صفحه 292 از 295 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام. بچه ها من نمره ی تافلم هنوز بعد از دو ماه به یکی از دانشگاه های کانادا ریپورت نشده. میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تقریبا؟ از توی اکانتم توی ets از میتونم بفهمم چه کد دانشگاهی رو برای ریپورت انتخاب کرده بودم؟ ممنون میشم از راهنماییتون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من نمره ی تافلم هنوز بعد از دو ماه به یکی از دانشگاه های کانادا ریپورت نشده. میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تقریبا؟ از توی اکانتم توی ets از میتونم بفهمم چه کد دانشگاهی رو برای ریپورت انتخاب کرده بودم؟ ممنون میشم از راهنماییتون
    7 تا 10 روزه کاری حداکثر زمانیه که میرسه. توی دانشکده و اموزش داشگاه پیگیری کنید. شاید یه جایی رسیده و به مرحله بعد نرفته. به ETS هم مجددا ایمیل بدید و بشون بگید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sbu

سلام. دوستان اگه من نمره اولم خیلی بد شده باشه تو تافل
    و فقط بخوام نمرات دومین آزمون و سومی رو ریپورت کنم آیا نمره اول هم اتوماتیک ریپورت میشه یا خیر؟! ی عده گفتن اون نمره اول هم اتومات ریپورت میشه و میبینن!! و اینکه برای تافل هم میشه مثل جی ار ای نمرات رو به صورت سلکتیو(selective) تو سی وی آورد یا خیر؟! ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

در مورد بخش اول سوالتون: خیر ریپورت نمی شه. تنها همون آزمونی رو که انتخاب می کنید ریپورت می شه.
    در مورد بخش دوم: باز هم خیر. یه نمره تافل به صورت "کامل" ریپورت میشه و نه سلکتیو.

ولی یه نکته ای هست. "بعضی" دانشگاه ها (تاکیدم تنها روی "بعضی" هست -چون دیدم) خودشون وقتی چند تا نمره ریپورتی داشته باشید، بالاترین نمره از هر اسکیل رو انتخاب می کنن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faray1990 نمایش پست ها
    سلام. دوستان اگه من نمره اولم خیلی بد شده باشه تو تافل
    و فقط بخوام نمرات دومین آزمون و سومی رو ریپورت کنم آیا نمره اول هم اتوماتیک ریپورت میشه یا خیر؟! ی عده گفتن اون نمره اول هم اتومات ریپورت میشه و میبینن!! و اینکه برای تافل هم میشه مثل جی ار ای نمرات رو به صورت سلکتیو(selective) تو سی وی آورد یا خیر؟! ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

دوستمون پاسخ سوالتون رو صحیح دادن تنها من این بخش سوالتون رو هم پاسخ بدم که بله در پروفایل ای تی اس تون می تونید ببینید که برای کدوم دانشگاه ها ریپورت شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها

من 14 آبان مدرک تافلم منقضی(expire) میشه. بنظرتون دوباره آزمون تافل بدم یا قبل از 14 ابان به دانشگاه هایی ک قصد اپلای دارم گزارش نمره تافلم را بفرستم؟

سلام دوستان
    بچه ها اگه ریپورت کاغذی واسه دانشگاه بفرستیم ممکنه قبول کنه؟ یا حتما حتما باید از ای تی اس باید براشون فرستاده بشه...؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ بدید. خیلی فوری نیاز دارم به پاسختون.

تو پاسخها دیدم که نوشتید اگه چند تا امتحان داده باشیم میشه انتخاب کرد که کدوم نمره رو ریپورت کنن. حالا دو تا سوال دارم:

1. آیا منظورتون اینه که اگه نمره امتحان دوم از نمره امتحان اول کمتر شده باشه، میشه گفت که نمره اول رو فقط ریپورت کنید؟ (امتحان آخر رو ریپورت نکنن)

2. میخوام امتحان بدم دو هفته دیگه. احتمالش هست که نمره م کمتر از دفعه قبل بشه. این امتحان رو برای این میدم که برای یکی از دانشگاههایی که دارم اپلای میکنم نمره لیسنینگم پایینه. فکر میکنم بهتر باشه که فقط همون دانشگاهی که نمره ش رو نیاوردم رو بیارم تو لیست اون دانشگاههایی که ریپورت میکنن. درسته؟ چون ممکنه نمره م کمتر شه و من اگه ریپورت نکنم میتونم نمره ی قبل رو به دانشگاه ها ارائه بدئم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ بدید. خیلی فوری نیاز دارم به پاسختون.

تو پاسخها دیدم که نوشتید اگه چند تا امتحان داده باشیم میشه انتخاب کرد که کدوم نمره رو ریپورت کنن. حالا دو تا سوال دارم:

1. آیا منظورتون اینه که اگه نمره امتحان دوم از نمره امتحان اول کمتر شده باشه، میشه گفت که نمره اول رو فقط ریپورت کنید؟ (امتحان آخر رو ریپورت نکنن)

2. میخوام امتحان بدم دو هفته دیگه. احتمالش هست که نمره م کمتر از دفعه قبل بشه. این امتحان رو برای این میدم که برای یکی از دانشگاههایی که دارم اپلای میکنم نمره لیسنینگم پایینه. فکر میکنم بهتر باشه که فقط همون دانشگاهی که نمره ش رو نیاوردم رو بیارم تو لیست اون دانشگاههایی که ریپورت میکنن. درسته؟ چون ممکنه نمره م کمتر شه و من اگه ریپورت نکنم میتونم نمره ی قبل رو به دانشگاه ها ارائه بدئم.
    سلام!

فقط نمره‌ی همون امتحانی که شما مشخص می‌کنید برای دانشگاه ارسال میشه. حالا این ریپورت می‌تونه از طریق ۴ تا ریپورت رایگان باشه یا از طریق ریپورت‌های پولی. به هر حال فقط نمره‌ی یک امتحان مشخص براشون ارسال میشه و نه نمره‌ی تمام امتحانات شما.

موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

فقط نمره‌ی همون امتحانی که شما مشخص می‌کنید برای دانشگاه ارسال میشه. حالا این ریپورت می‌تونه از طریق ۴ تا ریپورت رایگان باشه یا از طریق ریپورت‌های پولی. به هر حال فقط نمره‌ی یک امتحان مشخص براشون ارسال میشه و نه نمره‌ی تمام امتحانات شما.

موید باشید.
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)