صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 83

موضوع: موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

پیش فرض پاسخ : موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

PhD PositionFachgebiet:*Information Technology/Mathematics/Statistics*
    Forschungsstätte:*Alpen-Adria-Universität Klagenfurt*
    E-Mail:*christian.bettstetter@aau.at
    *
    Kontaktperson:*Univ.-Prof. Dr. Ing. Christian Bettstetter*
    Webadresse:*http://indy.nes.aau.at/index.html
    *

Ausschreibungstext:

One goal of this project is to analyze interference dynamics from an applied point of view. The mathematical results arising from theoretical work will be used to investigate the implications of interference dynamics on networking protocols. A potential candidate should therefore have a strong background in both communications engineering and mathematics/statistics to be able to transfer the theoretical results to simulations and test beds. Please address job applications to Prof. Bettstetter's e-mail account.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Junior Member

دوستان سلام.
    حقیقتش اینه که من خیلی تحقیق واسه ادامه تحصیل تو استرالیا انجام دادم.اما برای فاند گرفتن شرایطش یه مقدار سخته.
    به طور تصادفی با یه شرکت اعزام دانشجو اشنا شدم که با توجه به رشته تحصیلیم (لیسانس و فوق لیسانس حفاری و استخراج نفت) و سوابق کاریم گفت که راحت واسه دکترا میتونم برم اتریش.
    چندتا نکته هست.
    تا زمستان مدرک ایلتس رو حداقل 6.5 میگیرم.اما المانی تا حالا نخوندم.
    میتونم پذیرش بگیرم واسه دکترا؟
    ایا من میتونم کمک هزینه تحصیلی دریافت کنم؟
    دوستان یه سری اطلاعات گذاشتن که من چیزی متوجه نشدم.
    لطفا هرکی اطلاعی داره کمکم کنه.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kiankateb نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    حقیقتش اینه که من خیلی تحقیق واسه ادامه تحصیل تو استرالیا انجام دادم.اما برای فاند گرفتن شرایطش یه مقدار سخته.
    به طور تصادفی با یه شرکت اعزام دانشجو اشنا شدم که با توجه به رشته تحصیلیم (لیسانس و فوق لیسانس حفاری و استخراج نفت) و سوابق کاریم گفت که راحت واسه دکترا میتونم برم اتریش.
    چندتا نکته هست.
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    به جمع ما خوش اومدید.می تونید برای دکترا پذیرش بگیرید.خیلی از رشته های دکترابه زبان انگلیسی ارائه میشه که ای اطلاعات رو از سایت خود دانشگاهها می تونید به دست بیارید که ببینید رشه شما به انگلیسی ارائه میشه یا نه.اکثر کسانی که اینجا هستند و برای اتریش اقدام کردند آلمانی بلد نیستند و تازه دارند یادمیگیرند یا وقتی میرند اتریش قبل از شروع درس هاشون فرصت دارند که در کلا سهای زبان آلمانی شرکت کنند و به سطح B2 برسند.چون خوشبختانه اتریش برای دادن پذیرش و ویزاشرط نمره زبان نداره.تحصیلات در اتریش رایگان هست یا با شهریه خیلی کم در حد 300-400 یورو و چیزی به اسم فاند به اون صورت مثل کشور های دیگه نیست.ولی حتما اگه رزومه قوی داشته باشید و با استادها مکاتبه کنید می تونید کسی و پیدا کنید که شمارو بورس کنه. بعضی مراکز خصوصی یا دولتی هم هستند که تحت شرایط خاصی کمک هزینه میدند.تو گوگل بورسیه برای اتریش روسرچ کنید شاید بشه پیدا کرد.موفق باشید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط kiankateb نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    چندتا نکته هست.
    مرسی
    سلام
    من تجربه دوستان رو ندارم ولی بدونین موسسات جاهایی که واسه کار خودشون راحته رو معرفی میکنن
    اتریش گزینه خوبیه ولی پیشنهاد میکنم جاهای دیگه رو هم بررسی کنید, مثلا نروژ هم فاندهای خوبی میده و هم با توجه به رشتتون اینده روشنی داره چون چند تا از بزرگترین کمپانی های نفتی دنیا تو اون کشورن
    موفق باشید

Junior Member

دوستان من یه سوال داشتم درمورد کار کردن در حین تحصیل در اتریش اگر کسی دوره ای در مجتمع فنی تهران گذرونده باشه میتونه شغلی در اتریش پیدا کنه وبین دوره ی برق صنعتی و تعمیرات تخصصی تلفن همراه کدوم موقعیت شغلی بهتری در اتریش داره ممنون میشم هر کس میدونه راهنمایی کنه

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal62 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم درمورد کار کردن در حین تحصیل در اتریش اگر کسی دوره ای در مجتمع فنی تهران گذرونده باشه میتونه شغلی در اتریش پیدا کنه وبین دوره ی برق صنعتی و تعمیرات تخصصی تلفن همراه کدوم موقعیت شغلی بهتری در اتریش داره ممنون میشم هر کس میدونه راهنمایی کنه
    هر مدرکی که دال بر فنی بودن شما داشته باشه بی تاثیر نیست و سعی کنید همراه خودتون به صورت ترجمه شده غیر رسمی ولی به آلمانی داشته باشین نیازی هم به تائید نداره ولی از همه مهتر اینه که شما در اون رابطه بتونین خودتون رو ثابت کنید و فقط مدرک داشتن لازمه پیدا کردن کار نیست و اینم بگم کارهای فنی خیلی خیلی سخت در حیت تحصیل پیدا میشه چون اکثرا باید زیر نظر اداره کار باشه و خوب اینجور کارهارو خیلی کم به دانشجو میدن

