صفحه 294 از 295 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام
    دوستان من 4ماه بعد از آزمون تافل قصد اپلای دارم . میخوام بدونم که وقتی نمره آزمونم به صورت رایگان برای یک دانشگاهی ارسال میشه و من چند ماه بعد میخوام براش اپلای کنم آیا دانشگاه از همون نمره استفاده میکنه یا دوباره موقع اپلای باید نمره را ریپورت کنم
    ممنون

Junior Member

برای خرید ووچر هنوز هم میشه به سازمان سنجش مراجعه کرد دوستان؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ریپورت نمرات تافلم به مشکل عجیبی برخوردم. اگر دوستان تجربه‌ای مشابه تو این زمینه دارند لطفاً راهنمایی کنند.
    من 3 بار برای امتحان تافل ثبت نام کردم و 2 بار هم نمراتم را برای دانشگاه های مختلف فرستادم( اواسط ژانویه). حالا چند روز پیش که میخواستم نمره ام را برای دانشگاه Radboud هلند بفرستم توسط Credit card برادرم تراکنش انجام نشد.
    بعد ets این ایمیل را بهم داد.
    Thank you for your inquiry.

Please be advised that your recent payment attempt to ETS for an assessment was rejected because one or more pieces of information you provided triggered fraud alerts in our financial systems. ETS would like to help you complete your transaction with us if you do not believe this was accurate. Please provide a phone number where you can be reached to review the information in question with an ETS representative.

Thank you for your attention to this matter.

در تماس های بعدی فهمیدم که مشکلشون اینه من کردیت کارد های مختلف استفاده کردم(چون در بعضی دفعات از موسسات پیمنت استفاده کرده بودم).
    حالا ets یک ایمیل داده که توش چهار رقم آخر چند کردیت کارد هست و گفته بگو مالک هر کدوم اینها کیه؟
    حالا مشکل اینه که موسسه پیمنت همکاری نمیکنه و منو سر کار گذاشته و جواب درست و حسابی نمیده و میگه نمیدونه کارت ها مال کیه.
    حالا من موندمو ets و اتهام کلاهبرداری.

Junior Member

سلام...من در ارسال نمره تافل به خطای زیر برمیخورم.

' Your electronic payment has been denied. Please select a different payment method [102] '

لطفا اگر دوستان راه حلی دارن راهنمایی کنن.
    قبل از این 3بار نمره را از طریق شریف ویزا ریپورت کردم ولی اینبار خطا میده.

Junior Member

با سلام. دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان اطلاع دارند جواب سوالاتم رو بدن:

1- ووچر تافل اگه تا May 2020 اعتبار داشته باشه و مثلا همون روزهای آخر اعتبار ووچر بخوای تو آزمون تافل September 2020 شرکت کنی (به شرط باز بودن اون تاریخ تو سایت ets) امکانش هست یا نه؟ (اگه دلار یا مبلغ آزمون بیشتر شده باشه ووچر به قوت خودش باقیه یا باید مابه تفاوتش رو پرداخت کنی؟)

2- در صورتی که مثلا دسامبر 2019 آزمون بدیم و بخواهیم در دسامبر 2021 یا قبل از اون برای اپلای اقدام و نمرات رو به دانشگاه بفرستیم با توجه به اینکه بعد از اون تاریخ نمره تافل منقضی میشه مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟ (منظورم اینه که برای دانشگاه اعتبار نمره در زمان ارسال مدرک و ددلاین مهمه یا در زمان ورود به دانشگاه (بعد از اخذ پذیرش؟))

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط broosli نمایش پست ها
    با سلام. دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان اطلاع دارند جواب سوالاتم رو بدن:

1- ووچر تافل اگه تا May 2020 اعتبار داشته باشه و مثلا همون روزهای آخر اعتبار ووچر بخوای تو آزمون تافل September 2020 شرکت کنی (به شرط باز بودن اون تاریخ تو سایت ets) امکانش هست یا نه؟ (اگه دلار یا مبلغ آزمون بیشتر شده باشه ووچر به قوت خودش باقیه یا باید مابه تفاوتش رو پرداخت کنی؟)

