صفحه 6 از 295 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد کدهای دانشگاه ها و نحوه ی وارد نمودن آنها

pBT سر جلسه امتحانه قبل از شروع. باید کدها رو با خودتون ببرید. اطلاعات pBT هم توی pBT Bulletin هست:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام،

براي سفارش ريپورت از ETS به دانشگاه هاي مقصد از طريق تلفن:

؟ چه جوري هزينه خدمات(12$ كامزد + 17$ براي هر ريپورت) اين كار Additional Report از كارت اعتباري كم ميشه وقتي از طريق تلفن سفارش داده ميشه؟
    + تو خود سايت ETS نوشته كه شما رو شارژ ميكنه و هزينه رو براتون مشخص ميكنه. اما چطوري اين اتفاق ميفته؟

درود بر شما،
    مجيد.
    ThinK DifferenT

Junior Member

وقتی تماس می گیرید و همه کدها رو وارد می کنید سیستم خودش مبلغ رو محاسبه می کنه و بهتون می گه اگر موافق بودید شماره کارت رو وارد می کنید و پرداخت انجام می شه. البته پرداخت در لحظه نیست و چند روز بعد از حسابتون کم می شه. دقت کنید چند روز بعدش توی حسابتون پول کافی باشه چون اگر نباشه دردسر درست می کنه ETS !!!

پیش فرض پاسخ : مشکل در گزارش نمره تافل

سلام به همگی...من نمره تافلم اومده و همون طوری که قبلن گفته بودم متاسفانه در زمان ثبت نام برای امتحان از اون offer چهار تا دانشگاه استفاده نکردم!
    حالا که می خوام on-line نمرم رو گزارش کنم یه مشکلی دارم...وقتی کد دانشگاه ubc رو می زنم و بعد search رو فشار می دم دو تا آدرس پیدا می کنه که دقیقا مطابق همون آدرسی نیست که من از دپارتمان خودمون دارم...تو پلاک آخرش فرق دارن!....حالا به نظر شما چی کار باید بکنم؟ فقط زود بگین چون وقت ندارم...ممنون
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

simply just write the department's address
    everything happens for a reason

نمیشه یعنی راستش ادرس اصلن نشون داده نمی شه که بخوام بنویسمش...اما وقتی می خوای دانشگاه و دانشکده رو انتخاب کنی باید براساس اینکه کدوم آدرس دانشکدس اقدام کنی چون مثل اینکه دانشکده ها اسم اصلیشون همه ubc ایه اما براساس ادرس معلوم میشه که هدف گزارش کننده کدوم دانشکده وdept. بوده...یک کلام که اصلن جایی برای تایپ چیزی نداره!
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

با سلام
    براي پرداخت هزينه score report order غير از credit cardچه راههايي هست؟
    آيا debit card هاي visa ,master كه بعضي موسسات داخل ايران درازاي دريافت مبلغي ارائه مي دهند،براي اين منظور معتبر است؟
    با تشكر
    بيتا

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

تا اون جايي كه من مي دونم debit card ها مشكلي ندارن و مي شه باهاشون پرداخت كرد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member saheb آواتار ها

سلام بچه ها

من دچار دردسر بزرگي شدم

credit carde من پول نداشته ets نمره هاي من راblock كرده ميگه بايد با money order يا cjech bedam پول من چي كار كنم به دادم بريد deadlina نزديكه
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)