صفحه 281 از 295 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام دوستان
    اگر دو تا آزمون تافل به فاصله یکماه از همدیگه داده باشیم و نمره اولی از دومی بهتر شده باشه. میشه فقط اولی را ریپورت کرد؟

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

اساتید سلام
    من 27 aug تافل دارم،از اونجایی که اولین بار که تافل می دم و بالای 100 هم می خوام اصلا نمی دونم نمره من قرار چند شه!حالا وقتی می خوام کد اون چهارتا دانشگاه وارد کنم این سوال برام پیش میاد اگر خدایی نکرده زبونم لال نمره من اونی می خوام نشه بعد از دریافت نتایج امکان کنسل کردن ریپورت هست؟یا نه حتما ets می فرسته نتیجه رو به دانشگاه؟می شه جلوش گرفت که اگه قرار شد دوباره بدم نمره جدیدم بره...؟ببخشید من اصلا به سیستم این ریپورت وارد نیستم..
    ممنون
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    اساتید سلام
    من 27 aug تافل دارم،از اونجایی که اولین بار که تافل می دم و بالای 100 هم می خوام اصلا نمی دونم نمره من قرار چند شه!حالا وقتی می خوام کد اون چهارتا دانشگاه وارد کنم این سوال برام پیش میاد اگر خدایی نکرده زبونم لال نمره من اونی می خوام نشه بعد از دریافت نتایج امکان کنسل کردن ریپورت هست؟یا نه حتما ets می فرسته نتیجه رو به دانشگاه؟می شه جلوش گرفت که اگه قرار شد دوباره بدم نمره جدیدم بره...؟ببخشید من اصلا به سیستم این ریپورت وارد نیستم..
    ممنون
    نه امکان کنسل کردن نیست
    بله حتما می فرسته
    و خیر نمی تونید جلوشو بگیرید.
    نمره جدیدتون هم می فرستن، بعدا می تونید از دانشگاه بخواین که فلان نمره رو قبول کنه (تو اکثر اپلیکیشن فرم های دانشگاه تاریخی که امتحانتون رو دادین رو می خوان وارد کنید و شما تاریخ امتحان دوم رو میتونین وارد می کنید، بعضی دانشگاه ها هم می خوان خودتون نمره رو وارد کنید در فرم، و شما می تونید نمره دوم رو وارد کنید، حالت سوم اینه که خودتون به دانشگاه می گین کدوم نمره رو در نظر بگیرین، و حالت چهارم هم اینکه بعضی دانشگاه ها می خوان که خودتون اون کارنامه ی pdf رو که ets به پروفایلتون می فرسته(چند وقت بعد آزمون) اون رو واسشون آپلود کنید، و خوب شما می تونید دومی رو آپ کنین.

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    نه امکان کنسل کردن نیست
    بله حتما می فرسته
    و خیر نمی تونید جلوشو بگیرید.
    نمره جدیدتون هم می فرستن، بعدا می تونید از دانشگاه بخواین که فلان نمره رو قبول کنه (تو اکثر اپلیکیشن فرم های دانشگاه تاریخی که امتحانتون رو دادین رو می خوان وارد کنید و شما تاریخ امتحان دوم رو میتونین وارد می کنید، بعضی دانشگاه ها هم می خوان خودتون نمره رو وارد کنید در فرم، و شما می تونید نمره دوم رو وارد کنید، حالت سوم اینه که خودتون به دانشگاه می گین کدوم نمره رو در نظر بگیرین، و حالت چهارم هم اینکه بعضی دانشگاه ها می خوان که خودتون اون کارنامه ی pdf رو که ets به پروفایلتون می فرسته(چند وقت بعد آزمون) اون رو واسشون آپلود کنید، و خوب شما می تونید دومی رو آپ کنین.
    خیلی ممنون ازجواب کاملتون...
    فقط اینکه پس این قضیه ریپورت ضرری نداره در مجموع؟حتی اگه شما به هر دلیلی نمره پایینی هم بگیری؟منظورم اینه شما امتحانو خراب کنی،ETS بفرسته دانشگاه اونوقت رو پروسه پذیرش شما تاثیری نداره از این بابت که خودت انتخاب می کنی دانشگاه کدوم نمره رو بررسی کنه؟
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ازجواب کاملتون...
    فقط اینکه پس این قضیه ریپورت ضرری نداره در مجموع؟حتی اگه شما به هر دلیلی نمره پایینی هم بگیری؟منظورم اینه شما امتحانو خراب کنی،ETS بفرسته دانشگاه اونوقت رو پروسه پذیرش شما تاثیری نداره از این بابت که خودت انتخاب می کنی دانشگاه کدوم نمره رو بررسی کنه؟
    این دغدغه خیلی از دوستانه، خود من چندین بار پاسخ دوستان رو در این زمینه دادم.
    تا اونجا که من می دونم، در جریانم و از دانشگاه ها پرسیدم، نه اصولا پی این موضوعات نیستن.
    باز هم اگه خودتون خیلی نگران این موضوع هستین با یک ایمیل که به خود دیپارتمان تون بزنین، و قضیه رو بگین و جویا شین، حله، پاسخ تون رو می دن و خیالتون راحت.

