صفحه 51 از 295 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

من میخواستم تلفنی امروز ریپورت کنم. اول که تاریخ امتحان رو اشتباه گفت و بعد از اینکه تاریخ تولد رو گرفت کردیت کارد خواست مگر نباید اول کد دانشگاه ها و دپارتمان ها رو وارد کنیم و در آخر اطلاعات کارت رو؟ بقیه هم که ریپورت کردند همین طور بود؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion
    سلام.
    من موقع ثبت نام 4 تا دانشگاه برای فرستادن نمره انتخاب کردم. 3 روز مونده به امتحان یکی از دانشگاه ها رو عوض کردم و همه چیز با موفقیت تموم شد. حالا که امتحانم رو دادم، وقتی تو profile خودم دانشگاه ها رو چک می کنم میبینم که دانشگاه ها همون قبلی ها هستند. به ets هم email زدم با جزئیات کامل، جواب دادن که اطلاعات شما برای جواب دادن کافی نیست. کسی تا به حال به این مشکل برخورده ؟؟؟ ای بابا چرا نمیذارن با خیال راحت زندگیمونو بکنیم ؟ همه اش درد سر .
    منم به این مشکل برخوردم. به ets زنگ زدم مشخصاتمو پرسید بعد گفت معمولا این تغییرات تو پروفایل دیر انجام میشه ولی مال منو همون موقع درست کرد و مشکل حل شد.

Junior Member

نه فرم خاصی نداره. من که ازشون (ets) پرسیدم گفتن میتونی یک برگه اضافه هم با چک بفرستی این در صورتی که خودت بخای بفرستی (یا یه آشنات بفرسته) ولی من که از طریق nilopar فرستادم گفت همون چک کافیه و ما اسمتو و مثلا reg no روش مینویسیم.
    ممنون، از زمانی که چکو گرفتن تا زمانیکه نمررو فرستادن چقد طول کشید؟
    Hope is not a dangerous thing

Junior Member

من می خواهم برای 3 دانشگاه تلفنی نمره ی تافل رو ریپورت کنم. اینطور که در سایت ETS دیدم برای هر دانشگاه باید $17 داد و یک 12$ هم ذکر کرده. قضیه این چیه؟ آیا برای هر تماس تلفنی باید 12$ را پرداخت کرد یعنی اگه برای 6 دانشگاه بطور همزمان نمره ها رو ارسال کنیم به نفعمه؟ آخه من هنوز برای بقیه دانشگاه ها تصمیم نگرفته ام که همه را با هم درخواست بدهم!

@nili
    درسته. شما اگر 6 تا رو با هم ریپورت کنی بهترین حالته. در غیر این صورت برای هر بار ریپورت تلفنی باید اون 12$ رو بدی.

Junior Member

Dear Friends,

I wanted to report my PBT test scores through my registration number. However, the system shows two test date for my registration, however I took only one test. Is that a Problem or is a normal case?

@Ehsan09
    it also happened to me. you should enter the birth date after that to ensure that your test date is correct

Junior Member

سلام دوستان

من مرداد امتحان تافل دادم و نمراتشو به چهار دانشگاه ريپورت كردم. ديروز يكي از اون چهار دانشگاه بهم (بعد از اين همه مدت) بهم ايميل زد كه نمرمو دريافت كرده. 3 تا دانشگاه ديگه هم كه اپلاي كردم تو پروفايلم زدن كه نمره تافلم بهشون نرسيده! به نظرتون مشكل كجاست؟ چي كار كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis
    سلام دوستان

من مرداد امتحان تافل دادم و نمراتشو به چهار دانشگاه ريپورت كردم. ديروز يكي از اون چهار دانشگاه بهم (بعد از اين همه مدت) بهم ايميل زد كه نمرمو دريافت كرده. 3 تا دانشگاه ديگه هم كه اپلاي كردم تو پروفايلم زدن كه نمره تافلم بهشون نرسيده! به نظرتون مشكل كجاست؟ چي كار كنم؟
    مال من هم به یک دانشگاه نرسیده..همین سوال رو دارم!
    Before the Dawn

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

من یه بار اینطور شدم
    خدا بیامرزدش فکر کنم واسه کلتک بود (کتلت نه ها همون اون دانشگاهه رو میگم ) -اوه
    بعدش با ETS تماس گرفتم گفتم جوون مادرتون دوباره بفرستید اونجا-بعد دوباره فرستادند- بدون هزینه
    بعدش دیدم اوه رسیده بوده ولی من اشتباه کرده بودم
    اما اون دوتا ریپورت اگه صدتا هم میشد بازم کلتک ردم می کرد.....................

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)