صفحه 285 از 295 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    یه سوال .. اگه نمرمون بد شده باشه ولی ریپورت رایگان زده باشیم کلا شانسمون از اون دانشگاه ها نابود میشه !؟!؟

بعدشم دوباره ازمون بدم امکان داره نمره ام بهتر شه یا کلا بیخیال اپلای شم ؟؟
    دوست عزیز
    بخاطر همین تاکید میشه که حسابی برای آزمون خصوصا اگر امتحانتون رو دقیقه ۹۰ دارید میدید ، آماده بشید. البته اگر رزومه خوبی داشته باشید و دانشگاه بخواد بهتون پذیرش بده ، معمولا بهتون میگن قبل از ثبت نام در دانشگاه وقت دارید که نمره زبانتون رو به فلان مقدار افزایش بدید ، یا مثلا یه دوره زبان انگلیسی در دانشگاه بگذرونید که البته این مورد آخر گذینه ی مناسب و ارزونی نیست.
    انشالله در آزمون زبانتون موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بخاطر همین تاکید میشه که حسابی برای آزمون خصوصا اگر امتحانتون رو دقیقه ۹۰ دارید میدید ، آماده بشید. البته اگر رزومه خوبی داشته باشید و دانشگاه بخواد بهتون پذیرش بده ، معمولا بهتون میگن قبل از ثبت نام در دانشگاه وقت دارید که نمره زبانتون رو به فلان مقدار افزایش بدید ، یا مثلا یه دوره زبان انگلیسی در دانشگاه بگذرونید که البته این مورد آخر گذینه ی مناسب و ارزونی نیست.
    انشالله در آزمون زبانتون موفق باشید

متاسفانه با اینکه فکر میکردم حداقل نمره مینیم رو میارم ولی متاسفانه اینطوری نشد.. الان هم دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم ( استاد گفته بود اپلای کن در جواب ایمیل البته با تعریف از سی وی و اینکه خیلی زمینه مشترکی با زمینه های تحقیقاتی اون داشتم و... ) حالا واقعا نمیدونم چی کار کنم به استاده ایمیل بزنم که استاد اینطوری شد شرمنده ... اینا ( اخه یه استادی گفته بودی اگه قبول شی فول فاند هستی یعنی دانشجوهاش بصورت فول فاند میپذیره و ... ) راه دومم اینه که نزدیک ترین تاریخ ثبت نام کنم واسه ازمون دوباره ( ولی میترسم این یکی هم خراب شه ) راه سوم هم اینه که همونن نمره خراب پایین تر از مینیم رو بفرستم بره ( کما اینکه 4 تاشو فرستادم رفته به صورت رایگان درحالی که حتی اپلیکیشن فرم هم پر نکردم واسه اونا ... ) اخرم که کلا بشینم یه سال دیگه بخونم یا اصلا قید اپلای رو بزنم ! ( بعضی استادا خیلی خوب جواب دادن حتی گفته بودن که یکی از تحقیقات سال بعدم در زمینه کاریه که تو انجام میدی حتما اپلای کن و بهم خبر بدهو.. ) ددلاین هم 15 دسامبر ( که ایمیل زدم گفتش دیرتر هم رسید نمره زبان اشکال نداره ) 31 دسامبر، 7 15 ژانویه و... ایناست

با این اوصاف میشه راهنمایی کنید چیکار کنم ؟ ( راستی دو هفته دیگه هم gre دارم ! )
    اگه جای من بودید چه تصمیمی میگفتین ؟

ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    من دوماه پیش تافل دادم ولی یادم نمیاد چه دانشگاه هایی برای ارسال رایگان نمره زده بودم (فکر کنیین در این حد بیحواس و داغونم)!!!
    الان تو سایت ets هیچی نیست که ببینم کجاها فرستاده بودم
    چطور متوجه بشم که نمره ارسال شده برای دانشگاه مدنظرم؟؟؟
    مرسی

من دیشب تافل ثبت نام کردم ولی فقط یک دانشگاه را انتخاب کردم برای ریپورت. امروز رفتم تو سایت دیگه نمیشه دانشگاه اضافه کنم!
    میگه باید 20 دلار پول بدی برای هر ریپورت!!
    مگه چهارتا ریپورت رایگان نیست؟؟
    خواهشا راهنمایی کنید. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_rez نمایش پست ها
    من دیشب تافل ثبت نام کردم ولی فقط یک دانشگاه را انتخاب کردم برای ریپورت. امروز رفتم تو سایت دیگه نمیشه دانشگاه اضافه کنم!
    میگه باید 20 دلار پول بدی برای هر ریپورت!!
    مگه چهارتا ریپورت رایگان نیست؟؟
    خواهشا راهنمایی کنید. ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2276831

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

سلا دوستان

من سال بعد میخوام اپلای کنم اما الان میخوام تافل بدم. اگر برای ریپورت نمره ۴ دانشگاه رو انتخاب کنم ولی نمرم مطلوب نباشه تکلیف چیه؟ اگر دوباره امتحان بدم نمره دوم منظور میشه؟

ApplyAbroad Hero

دوستان چقدر طول میکشه نمره آنلاین توسط خودمون مشاهده بشه؟
    آیا راهی وجود داره بشه زیر 10 روز نمره رو مشاهده کرد؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان چقدر طول میکشه نمره آنلاین توسط خودمون مشاهده بشه؟
    آیا راهی وجود داره بشه زیر 10 روز نمره رو مشاهده کرد؟
    معمولا بین 7 تا 10 روز کاری.... یعنی به غیر از تعطیلات و اخر هفته.
    کاری نمیشه کرد پروسه تصحیح نمره برا همه یکسان است و تغییر داده نمیشود ولی بعضا دیده شده که کمتر از 10 روز نمرات ریپورت شده است.
    یه ایمیل به ETS بده شاید تلفنی یا روشی دیگه باشه که سریعتر نمرتون رو ببینید.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdisrahbar نمایش پست ها
    سلام،من تا تا ١٥فوريه وقت دارم كه براي دانشگاه المان اپلاي كنم ،ولي امتحان تافلم در ژانويست ،به نظرتون به اپلاي ميرسم؟و اينكه دانشگاه گفته يك نسخه از كپي الكترونيكي برامون بفرست،نگفت نمره ريپورت كن،من مي تونم از همون كارنامه اي كه در سايت هست پيرينت بگيرم و بفرستم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    گزارش نمره حداکثر 15 روز طول میکشه؛ چه برای شما و چه برای دانشگاهها. پس این بازه زمانی رو در نظر بگیرید و ببینید آیا به ددلاین میرسید یا نه.
    اگه منظورشون گزارش رسمی نمره باشه به وضوح و مشخصا مینویسند که باید آفیشال گزارش کنید. با این حال برای اطمینان ایمیلی بهشون بزنید و بپرسید که آیا باید ای تی اس گزارش کنه؟ و اگر بله حتما کد مربوط به دانشگاه رو هم ازشون سوال کنید.
    موفق باشید
    دوستان منظور 15 روز بعد از آزمونه دیگه درست فهمیدم؟
    ممنون میشم جواب بدید

پیش فرض پاسخ : دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

سلام. دوستان اول باید تو سایت دانشگاه اپلای کرده باشیم بعدش کد تافلشو بدیم به ای تی اس؟؟
    اخه من 4 تا دانشگاه را به ای تی اس دادم واسه ریپورت ولی هنوز اپلای نکردم تو اون دانشگاه ها .
    مشکلی داره؟؟!

لطفا راهنمایی کنید ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)