صفحه 3 از 295 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : sending TOEFL scores after the exam

نمی دونستم این سئوالو باید تو یه تاپیک جدا مطرح کنم یا نه ... ترسیدم رئیس قفلش کنه... واسه همین اینجا میپرسم....
    من 3 آذر iBT دادم. سئوالم اینه که حالا که میخوام به چندتا دانشگاه Score report بفرستم ... الان، قبل از اومدن نمره میشه Order بدم یا باید صبر کنم نمرم مشخص شه؟ در هر یک از این دو صورت نمره کی به دست دانشگاهها می رسه؟
    ممنون!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

الان فقط میتونی 4 تا رو تو پروفایلت مشخص کنی ولی در هر صورت تا امتحان ندی این 4 تا فرستاده نمیشن (چون اصلا نمره ای نداری آخه که بفرستند). بقیه دانشگاهها هم تا نمره نداشته باشی نمیتونی الان معلوم کنی (بجز اون 4 تا).
    من دوستام که سالهای قبل فرستاده بودن میگفتن عملا موقع گرفتن ویزا (حدود آذر) بود که نمرشون رسیده بود در حالیکه تو سایت ETS نوشته این نمره خیلی زودتر فرستاده میشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

یعنی قبل از امتحان نمی شه بیشتر از 4 تا دانشگاه رو تعیین کرد که همشون با هم برن (یعنی الان فقط 4 تا free رو می شه وارد کرد ؟ ) ؟!! یا من اشتباه فهمیدم ؟!؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

ممنون از جوابتون ، اما منظورم این بود که آیا از طریق خود ETS میشه این موضوع رو فهمید یا نه ؟
    اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

من به خود ETS ایمیل زدم، اما اونا گفتن فقط تاریخ ارسال نمرات رو به من اعلام کردم. گفتن برای تایید اینکه رسیده یا نرسیده باید با خود دانشگاه همتهنگ کنی، ما اطلاع نداریم!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

اکثر دانشگاهها application status دارن و میشه چک کرد که آیا رسیده یا نه.

البته از خود وب سایت toefl هم میشه email داد که معمولا بعد از یک هفته جواب میدن که آیا فرستاده شده یا نه.

Senior Member

نمی شه نمره تافل رو به جای اینکه با تلفن از ETS بپرسیم، از خود دانشگاه بپرسیم؟ این طوری از اون چند دلار هم خلاص میشیم.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Hi,
    Please help me with this situation
    My Toefl test is due on 15 Dec, and I am unclear when I should order the reports.
    What if I ordered the report for 4 university and then my result was terrible!!?
    And if now I postpone the ordering to after my test, shall I need to pay a fee for the reports!? I mean when we are required to order: before or after??
    Regards,
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

You can cancel all your registered recipient just after the test if you were unsatisfied with it, remember just at the end of the test not after recieving result
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion

البته دقت کنید که اگه بعد از امتحان (بلافاصله) نمره رو کنسل کنید کلا هیچ نمره ای دیگه دریافت نمی کنید . حتی خودتونم نمره اتون رو متوجه نمی شید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)