صفحه 283 از 295 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام.
    دوستان موقع انتخاب کد دانشگاه واسه ارسال ریپورت، باید از گزینه select department کد دپارتمان رو انتخاب کنیم. تو سایت بعضی از دانشگاههای مورد نظر بنده نوشته no department code. یعنی من باید گزینه ی any department not listed رو انتخاب کنم؟
    کلا باید حتما کد رشته مورد نظر رو وارد کنیم؟ آخه رشته ی من دقیقا بین رشته هایی که ets لیست کرده نیست و وبسایت دانشکده هم توضیحی نداده!

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان موقع انتخاب کد دانشگاه واسه ارسال ریپورت، باید از گزینه select department کد دپارتمان رو انتخاب کنیم. تو سایت بعضی از دانشگاههای مورد نظر بنده نوشته no department code. یعنی من باید گزینه ی any department not listed رو انتخاب کنم؟
    کلا باید حتما کد رشته مورد نظر رو وارد کنیم؟ آخه رشته ی من دقیقا بین رشته هایی که ets لیست کرده نیست و وبسایت دانشکده هم توضیحی نداده!
    شما همون
    no department code رو انتخاب کن مشکلی نیست. نیاز نیست حتما کد رشته وارد بشه. در این موارد پذیرش عموما از طریق دانشگاه بررسی شه نه دانشکده

Senior Member baharina آواتار ها

سلام دوستان
    ريپورت من بعد ٢ هفته از ارسال هنوز به دانشگاه مريوط تو كانادا نرسيده
    كسي تجربه ارسال ريپورت به كانادا داره
    حدودا چقدر طول ميكشه؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ريپورت من بعد ٢ هفته از ارسال هنوز به دانشگاه مريوط تو كانادا نرسيده
    كسي تجربه ارسال ريپورت به كانادا داره
    حدودا چقدر طول ميكشه؟
    کلا ریپورت نمره تافل کند هستش (فک کنم با پست معمولی می فرستن!!!) ولی شما یک هفته صبر کنید بعد پیگیری کنید هم از دانشگاه هم از ETS.
    نمره من به درکسل نرسیده بود با مدرک نشون دادم که ارسال شده و درکسل گم کرده و اون ها هم قبول کردن نمره Unofficial من رو و پذیرش هم دادند.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

میشه لطفا یه نفر که مطمئن هست ازین موضوع به من راهنمایی کنه؟
    من 25 سپتامبر امتحان دارم و الان که 21 سپتامبر هست اسم اون 4 تا دانشگاه رو واسه ریپورت رایگان وارد کردم و زمان ثبت هم دیدم که "ordered" زده ..که این به معنای ثبت موفقیت آمیز هست. در ضمن دقیقا در قسمت درست وارد کردم . الان یکبار log out شدم و دوباره log in شدم ولی در قسمت view orders و score recipients اونا رو نمیبینم. میشه بگید که آیا الان که تازه ثبتش کردم و هنوزم امتحان ندادم باید لیست این 4 تا دانشگاه رو ببینم یا نه؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    میشه لطفا یه نفر که مطمئن هست ازین موضوع به من راهنمایی کنه؟
    من 25 سپتامبر امتحان دارم و الان که 21 سپتامبر هست اسم اون 4 تا دانشگاه رو واسه ریپورت رایگان وارد کردم و زمان ثبت هم دیدم که "ordered" زده ..که این به معنای ثبت موفقیت آمیز هست. در ضمن دقیقا در قسمت درست وارد کردم . الان یکبار log out شدم و دوباره log in شدم ولی در قسمت view orders و score recipients اونا رو نمیبینم. میشه بگید که آیا الان که تازه ثبتش کردم و هنوزم امتحان ندادم باید لیست این 4 تا دانشگاه رو ببینم یا نه؟

با سلام؛

بله باید در همون قسمت Score Recipient هر چهار دانشگاه رو ببینید. من هم پری روز وارد کردم و مشکل شما رو داشتم. حدسم اینه که بعد از وارد کردن کدهای دانشگاه‌ها و انتخاب‌ نهایی ۴ تا، Continue رو اون گوشه‌ی پایین نزدید تا ثبت نهایی شه!

و اینکه برای شروع باید از پنل چپ View Orders انتخاب شه، بعد روی Order No کلیک شه تا وارد سفارشتون بشید و بعد هم طبیعتا Modify مقابل Score Recipient که ردیف/کادر سومه.

موفق باشید.

مشکل حل شد . باید بعد از continue تو قسمت پایین confirm order میزدم که چون سایت ETS این گزینش ناواضح هست متوجهش نبودم. راستی واسه من ایمیل CONFIRMATION هم اومد . خوبه دوستان تازه کار مثل من بدونند که اگه ایمیل دریافت نکنن یعنی ثبت موفقیت آمیز نبوده.
    پایدار باشید.

Senior Member baharina آواتار ها

سلام كسي تا حالا ريپورت رو خودش دريافت كرده با پست؟ ميخوام ببينم ريپورتي كه به خودمون ميدن افيشال يا عين اوني كه تو سايت هست، كپي؟!

Junior Member

سلام دوستان من تافلم تا یک هفته دیگه منقضی میشه. می خوام به 2 تا دانشگاه ریپورت کنم به نظرتون تا قبل از انقضا ارسال میشه؟

Junior Member

سلام دوستان من کد دانشگاهی که میخام بزنمو پیدا نمیکنم (تو سایتشم گشتم) میخاستم بدونم جایی هست که بتونم کد دانشگاه ها رو پیدا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)