صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 83

موضوع: موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    میلاد جان،جزییات و نحوه گرفتن فاند با توجه به نوع اون برنامه اعم از رشته تحصیلی،فیلد های کاری ،سن و سایر شرایط مورد نیاز اون برنامه متفاوت هست.که برای آشنایی با شرایط و بقول معروف برآورد نیازمندی ها برای این مسله توی همین تاپیک یکسری اطلاعات هست. ولی مسله ای رو که برای اتریش تا اینجا کسب کردم در این مورد اینه که واقعا برای فوق لیسانس فاند خیلی کمه "نه اینکه اصلا وجود نداره" گویا که من اول همجین تصوری رو داشتم بر حسب صحبت هایی که می شد.
    موسساتی مثل "marie curie scholarship" ،"erasmus mundus" ازجمله موسساتی هسنتد که برنامه هاشون شامل اتریش هم میشه. البته من پیشنهاد میکنم ازاونجایی که ما دوستانی رو داریم توی اینحا تونستند بورس بگیرند و از تجربیات دوستان دیگه درخصوص ویزا و خیلی از مسایل دگه دارند استفاده میکنند چه خوبه که اونها هم تجربیاتشون دو به اشتراک بزارند توی این ضمینه یا تاپیکی خاص این موضوع ایجاد بشه>خطاب به صبحان عزیز.
    سلام

tesna عزیز ممنونم از جوابتون.

بله اکثر سایت ها رو چک کردم مخصوصا" همین erasmus که یه فاند برای رشته من در گرایش فوق رو داشت اما واقعا" این فاند گرفتن هم خیلی سخته و هم به دونستن یک سری نکات نیازمنده.(حداقل من اینطوری فکر می کنم )، دقیقا" منم به اشتباه فکر میکردم که اصلا" فاند برای فوق نیست.
    دوست عزیز تمام این پست هایی که گذاشتی اگر اشتباه نکنک اکثرا" برای دکتری هست و نتونستن برای خودم که فوق میخونم چیزی پیدا کنم.
    شما به اون سایتی که گذاشتم رفتی ؟ فکر کنم خیلی به درد بخور باشه

منم از دوستانی که اونجا هستن و کسانی که فاند گرفتن و یا اطلاعات مفیدی دارن خواهش می کنم در همین جا بیان کنن.

پیروز باشید
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

رشته و دانشگاه
    TUWien

ERASMUS MUNDUS - Masters Courses at Austrian Universities

country of origin:
    All

target country:
    Austria

area of study or research:
    Natural Sciences
    Technical Sciences
    Agriculture and Forestry, Veterinary Medicine
    Social Sciences, Law and Economics
    Humanities and Theology

type of grant:
    Grants

detailed type of grant:
    semester or one-year grant

Funding:
    EU funding

target Group:
    graduates

authority awarding grant:
    European Union

duration:
    1 - 2 years
    -
    grant benefit paid:
    FULL TIME SCHOLARSHIP for ERASMUS MUNDUS students:

Category A - Students
    Contribution to travel, installation, other costs: € 4.000,- / year
    Participation costs, incl. insurance: max. € 4.000,- / term
    Monthly allowance: € 1.000,- / month
    In total: € 24.000,- to 48.000,-

Category B - Students
    Contribution to travel, installation, other types of costs: € 3.000,- (only if EMMC includes a mobility period to a Third Country partner!)
    Participation costs, incl. insurance: max. € 2.000,- / term
    Monthly allowance: € 500,- / month
    In total: € 10.000,- to 23.000,-

closing date for applications:
    Enquiries to be made at the office where the applications have to be submitted

where to submit your application:
    Please apply directly to the particular ERASMUS MUNDUS Masters Course

application form:
    -

Advice on how to apply:
    ERASMUS MUNDUS offers a full time scholarship for excellent students – not only from Europe but from all over the world – who successfully applied for an ERASMUS MUNDUS Masters Course.

An ERASMUS MUNDUS Masters Course lasts between 1 – 2 years and a minimum of three European universities (EU or EEA) are actively involved.
    ERASMUS MUNDUS students need to study at least at two of the European universities and receive a double or a joint degree (either two individual diplomas or one joint diploma of both universities).
    Furthermore, it is possible for Third Country universities (non-EU or non-EEA) to participate in the ERASMUS MUNDUS Masters consortium, where ERASMUS MUNDUS students study during their study period. Internships in enterprises are possible, too.

There are two categories of ERASMUS MUNDUS students:
    Cat. A:
    Students from Third Countries who have lived less than 12 months in Europe in the last 5 years.
    Cat. B: "European students" or students from Third Countries who have lived in Europe for more than 12 months in the last 5 years.

