صفحه 7 از 295 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشکل در گزارش نمره تافل

کد دانشگاه و بزنی فقط یکی پیدا میکنه معمولا. ولی اگه اسم دانشگاهو بزنی چند تا پیدا میکنه. حالا مطمئنی فقط کد رو میزنی؟

پیش فرض پاسخ : مشکل در گزارش نمره تافل

آره من کد رو می زنم و دو تا UBC برام میاد که هیچ کدومش در شماره آخر با اون آدرسی که من از دپارتمان دارم یکی نیست! ادرسی که من دارم 1z3 است ولی اونجا 1z2 و 1z1 رو می بینم!
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

آيا امكانش هست كه يك نفر از داخل امريكا پول رو به حسابشون بريزه و از كارت هاي دبيت يا اعتباري استفاده نكنيم؟

Junior Member

موقع report تلفنی تافل یا GRE از 10 باری که من Reg No رو وارد می کنم یه بارش رو درست تشخیص میده. کسی همچین مشکلی نداشته؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

دوست عزيز من توي يكي از topic هاي چند روز پيش اين رو توضيح دادم. اين مشكل مربوط به كارت تلفني كه شما استفاده مي كني من هم همين مشكلو داشتم و از مروا كارت كه هوشمنده و احتياج به user و pass نداره استفاده كردم و مشكلم رفع شد شمارش اينه: 9092303042 آمريكا دقيقه اي 35 تومن
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

من یک سری پست خوندم که additional reportهای تافل تاخیر داره .. این شامل online report IBT هم هست ؟ کسی تجربه داره که Online سفارش داده باشه و دیر برسه ؟

Pink Floyd : دوستان عزیز سوالات خود را در مورد ریپورت نمرات تافل را در پاسخ به این موضوع مطرح نمایید و از ایجاد موضوع جدید در این زمینه خودداری نمایید.در صورت ایجاد تاپیک در این زمینه تاپیک حذف میگردد.
    ضمنا" تمامی تاپیک ها با موضوع فوق در همین تاپیک ادغام میگردد.

Senior Member

پیش فرض نمره دانشگاهاي 4تا free کي ميرسه؟

يه سوال داشتم.
    نمره iBT به دانشگاهايي که بصورت free موقع ثبت نام انتخاب کرديم، چند روز بعد از امتحان ميرسه؟ يا چند روز بعد از اينکه نمره توي internet مشخص شد، به اونا مي رسه؟ کسي اطلاع يا تجربه دقيقي داره؟
    thanks in advance

پیش فرض پاسخ : نمره دانشگاهاي 4تا free کي ميرسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    يه سوال داشتم.
    نمره iBT به دانشگاهايي که بصورت free موقع ثبت نام انتخاب کرديم، چند روز بعد از امتحان ميرسه؟ يا چند روز بعد از اينکه نمره توي internet مشخص شد، به اونا مي رسه؟ کسي اطلاع يا تجربه دقيقي داره؟
    thanks in advance
    والا من که online application رو پر کردم و 17 دسامبر توی پروفایلم تاریخ خورده و رسیده دستشون اما نمیدونم چرا GRE نرسیده ! لطفا پیشکسوتان نظر بدن من تا کی وقت دارم نمرات GRE و TOEFL رو برای 15 jan درخواست بدم؟ چند روز طول میکشه تا برسه دستشون؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط romeo

والا من که online application رو پر کردم و 17 دسامبر توی پروفایلم تاریخ خورده و رسیده دستشون
    شما چه تاريخي امتحان دادين که 17 Dec نمرتون به دانشگاه رپورت شده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط romeo

اما نمیدونم چرا GRE نرسیده ! لطفا پیشکسوتان نظر بدن من تا کی وقت دارم نمرات GRE و TOEFL رو برای 15 jan درخواست بدم؟ چند روز طول میکشه تا برسه دستشون؟
    من چند وقت پيش يه مشکلي داشتم و به GRE که mail زدم، توي جوابش بهم گفتن که نمره هاي 27 اکتبر، 6 دسامبر به دانشگاها فرستاده شده. حالا اينکه چقدر طول بکشه که به دستشون برسه رو نمي دونم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)