2- در صورتی که مثلا دسامبر 2019 آزمون بدیم و بخواهیم در دسامبر 2021 یا قبل از اون برای اپلای اقدام و نمرات رو به دانشگاه بفرستیم با توجه به اینکه بعد از اون تاریخ نمره تافل منقضی میشه مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟ (منظورم اینه که برای دانشگاه اعتبار نمره در زمان ارسال مدرک و ددلاین مهمه یا در زمان ورود به دانشگاه (بعد از اخذ پذیرش؟))

با تشکر
    سلام

1- در مورد تاریخ اعتبار ووچر، ملاک زمان ثبت نام هست و نه زمان آزمون...یعنی اگه 20 May تاریخ انقضای ووچر باشه، شما تا این تاریخ فرصت دارید ثبت نام کنید و دیگه مهم نیست تاریخ امتحان رو چه روزی انتخاب کنید.
    و اینکه هیچ تغییری هم در مبلغ بوجود نمیاد.

2- ملاک تاریخ اپلای و ارسال مدارک شماست. مهم اینه که در اون تاریخ بخصوص که ددلاین دانشگاه برای اپلای هست، نمره تافل شما اعتبار داشته باشه...البته این رو هم در نظر داشته باشید که چون بطور رسمی نمره شما باید از طریق ETS برای دانشگاه ارسال بشه، حتما باید قبل از رسیدن به تاریخ انقضای نمره، درخواست ریپورت برای دانشگاه مدنظرتون رو در سایت ETS ارائه کرده باشید. یا اگر موقع ثبت نام آزمون اسم دانشگاه مدنظر رو در لیست دانشگاه های دریافت کننده‌ی ریپورت نمره قرار دادید که دیگه مسئله‌ای نیست و نمره شما چند روز بعد از اینکه به شما اعلام شد به دست دانشگاه هم میرسه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

1- در مورد تاریخ اعتبار ووچر، ملاک زمان ثبت نام هست و نه زمان آزمون...یعنی اگه 20 May تاریخ انقضای ووچر باشه، شما تا این تاریخ فرصت دارید ثبت نام کنید و دیگه مهم نیست تاریخ امتحان رو چه روزی انتخاب کنید.
    و اینکه هیچ تغییری هم در مبلغ بوجود نمیاد.

2- ملاک تاریخ اپلای و ارسال مدارک شماست. مهم اینه که در اون تاریخ بخصوص که ددلاین دانشگاه برای اپلای هست، نمره تافل شما اعتبار داشته باشه...البته این رو هم در نظر داشته باشید که چون بطور رسمی نمره شما باید از طریق ETS برای دانشگاه ارسال بشه، حتما باید قبل از رسیدن به تاریخ انقضای نمره، درخواست ریپورت برای دانشگاه مدنظرتون رو در سایت ETS ارائه کرده باشید. یا اگر موقع ثبت نام آزمون اسم دانشگاه مدنظر رو در لیست دانشگاه های دریافت کننده‌ی ریپورت نمره قرار دادید که دیگه مسئله‌ای نیست و نمره شما چند روز بعد از اینکه به شما اعلام شد به دست دانشگاه هم میرسه.

