صفحه 288 از 295 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام دوستان. خواهشمندم کمکم کنید.
    من دیروز تافل دادم ولی سهوا cancel Score رو زدم. از اونجایی که این راهنمایی از طرف ناظر جلسه بود من ایمیلی بh محتوای اعتراضd به TOEFLsupport4iran@ets.org و TOEFL@ets.org ارسال کردم. متعاقاباً زنگ هم زدم که گفت باید ایمیل بزنی. خلاصه این که فکر کنم باید Reinstatement فرم رو پر کنم. میخواستم کمی راهنماییم کنید لطفا. اگه کسی تجربه ی پر کردن این فرم رو داره ممنون میشم راهنماییم کنه چون برای ریپورت نمرات بکار میره...

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهشمندم کمکم کنید.
    من دیروز تافل دادم ولی سهوا cancel Score رو زدم. از اونجایی که این راهنمایی از طرف ناظر جلسه بود من ایمیلی بh محتوای اعتراضd به TOEFLsupport4iran@ets.org و TOEFL@ets.org ارسال کردم. متعاقاباً زنگ هم زدم که گفت باید ایمیل بزنی. خلاصه این که فکر کنم باید Reinstatement فرم رو پر کنم. میخواستم کمی راهنماییم کنید لطفا. اگه کسی تجربه ی پر کردن این فرم رو داره ممنون میشم راهنماییم کنه چون برای ریپورت نمرات بکار میره...
    من فرمش رو یه نگاه کردم. فرم پیچیده ای نبود. باید اطلاعات خودتون و کد اون ۴ دانشگاه مد نظرتون رو بزنید توی فرم. بخش آخرش شاید یه کم گیج کننده باشه چون شما که کردیت کارد ندارید. در این مورد ازشون بپرسید لینک یا چیزی در پروفایلتون هست که بتونید از طریق اون به صورت آنلاین هزینه ی بررسی دوباره که ۲۰ دلار هست رو پرداخت کنید یا نه. ۳ هفته بعد از فرستادن این فرم و هزینه ی مربوطه هم احتمالا نمرتون آماده میشه. امیدوارم به ددلاین ها برسید.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

سلام دوستان
    من اکتبر ۲۰۱۴ تافل دادم و ۲۰۱۶ با همون مدرک اپلای کردم. دانشگاه مورد نظرم مدرکم رو که به صورت اسکن از نسخه ارسال شده خودم سابمیت کرده بودم قبول کرد.
    الان نامه ادمیژن اومده و ازم خواستن اصل مدرک رو از ETS بخوام براشون ارسال کنه.
    حالا مشکل پیش اومده اینه که چون اکتبر ۲۰۱۶ مدرک اکسپایر شده تو سایت که میرم برای درخواست ریپورت به دانشگاه اون آزمونم رو غیر فعال کرده و نمیتونم این درخواست رو بدم.
    با این ایمیل toeflsupport4iran@ets.org باهاشون مکاتبه کردم یه متن خیلی کلی اومده که اون آزمون اکسپایر شده اگر میخوای دوباره امتحان بده.

کسی تجربه مشابه داشته؟ میتونین کمک کنین که باید با جایی تماس بگیرم؟ و یا اینکه به ایمیل دیگه ای بزنم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه سراسری تبریز

سلام دوستان، یه سوال داشتم من درخواست ریپورت نمره به خودم رو دادم و خیلی هم عجله دارم میخواستم ببینم کسی میدونه چند روز طول میکشه تا ریپورت کاغذی نمره م بهم برسه؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peony888 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال داشتم من درخواست ریپورت نمره به خودم رو دادم و خیلی هم عجله دارم میخواستم ببینم کسی میدونه چند روز طول میکشه تا ریپورت کاغذی نمره م بهم برسه؟؟؟
    سلام. لازم نبود درخواست بدید.
    خودشون می فرستن به صورت پیش فرض.
    برای من و برخی دوستان با پست معمولی سوئیس، 2 ماه طول کشید برسه دم خونمون...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام

یه سوال فنی دارم. در دانشگاه نوشته :
    While documents can be scanned for application purposes, an original TOEFL/IELTS test score report has to be submitted prior to enrollment. We accept TOEFL and IELTS results that are up to 5 years old.
    خب مگر بعد دو سال نمره تافل از صفحه ets محو نمیشه؟ اط یک طرفی نوشتن باید از ets بفرستین از طرف دیگر گفتن تا 5 سال قابل قبوله.

Junior Member

سلام دوستان
    معمولا چند روز بعد از آزمون ریپورت میرسه به دانشگاه (آلمان)؟
    دوستانی که تجربه و اطلاع دارن لطف میکنن جواب بدن

سلام. دوستان به نظرتون اگه چهار تا ریپورت رایگان رو بفرستیم به یه دانشگاه و نمره مون جالب نشه و دفعه بعد دوباره بفرستیم و نمره مون خوب شده باشه به نظرتون این اثر منفی داره؟ با تشکر

Junior Member

هیچ اثر منفی نداره. ولی اونیکه مثبت بوده رو بعدش ایمیل بزنید و پیگیری کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نظرتون اگه چهار تا ریپورت رایگان رو بفرستیم به یه دانشگاه و نمره مون جالب نشه و دفعه بعد دوباره بفرستیم و نمره مون خوب شده باشه به نظرتون این اثر منفی داره؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان

در پروسه اپلای دانشگاه نوشته میشه کارنامه غیر رسمی تافل رو بارگذاری کرد و توسط همون فرآیند ارزیابی انجام میشه تا ریپورت رسمی اعلام بشه از ETS ولی چیزی راجع به ددلاین نگفته. حالا سوالم اینه که باید از همین الان درخواست ریپورت بدیم یا میشه مثله مدارک رسمی دانشگاه صبر کرد و بعد از پذیرش ارسال کرد؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)