صفحه 295 از 295 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,943 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ریپورت نمرات تافلم به مشکل عجیبی برخوردم. اگر دوستان تجربه‌ای مشابه تو این زمینه دارند لطفاً راهنمایی کنند.
    من 3 بار برای امتحان تافل ثبت نام کردم و 2 بار هم نمراتم را برای دانشگاه های مختلف فرستادم( اواسط ژانویه). حالا چند روز پیش که میخواستم نمره ام را برای دانشگاه Radboud هلند بفرستم توسط Credit card برادرم تراکنش انجام نشد.
    بعد ets این ایمیل را بهم داد.
    Thank you for your inquiry.

Please be advised that your recent payment attempt to ETS for an assessment was rejected because one or more pieces of information you provided triggered fraud alerts in our financial systems. ETS would like to help you complete your transaction with us if you do not believe this was accurate. Please provide a phone number where you can be reached to review the information in question with an ETS representative.

Thank you for your attention to this matter.

در تماس های بعدی فهمیدم که مشکلشون اینه من کردیت کارد های مختلف استفاده کردم(چون در بعضی دفعات از موسسات پیمنت استفاده کرده بودم).
    حالا ets یک ایمیل داده که توش چهار رقم آخر چند کردیت کارد هست و گفته بگو مالک هر کدوم اینها کیه؟
    حالا مشکل اینه که موسسه پیمنت همکاری نمیکنه و منو سر کار گذاشته و جواب درست و حسابی نمیده و میگه نمیدونه کارت ها مال کیه.
    حالا من موندمو ets و اتهام کلاهبرداری.
    سلام
    من هم به همين مشكل برخوردم، از طرفي هم اكسپت گرفتم و بايد فورا ريپورت نمره تافل رو بفرستم دانشگاه. شما تونستيد مشكل رو حل كنيد؟
    از دوستان كسي هست كه راهنمايي كنه؟

Banned

سلام

دوستان یه سوال دارم. میشه نمره تافل رو قبل از اکسپایر شدن فرستاد دانشگاههایی که میخوایم اپلای کنیم؟ دانشگاه با این مساله چطور برخورد میکنه؟ معیار کدوم تاریخ هست دقیقا؟ مثلا من میخوام دو ماه بعد پروسه اپلای رو تموم کنم و یه ماه بعد منقضی میشه نمره و الان هم اپلای باز شده تو سایت. الان بفرستم نمره رو، ای تی اس نمره رو میفرسته یونی و اون موقع دانشگاه قبول میکنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ریپورت نمرات تافلم به مشکل عجیبی برخوردم. اگر دوستان تجربه‌ای مشابه تو این زمینه دارند لطفاً راهنمایی کنند.
    من 3 بار برای امتحان تافل ثبت نام کردم و 2 بار هم نمراتم را برای دانشگاه های مختلف فرستادم( اواسط ژانویه). حالا چند روز پیش که میخواستم نمره ام را برای دانشگاه Radboud هلند بفرستم توسط Credit card برادرم تراکنش انجام نشد.
    بعد ets این ایمیل را بهم داد.
    Thank you for your inquiry.

Please be advised that your recent payment attempt to ETS for an assessment was rejected because one or more pieces of information you provided triggered fraud alerts in our financial systems. ETS would like to help you complete your transaction with us if you do not believe this was accurate. Please provide a phone number where you can be reached to review the information in question with an ETS representative.

Thank you for your attention to this matter.

در تماس های بعدی فهمیدم که مشکلشون اینه من کردیت کارد های مختلف استفاده کردم(چون در بعضی دفعات از موسسات پیمنت استفاده کرده بودم).
    حالا ets یک ایمیل داده که توش چهار رقم آخر چند کردیت کارد هست و گفته بگو مالک هر کدوم اینها کیه؟
    حالا مشکل اینه که موسسه پیمنت همکاری نمیکنه و منو سر کار گذاشته و جواب درست و حسابی نمیده و میگه نمیدونه کارت ها مال کیه.
    حالا من موندمو ets و اتهام کلاهبرداری.
    از دوستان کسی به این مشکل برخورده؟ مشکلشون حل شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)