موفق باشید
    خیلی ممنونم که جواب دادید
    ریپورت نمرات توسط ETS معمولا چقدر طول میکشه؟
    اگه من موقع ثبت نام تافل یا قبل از آزمون دانشگاهها رو تعیین کنم ولی بخوام مثلا بعد از 6 ماه یا یکسال نمرات ریپورت بشن مشکلی پیش میاد یا خیر؟ (ETS بلافاصله بعد از اعلام نتایج نمرات رو به دانشگاه ارسال میکنه یا میشه بعدا زمان ارسال نمره رو تعیین کرد؟)
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط broosli نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که جواب دادید
    ریپورت نمرات توسط ETS معمولا چقدر طول میکشه؟
    اگه من موقع ثبت نام تافل یا قبل از آزمون دانشگاهها رو تعیین کنم ولی بخوام مثلا بعد از 6 ماه یا یکسال نمرات ریپورت بشن مشکلی پیش میاد یا خیر؟ (ETS بلافاصله بعد از اعلام نتایج نمرات رو به دانشگاه ارسال میکنه یا میشه بعدا زمان ارسال نمره رو تعیین کرد؟)
    با تشکر فراوان
    خواهش میکنم.

برای خود شما نمره حدودا 10 یا نهایتا 11 روز بعد از آزمون تو سایت ثبت میشه. برای موسسات و دانشگاه هایی هم که شما پیش از آزمون معرفی کردید حدودا 1 هفته بعد از اینکه به شما اعلام شد ارسال میشه.

نه، تا اونجایی که من میدونم ETS سر موعد مقرر خودش که گفتم نمره رو برای دانشگاه یا دانشگاه های تعیین شده ارسال میکنه.
    نمره شما اگه برای یک دانشگاه ریپورت شده باشه، اون دانشگاه تا 2 سال، که تاریخ انقضای نمره باشه، نمره شما رو بعنوان یک داده‌ی قابل استناد در نظر میگیره. پس اگه مثلا چند ماه بعد از اعلام نمره قصد اپلای داشته باشید باز هم ریپورت نمره شما در اون دانشگاه قابل استناد هست و از این بابت مسئله ای نیست.

موفق باشید

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من باید نمره تافلم برای یکی از دانشگاه های کانادا به صورت کاغذی از طرف ets فرستاده بشه.
    چیزی که تو سایت ets نوشته این هست که باید یه فرم رو دانلود کنیم و پر کنیم و همراه فیش واریز بفرستیم به ets و بعد اونا نمره رو به صورت کاغذی میفرستن به دانشگاه مد نظر.
    1- هزینه 20 دلار ریپورت رو چه جوری و به چه شماره ای باید واریز کنیم؟
    2- با چه پستی این فرم و فیش واریز رو بفرستیم به امریکا؟
    3- جقدر زمانبر هست این پروسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    خواهش میکنم.

برای خود شما نمره حدودا 10 یا نهایتا 11 روز بعد از آزمون تو سایت ثبت میشه. برای موسسات و دانشگاه هایی هم که شما پیش از آزمون معرفی کردید حدودا 1 هفته بعد از اینکه به شما اعلام شد ارسال میشه.

نه، تا اونجایی که من میدونم ETS سر موعد مقرر خودش که گفتم نمره رو برای دانشگاه یا دانشگاه های تعیین شده ارسال میکنه.
    نمره شما اگه برای یک دانشگاه ریپورت شده باشه، اون دانشگاه تا 2 سال، که تاریخ انقضای نمره باشه، نمره شما رو بعنوان یک داده‌ی قابل استناد در نظر میگیره. پس اگه مثلا چند ماه بعد از اعلام نمره قصد اپلای داشته باشید باز هم ریپورت نمره شما در اون دانشگاه قابل استناد هست و از این بابت مسئله ای نیست.

موفق باشید
    سلام.
    آیا اطلاع دارید ارسال نمره به دانشگاه های اروپایی چقدر زمان می بره؟ اینکه گفته میشه ۶-۴ هفته برای بعضیا مثل من خیلی مهمه. بهرحال میشه وقت بیشتری گذاشت برای درس خوندن. بخصوص اینکه در حال حاضر بین ۱ سپتامبر تا ۱۲ اکتبر هیچ تاریخی در تهران باز نیست. این اختلاف چهل روزه میتونه تو نمره تافل سرنوشت ساز باشه. قطعا من اگر بتونم ۱۲ اکتبر امتحان بدم و نتیجه هم به موقع به دانشگاه برسه خیلی برام بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)