صفحه 286 از 295 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_rez نمایش پست ها
    سلام. دوستان اول باید تو سایت دانشگاه اپلای کرده باشیم بعدش کد تافلشو بدیم به ای تی اس؟؟
    اخه من 4 تا دانشگاه را به ای تی اس دادم واسه ریپورت ولی هنوز اپلای نکردم تو اون دانشگاه ها .
    مشکلی داره؟؟!

لطفا راهنمایی کنید ممنونم
    نه لزومی نداره. ای تی اس نمره ی شما رو برای اون دانشگاه ها ریپورت می کنه. وقتی پروسه ی اپلای رو شروع می کنید ازشون بخواید چک کنن که نمره ی شما به دستشون رسیده یا نه (فکر کنم صحت نمرات شما رو در یه دیتابیس آنلاین که خودشون بهش دسترسی دارن می تونن چک کنن). رسیدن نمره به دانشگاه نباید بیشتر از یک ماه طول بکشه
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

سلام دوستان میخوام دانشگاه tum اپلای کنم ولی تافلم به ددلاین نمیرسه به رییس دانشکده میل زدم که موقع ثبت نام بیارم لینو جواب داد:
    Unfortunately, you cannot apply with incomplete documents (except for the case mentioned on this link).
    Our C@mpus system will not allow you to upload any documents later than the application deadline. Concerning the language certificate there is only one possibility: If possible, send it to me by E-Mail before the meeting of the admission committee, which will be around March 22nd. Admission will be denied when your documents are incomplete.
    حالا تا 22 مارچ چی رو باید براش ایمیل کنم ؟
    اگه 4 مارچ تافل امتحان بدم تا 22ام اون چیزی که باید بفرستم آماده میشه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirr66b نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام دانشگاه tum اپلای کنم ولی تافلم به ددلاین نمیرسه به رییس دانشکده میل زدم که موقع ثبت نام بیارم لینو جواب داد:
    Unfortunately, you cannot apply with incomplete documents (except for the case mentioned on this link).
    Our C@mpus system will not allow you to upload any documents later than the application deadline. Concerning the language certificate there is only one possibility: If possible, send it to me by E-Mail before the meeting of the admission committee, which will be around March 22nd. Admission will be denied when your documents are incomplete.
    حالا تا 22 مارچ چی رو باید براش ایمیل کنم ؟
    اگه 4 مارچ تافل امتحان بدم تا 22ام اون چیزی که باید بفرستم آماده میشه؟
    سلام
    کارنامه آن افیشال تافلتونو می خواد دیگه. نه کارنامه کاغذیشو. حدود دو هفته بعد از امتحان کارنامه هه قابل دانلود هست از پروفایلتون. گفته اونو ایمیل کنید.
    بازم می خواید دوباره دقیقا ازشون بپرسید که منظورشون اینی که من گفتم هست یا نه؟
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام. دوستانی که تجربه آزمون مجدد دارند لطفا راهنمایی گنند. آیا امکانش هست که در آزمون مجدد یکی از مهارت ها نمره اش ارسال نشه. مثلا من میخوام نمره قبلی Writing برام ارسال بشه و بقیه نمره های جدید. آیا امکان این کار هست یا خیر؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nabdi نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که تجربه آزمون مجدد دارند لطفا راهنمایی گنند. آیا امکانش هست که در آزمون مجدد یکی از مهارت ها نمره اش ارسال نشه. مثلا من میخوام نمره قبلی Writing برام ارسال بشه و بقیه نمره های جدید. آیا امکان این کار هست یا خیر؟
    سلام. خیر !

ApplyAbroad Hero

دوستان بعد از ازمون حدودا چند روز طول میکشه اون PDF کارنامه بیاد رو پروفایلمون؟ شکل و شمایلش شبیه کارنامه کاغذیه؟ آیا میشه به عنوان یه TOEFL Certificate بهش استناد کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ریپورت کردن نمره به business schoolها(dba) یا رشته phd in finance باید graduate in management رو انتخاب کرد یا human science و مثلا college business and commerce??
    دوستان اگه ممکنه منو یاری بفرمایید

Junior Member mer377 آواتار ها

سلام
    دوستان از کجا باید نگاه کرد که چه دانشگاه هایی رو برای ریپورت رایگان انتخاب کردم و آیا به دستشون رسیده الان یا نه؟

با سلام
    دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده و اینو تازه متوجه شدم . من تمام دانشگاه هایی که اپلای کردم گفته بودن کد دپارتمان رو وارد نکن !! ( بدون نیاز به کد دپارتمان نمره ت رو بفرست)
    خب منم گزینه not department list .... رو برای دپارتمان زمان ارسال ریزنمرات انتخاب کردم
    الان نصف دانشگاه ها نوشتن نمره ام رو دریافت کردن. نصف دیگه شون نوشتن دریافت نکردن !!!
    من الان باید چی کار کنم.
    تو رو خدا راهنماییم کنید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده و اینو تازه متوجه شدم . من تمام دانشگاه هایی که اپلای کردم گفته بودن کد دپارتمان رو وارد نکن !! ( بدون نیاز به کد دپارتمان نمره ت رو بفرست)
    خب منم گزینه not department list .... رو برای دپارتمان زمان ارسال ریزنمرات انتخاب کردم
    الان نصف دانشگاه ها نوشتن نمره ام رو دریافت کردن. نصف دیگه شون نوشتن دریافت نکردن !!!
    من الان باید چی کار کنم.
    تو رو خدا راهنماییم کنید.
    سلام
    بعضی دانشگاه ها دیر آپدیت می کنن ! احتمالا به همه رسیده. اون گزینه هه زیاد مهم نیس!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)