صفحه 284 از 295 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کد دانشگاهی که میخام بزنمو پیدا نمیکنم (تو سایتشم گشتم) میخاستم بدونم جایی هست که بتونم کد دانشگاه ها رو پیدا کنم؟
    شاید توی صفحه admission requirement باشه اگه نبود به منشی دپارتمان ایمیل بزنید

Junior Member

دوستان سلام

ایا راهی واسه ریپورت سریعتر نمره تافل و جی ار ای وجود نداره؟ میزان پولش مهم نیست فقط می خوام سریع ریپورت بشه.

پیش فرض پاسخ : دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

سلام،من تا تا ١٥فوريه وقت دارم كه براي دانشگاه المان اپلاي كنم ،ولي امتحان تافلم در ژانويست ،به نظرتون به اپلاي ميرسم؟و اينكه دانشگاه گفته يك نسخه از كپي الكترونيكي برامون بفرست،نگفت نمره ريپورت كن،من مي تونم از همون كارنامه اي كه در سايت هست پيرينت بگيرم و بفرستم؟

پیش فرض پاسخ : دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdisrahbar نمایش پست ها
    سلام،من تا تا ١٥فوريه وقت دارم كه براي دانشگاه المان اپلاي كنم ،ولي امتحان تافلم در ژانويست ،به نظرتون به اپلاي ميرسم؟و اينكه دانشگاه گفته يك نسخه از كپي الكترونيكي برامون بفرست،نگفت نمره ريپورت كن،من مي تونم از همون كارنامه اي كه در سايت هست پيرينت بگيرم و بفرستم؟
    سلام دوست عزیز.
    گزارش نمره حداکثر 15 روز طول میکشه؛ چه برای شما و چه برای دانشگاهها. پس این بازه زمانی رو در نظر بگیرید و ببینید آیا به ددلاین میرسید یا نه.
    اگه منظورشون گزارش رسمی نمره باشه به وضوح و مشخصا مینویسند که باید آفیشال گزارش کنید. با این حال برای اطمینان ایمیلی بهشون بزنید و بپرسید که آیا باید ای تی اس گزارش کنه؟ و اگر بله حتما کد مربوط به دانشگاه رو هم ازشون سوال کنید.
    موفق باشید

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member

سلام دوستان
    چطور می تونیم قبل شروع آزمون تافل، نمران رو بطور رایگان ریپورت بدیم؟
    من تو سایتش کد ها رو وارد می کنم ولی ازم پول می خواد، در حالیکه تا امتحان وقت زیادی هست.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چطور می تونیم قبل شروع آزمون تافل، نمران رو بطور رایگان ریپورت بدیم؟
    من تو سایتش کد ها رو وارد می کنم ولی ازم پول می خواد، در حالیکه تا امتحان وقت زیادی هست.
    ممنون
    سلام
    موقع ثبت نام برای آزمون یه صفحه هست که بعد از بخشی که مشخصات کارت ملی، پاسپورت و ... رو وارد کردین، میاد به اسم Select Score Recipients، تو این قسمت باید دانشگاهی که میخوایید رو به یکی از سه روشی که توی باکس search by هست پیداکنید
    بعد از اینکه انتخاب کردید یه صفحه جدید میاد که اسم دانشگاهی که وارد کردید اضافه میشه و گزینه add another score recipient وجود داره، در کل سه تا دانشگاه به صورت رایگانه و بیشتر باید هزینه بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SmzAmir نمایش پست ها
    سلام
    موقع ثبت نام برای آزمون یه صفحه هست که بعد از بخشی که مشخصات کارت ملی، پاسپورت و ... رو وارد کردین، میاد به اسم Select Score Recipients، تو این قسمت باید دانشگاهی که میخوایید رو به یکی از سه روشی که توی باکس search by هست پیداکنید
    بعد از اینکه انتخاب کردید یه صفحه جدید میاد که اسم دانشگاهی که وارد کردید اضافه میشه و گزینه add another score recipient وجود داره، در کل سه تا دانشگاه به صورت رایگانه و بیشتر باید هزینه بدید
    ممنون.
    ولی من موقع ثبت نام کدهارو وارد نکردم. یعنی بعد ثبت نام نمیشه کدها رو وارد کرد؟

سلام دوستان
    روز بخیر
    من یه سوالی داشتم
    من امروز امتحان تافل دادم، هفته دیگه هم پایان ددلاین یکی از دانشگاهاست ))
    دو هفته بعدش هم ددلاین یه دانشگاه دیگه ست.
    موقع ثبت نام من ریپورت رایگان نزدم، متاسفانه تا امروز هم نمیدونستم تا قبل 10 شب روز قبلش میشده اصلاح کنم
    در هر حال برا ریپورت رایگان کار از کار گذشته
    حالا سوال من اینه، من از نتیجه تافلم مطمئن نیستم که خوبه یا نه
    از طرفی دانشگاه هایی که مد نظرم هستن یه ددلاین هم واسه تاخیر در ارسال نمره تافل دارن
    به نظرتون الان پول ریپورت اضافی رو بدم (با اینکه نمیدونم نمره م خوب شده یا نه؟!) یا صبر کنم نتایج اومد اگه خواستم ریپورت کنم؟
    نتیجه اگه بد باشه و ریپورت کنم، دید بدی پیدا میکنن و ممکنه بهم شانس آزمون دوباره رو ندن؟
    به نظرتون بعد از اینکه نتیجه رو دیدم چند روز طول میکشه که به درخواست من، برا دانشگاه مقصد ریپورت رو بفرستن؟

ممنون

سلام دوستان

من یک سوالی در مورد زمان تقریبی ارسال نمرات داشتم. ددلاین دانشگاه هایی که می خوام اپلای کنم 15 دسامبر و باید حتما تا این تاریخ اپلیکیشن کامل باشه. من شنیدم که ارسال نمرات تقریبا 15 روز طول می کشه. خواستم از دوستانی که اخیرا نمراتشونو ریپورت کردن بپرسم آیا ریپورت نمرشون همین 15 روز طول کشید یا بیشتر؟ آیا safe هست که من تا اول دسامبر صبر کنم و یک دسامبر تو سایت ETS سفارشمو ثبت کنم؟

ممنون

Junior Member

یه سوال .. اگه نمرمون بد شده باشه ولی ریپورت رایگان زده باشیم کلا شانسمون از اون دانشگاه ها نابود میشه !؟!؟

بعدشم دوباره ازمون بدم امکان داره نمره ام بهتر شه یا کلا بیخیال اپلای شم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)