتید. سایت ETS رو هم چک کنید که قانون ریپورت رایگان عوض نشده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amerirad نمایش پست ها
    سلام
    من 2 روز دیگه امتحان دارم
    فقط میتونم 2 گیرنده انتخاب کنم
    چیکار باید کنم؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من در آزمون تافل 25 ژوئن 2016 ثبت نام کردم و ماه آینده هم برای ویزای سابکلس 575 استرالیا برای گذراندن فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام خواهم کرد. با توجه به این که در فرآیند اخذ ویزا ارائه مدرک تافل الزامیه، میخواسم بدونم ریپورت نمره برای سفارت استرالیا چگونه خواهد بود؟ چون نسخه آفیشال و کاغذی ریپورت 2، 3 ماه طول میکشه و حتی بعضی وقتا نمیرسه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    یه سوال خیلی اساسی و مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بنده را بدین،

ددلاین یکی از دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم 22 آگوسته و من نیاز دارم قبلش آزمون تافل و جی آر ای داده باشم، سوال اولم اینه کر هر کدوم از این دو امتحان چند روز طول میکشه تا نتیجشون بیاد و از روزی که امتحان دادیم چند روز طول میکشه که نتیجه این دو آزمون به دانشگاه مقصد ریپورت بشه،
    من خودم نظرم اینه که تافل 6 آگوست بدم و جی آر ای 10 آگوست به نظرتون نتیجه این دو آزمون (همون پستی که ets میکنه) تا 22 آگوست به دست دانشگاه میرسه یا دیرتر میرسه؟ اصلا اگر مثلا یه هفته دیرتر برسه چه اتفاقی میفته؟ منظورم اینه که یه هفته کم و زیاد باعث میشه ریجکت بشم؟
    خیلی خیلی متشکرم

شاید سوالم تکراری باشه پیشاپیش عذرخواهی می کنم. ایا درخواست ریپورت نموره قبل ازمون هنوز مجانیه ؟باید کدام قسمت سایت وارد کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)