صفحه 287 از 295 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام دوستان یه سوال. ددلاین دو تا از دانشگاه های مورد نظر من 15 ژانویه هست. من اگه این هفته بخوام اپلای کنم آیا ریپورت نمره هام ( هم تافل و هم GRE) دست شون میرسه؟ من فکر میکردم آنی هست ریپورت شدن نمره، ولی یه جا دیدم میگن ممکنه تا یه ماه طول بکشه! الان مشکلی پیش نمیاد به نظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان دو سوال داشتم
    ١؛نمره تافل چجوري به متقاضي داده ميشه؟ از پروفايل يا از طريق پست به صورت دستي و كاغذي؟
    ٢:موقع اپلاي كردن، دانشگاههاي مورد نظر عمدتا اسكن يا اصل كارنامه تافل را ميخوان يا حتما بايد از طريق ets براشون ريپورت شه يا اينكه ما بايد مشخصات پروفايلمنو به اون دانشگاه بديم تا خودشون كنترل كنن؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال. ددلاین دو تا از دانشگاه های مورد نظر من 15 ژانویه هست. من اگه این هفته بخوام اپلای کنم آیا ریپورت نمره هام ( هم تافل و هم GRE) دست شون میرسه؟ من فکر میکردم آنی هست ریپورت شدن نمره، ولی یه جا دیدم میگن ممکنه تا یه ماه طول بکشه! الان مشکلی پیش نمیاد به نظرتون؟
    اصلا یه ماه طول نمیکشه! اگه از طریق ets ریپورت کردین دو سه روز طول میکشه تا ارسال بشه. بعد واسه اپلای تو فرم آنلاین که اطلاعات کارنامه رو وارد کنین، نهایتا یه هفته طول بکشه که عموما چهار پنج روزه به دست تحصیلات دپارتمان مورد نظر میرسه. بعد از اینکه تو فرم آنلاین وارد کردین، از طریق خود دپارتمان پیگیری کنین تا واستون چک کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhj نمایش پست ها
    سلام دوستان دو سوال داشتم
    ١؛نمره تافل چجوري به متقاضي داده ميشه؟ از پروفايل يا از طريق پست به صورت دستي و كاغذي؟
    ٢:موقع اپلاي كردن، دانشگاههاي مورد نظر عمدتا اسكن يا اصل كارنامه تافل را ميخوان يا حتما بايد از طريق ets براشون ريپورت شه يا اينكه ما بايد مشخصات پروفايلمنو به اون دانشگاه بديم تا خودشون كنترل كنن؟
    با تشكر
    سوال اول: کارنامه بعد از ده الی دوازده روز تو پروفایل دیده میشه. کارنامه کاغذی از طریق پست یه پنجاه روزی طول میکشه تا به دستت برسه
    سوال دوم: من ندیدم دانشگاهی که اسکن بخواد. از طریق ets ریپورت میکنین، بعضی از دانشگاهها ممکنه نسخه پی دی اف کارنامه رو قبول کنن که خودت باید ازشون بپرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من 25 سپتامبر امتحان دادم اما الن متوجه شدم که اون 4 تا دنشگاهی که قبل آزمون کدشون رو وارد کرده بودم ریپورت نشده نمرم بهشون! تو اون برگه ی کارنامه ی آزمون هم اصلا کدشون رو ننوشته
    چیکار میتونم بکنم؟
    الان باید یعنی 80 دلار بدم تا ریپورت کنن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 25 سپتامبر امتحان دادم اما الن متوجه شدم که اون 4 تا دنشگاهی که قبل آزمون کدشون رو وارد کرده بودم ریپورت نشده نمرم بهشون! تو اون برگه ی کارنامه ی آزمون هم اصلا کدشون رو ننوشته
    چیکار میتونم بکنم؟
    الان باید یعنی 80 دلار بدم تا ریپورت کنن؟!
    از ۲۵ سپتامبر که خیلی گذشته!
    به نظرم اول یه ایمیل به ای تی اس بزنین و کامل ماجرا رو توضیح بدین. شاید قبول کردن و هزینه ای متقبل نشدین.

Junior Member mer377 آواتار ها

سلام دوستان
    من از کجا نگاه کنم که چه دانشگاه هایی را برای ریپورت رایگان نمره انتخاب کردم؟ کلا تو سایت هرچی میگردم یا تو ایمیلم به جز دانشگاه هایی که بعدا واسشون پول پرداخت کردم نشانی نیست...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از کجا نگاه کنم که چه دانشگاه هایی را برای ریپورت رایگان نمره انتخاب کردم؟ کلا تو سایت هرچی میگردم یا تو ایمیلم به جز دانشگاه هایی که بعدا واسشون پول پرداخت کردم نشانی نیست...
    سلام.
    از قسمت VIEW ORDERS

پیروز باشید.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member mer377 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    سلام.
    از قسمت VIEW ORDERS

پیروز باشید.
    نگاه کردم، یه قسمت هست نمره هایی که با پول سفارش دادم، یکی دیگش سفارش خود تافل هستش و وقتی که رو اون کلیک میکنم بازم هیچکدوم از دانشگاه هایی که وارد کردم وجود نداره...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    از ۲۵ سپتامبر که خیلی گذشته!
    به نظرم اول یه ایمیل به ای تی اس بزنین و کامل ماجرا رو توضیح بدین. شاید قبول کردن و هزینه ای متقبل نشدین.
    آره خب فکر میکردم ریپورت کردن خودشون دیگه الان که دانشگاهها هی پیغام میدن تافلتونو رو افیشیال ریپورت کنین متوجه شدم نفرستادن!
    و اینکه مطمئنم مشکل از من نبوده چون بار اولم نبود که تافل میدادم
    چندین بار ایمیل زدم ومطلقاجواب ندادن!ایمیلشون همینه دیگه؟
    TSReturns@ets.org

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)