سلام خسته نباشید
    اگه من از 2 تا فرصت استفاده کنم و قبل امتحان بخوام 2 تا دیگه هم به قبلیا اضافه کنم بازم مجانیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehtalebi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اگه من از 2 تا فرصت استفاده کنم و قبل امتحان بخوام 2 تا دیگه هم به قبلیا اضافه کنم بازم مجانیه؟
    سلام!

تا ساعت ۲۲ شب قبل از آزمون (به وقت محلی) فرصت دارید دانشگاه‌های مورد نظرتون برای ارسال رایگان ریپورت رو وارد کنید.

موفق باشید.

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

سلام بپه ها. من یه سوال دارم که نمیدونم کجا باید بپرسمش. به نظرم اینجا مرتبط ترین جایی بود که میشد پرسید:
    دانشگاهی که بهم پذیرش داده، برای مدارکی که باید برای ثبت نام براشون پست کنم نوشته باید certified copy برای نمره تافل داشته باشم.

A certified copy of any of your certificates, i.e., your Bachelor certificate or your English language certificate, is a copy that your examination office has stamped and signed to correspond to your original certificate. A certified copy always is a piece of paper, not just a PDF.
    کجا اینو به من میده؟نمره تافل من که اومد با پست، مهر و امضا نداشت! ممکنه لطفا راهنماییم کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meam64 نمایش پست ها
    سلام بپه ها. من یه سوال دارم که نمیدونم کجا باید بپرسمش. به نظرم اینجا مرتبط ترین جایی بود که میشد پرسید:
    دانشگاهی که بهم پذیرش داده، برای مدارکی که باید برای ثبت نام براشون پست کنم نوشته باید certified copy برای نمره تافل داشته باشم.

A certified copy of any of your certificates, i.e., your Bachelor certificate or your English language certificate, is a copy that your examination office has stamped and signed to correspond to your original certificate. A certified copy always is a piece of paper, not just a PDF.
    کجا اینو به من میده؟نمره تافل من که اومد با پست، مهر و امضا نداشت! ممکنه لطفا راهنماییم کنید؟
    سلام

ریپورتی که شما به ets میگید به دانشگاه ارسال کنه، رسمی محسوب میشه. منظورشون اینه که مثلا فایل pdf نتیجه آزمون رو پرینت نگیرید و جای ریپورت رسمی ارسال کنید.

موفق باشید.

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام

ریپورتی که شما به ets میگید به دانشگاه ارسال کنه، رسمی محسوب میشه. منظورشون اینه که مثلا فایل pdf نتیجه آزمون رو پرینت نگیرید و جای ریپورت رسمی ارسال کنید.

موفق باشید.
    ممنون اما من زمانی که تافل شرکت کردم مشخص نکردم که نمرم رو به این دانشگاه ریپورت بکنن. باید از ets درخواست ریپورت نمره کنم؟ هزینش الان چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)