All 131 ERASMUS MUNDUS Masters Courses for the winter term 2012/13 can be found here:
    http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/results_compendia/selected_projects_act
    ion_1_master_courses_en.php

This website provides individual links to all ERASMUS MUNDUS Masters Courses and displays information on curricula, partner universities and the application process.
    ERASMUS MUNDUS Masterscourses with Austrian participation for the winter term 2012/13:
    - ASTROMUNDUS - Astrophysics (Universität Innsbruck, coordinator)
    - MIND – Erasmus Mundus Master’s programme in Industrial Ecology (Universität Graz, Coordinator)
    - MARIHE Research and Innovation in Higher Education (Danube University Krems, Coordinator)
    - EMGS - Global Studies – A European Perspective (Universität Wien, Partner)
    - EMLE - European Master in Law and Economics (Universität Wien, Partner)
    - MScEF - Master of Science in European Forestry (BOKU, Partner)
    - EM-ABG - European Master in Animal Breeding and Genetics (BOKU, Partner)
    - IMHS - International Master in Horticultural Sciences (BOKU, Partner)
    - EMPCL – European Master’s Program in Computational Logic (TU Wien, Partner)

further information
    http://www.oead.at/3staaten
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

tesna عزیز ممنونم از جوابتون.

بله اکثر سایت ها رو چک کردم مخصوصا" همین erasmus که یه فاند برای رشته من در گرایش فوق رو داشت اما واقعا" این فاند گرفتن هم خیلی سخته و هم به دونستن یک سری نکات نیازمنده.(حداقل من اینطوری فکر می کنم )، دقیقا" منم به اشتباه فکر میکردم که اصلا" فاند برای فوق نیست.
    دوست عزیز تمام این پست هایی که گذاشتی اگر اشتباه نکنک اکثرا" برای دکتری هست و نتونستن برای خودم که فوق میخونم چیزی پیدا کنم.
    شما به اون سایتی که گذاشتم رفتی ؟ فکر کنم خیلی به درد بخور باشه

منم از دوستانی که اونجا هستن و کسانی که فاند گرفتن و یا اطلاعات مفیدی دارن خواهش می کنم در همین جا بیان کنن.

پیروز باشید
    بله اکثرا برای مقطع دکترا هستند ولی مستر هم دربین اونها پیدا میشه...که بازم باتوجه به رشته متفاوته...
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Member

یکی از شرایطی که این ارگانها فاند میدن دونستن کامل زبان المانی هست....حتی دکترا مگر اینکه دانشگاه فاند رو از قبل داشته باشه...

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها
    یکی از شرایطی که این ارگانها فاند میدن دونستن کامل زبان المانی هست....حتی دکترا مگر اینکه دانشگاه فاند رو از قبل داشته باشه...
    Ignore عزیز ممنون میشم اگر در این مورد زبان که فرمودین اطلاع دقیقتری دارید بفرمایید

خوب میشه روش حساب کرد وقتی زبان B2 رو گرفتیم و خواستیم بریم دانشگاه ؟

Member schmetter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی محیط زیست BOKU University

کاربران گرامی فکر کنم موقعیت های خوبی پیدا کردم چون این خیلی دانشجوییه و پاره وقته اکثرا. ولی باز هم زبان آلمانی میخواد ها

http://www.schwarzesbrett-oeh.at/job...ung/liste.html

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    Ignore عزیز ممنون میشم اگر در این مورد زبان که فرمودین اطلاع دقیقتری دارید بفرمایید

خوب میشه روش حساب کرد وقتی زبان B2 رو گرفتیم و خواستیم بریم دانشگاه ؟
    کلا فاند مشکله و تا اونجا من میدونم برای دکترا بهتر و بیشتر پیدا میشه...

مثلا اینجا شرایط کلی رو نوشته: اینـــــــــــــــجا
    و این هم بطور کل
    من بصورت گذار به مواردی برخورد کردم شاید تو اینترنت بزنید ببینید ...اکثرا شرطهای دارند (که دونستن زبان المانی جزو پیش شرطشون بوده) مدرک B2 که عالیه...
    من صحبتم کلی بود ولی مطمئن باشید کسی که زبان را بلده شانس بالاتری داره...

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام

..... و آیا شانسی برای گرفتن فاند در دوره مستر از یکی ار دانشگاه های اتریش دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    نه فاند از طرف دانشگاه به دوره های مستر تعلق نمیگیره اما بعضی از رشته های مستر و نه همه از طرف یک تعدادی ارگان بهشون فاند میدن و برای اطلاع بیشتر در مورد فاند به این سایت و این سایت سر بزنید.

رشته و دانشگاه
    TUWien

Thumbs up پاسخ : موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

سلام فایل پیوست زیر مربوط به مکان هایی هست که در اتریش فاند ارائه میدهند.

منبع : oeadlogo.jpg

.www
    oead.at---
    grants.at-----
    scholarships.at-------
    oead.at/mach---------
    oead.at/werfel-----------
    oead.at/plaschka
    ----------------
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

رشته و دانشگاه
    TUWien

فایل زیر مربوط به ارگان ERASMUS MUNDUS در مقاطع Masters Courses & Joint Doctorates می باشد.

منبع : oeadlogo.jpg

images.jpeg
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)