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    هر مدرکی که دال بر فنی بودن شما داشته باشه بی تاثیر نیست و سعی کنید همراه خودتون به صورت ترجمه شده غیر رسمی ولی به آلمانی داشته باشین نیازی هم به تائید نداره ولی از همه مهتر اینه که شما در اون رابطه بتونین خودتون رو ثابت کنید و فقط مدرک داشتن لازمه پیدا کردن کار نیست و اینم بگم کارهای فنی خیلی خیلی سخت در حیت تحصیل پیدا میشه چون اکثرا باید زیر نظر اداره کار باشه و خوب اینجور کارهارو خیلی کم به دانشجو میدن
    با سلام

اگر مدرک به زبان انگلیسی باشه باز نیاز به ترجمه آلمانی هست ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط idin_shafei نمایش پست ها
    با سلام

اگر مدرک به زبان انگلیسی باشه باز نیاز به ترجمه آلمانی هست ؟؟؟
    نه نیازی نیست و انگلیسی هم قابل قبوله چون این دیگه مدرکی نیست که قرار باشه باهاش پذیرشی بگیرین و فقط جهت نشون دادن تجربه علمی و کاری هست
    موفق باشید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به جمع ما خوش اومدید.می تونید برای دکترا پذیرش بگیرید.خیلی از رشته های دکترابه زبان انگلیسی ارائه میشه که ای اطلاعات رو از سایت خود دانشگاهها می تونید به دست بیارید که ببینید رشه شما به انگلیسی ارائه میشه یا نه.اکثر کسانی که اینجا هستند و برای اتریش اقدام کردند آلمانی بلد نیستند و تازه دارند یادمیگیرند یا وقتی میرند اتریش قبل از شروع درس هاشون فرصت دارند که در کلا سهای زبان آلمانی شرکت کنند و به سطح B2 برسند.چون خوشبختانه اتریش برای دادن پذیرش و ویزاشرط نمره زبان نداره.تحصیلات در اتریش رایگان هست یا با شهریه خیلی کم در حد 300-400 یورو و چیزی به اسم فاند به اون صورت مثل کشور های دیگه نیست.ولی حتما اگه رزومه قوی داشته باشید و با استادها مکاتبه کنید می تونید کسی و پیدا کنید که شمارو بورس کنه. بعضی مراکز خصوصی یا دولتی هم هستند که تحت شرایط خاصی کمک هزینه میدند.تو گوگل بورسیه برای اتریش روسرچ کنید شاید بشه پیدا کرد.موفق باشید
    ببخشید شما مطمئنید که برای دادن پذیرش و ویزا برای اونایی که می خوان به انگلیسی درس بخونن شرط نمره زبان وجود نداره؟! این برای دانشگاه وین هست.
    Requirements for admission to the departmental MA programmes
    a) An undergraduate degree in English Studies from an internationally recognised university AND
    b) Applicants whose first language is not English must provide evidence of their written and spoken English skills (English language proficiency at level C 1 - CEFR). The following are acceptable:

either

• a degree from a university whose primary language of instruction is English
      OR
    • a degree in English Studies from a university in an EU/EEC member state and Switzerland
      OR
    • official results of one of the following proficiency exams (not older than 3 years):
      - IELTS (6,5 overall; minimum of 6 per component)
      - TOEFL: IBT (internet-based): 100; "Paper:" 600
      - Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) minimum C
      - Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): minimum C

Please note that all application documents should be submitted to the Central Admissions Office, and not be sent to the Department. After having been processed by Admissions, relevant documents will be forwarded to the Director of Studies at the English Department to decide on the suitability of candidates for an MA programme.

PhD positions in immunology available
    Fachgebiet: Vascular Biology, Immunology
    Forschungsstätte: Institute of Physiology
    E-Mail: gernot.schabbauer@meduniwien.ac.at
    Kontaktperson: Gernot Schabbauer
    Webadresse: http://www.meduniwien.ac.at/zpp
    Ausschreibungstext:

Positions for 2 PhD-Students available
    at the

Medical University of Vienna
    Institute of Physiology

The project is funded by the Austrian Science Fund (FWF)

Field: Platelets, PI3K, Immunology, Inflammation

Project:
    We are looking for motivated students to investigate with us "the role of platelets and PI3-Kinase in mouse models of infectious and non-infectious acute lung injury".
    This project is in close collaboration with Sylvia Knapp (Medical University of Vienna).
    If you are interested to work in an innovative and stimulating scientific environment together with enthusiastic PIs send a

- Cover letter
    - CV
    - Master or Diploma thesis to both ...

Alice Assinger
    Email: alice.assinger@meduniwien.ac.at

and

Gernot Schabbauer
    email: gernot.schabbauer@meduniwien.ac.at
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)