صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 83

موضوع: موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

پیش فرض پاسخ : موقعیت های کاری و کمک هزینه های تحصیلی در اتریش

ERASMUS MUNDUS in Austria

> ERASMUS MUNDUS Masters Courses

> ASTROMUNDUS Astrophysics (Universität Innsbruck, Koordinator)
    > MIND EM Master’s programme in Industrial Ecology (Universität Graz, Koord.)
    > MARIHE Research and Innovation in Higher Education (DUK, Koordinator)
    > EMGS Global Studies – A European Perspective (Universität Wien, Partner)
    > EMLE European Master in Law and Economics (Universität Wien, Partner)
    > MScEF Master of Science in European Forestry (BOKU, Partner)
    > IMHS International Master in Horticultural Sciences (BOKU, Partner)
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Vienna PhD School of Informatics
    (yearly applications for 10-20 scholarships)

Doctoral program in Computer Science
    (funding usually provided by advisor’s grants; please inquire with potential advisors)

Vienna Research Groups for Young Investigators Call 2012 (currently open)

Who is eligible to apply?In compliance with the Funding Guidelines for the Vienna
    Research Groups for Young Investigators program this call is formally addressed to
    universities and non-university research institutions in Vienna. Individual persons are not
    eligible to appl

Deadline Short Proposal 5 July 2012, 2 p.m
    .

Ten funded PhD and PostDoc positions

http://forsyte.at/hiring/
    TU WIEN

Scholarship for students
    of technical disciplines

Description:We are constantly a constantly growing international company looking for motivated future employees. Due to the lack of technical professionals we place great emphasis on "women and youth development programs in the technology." In this context, we want to inspire more young women for the technical sector and support their education financially. For this reason, we offer 15 secondary

school graduates and students who are currently studying in the first semester to take the option of a monthly stipend of OMV € 350.00 for the duration of the regular Bachelor's degree to complete.

A scholarship of € 350.00 per month for the duration of the regular undergraduate studies

Please submit your application including CV, motivational
    writing and confirmation of enrollment and school leaving certificate (if it already exists) with the Ref.Nr. ATE12.C17 online at www.omv.com / jobs Closing date: 1 November 2012 to 15th
    February 2013
    http://www.karriere.at/jobs/365526/s...dienrichtungen

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

دوستانی که در حال حاظر در اتریش هستن هر ترم یکسری کارگاههای کارآموزی برای دانشجوها از طرف دپارتمانها برگزار میشه که باید همیشه با دپارتمانتون در ارتباط باشین و همیشه ایمیل دانشگاهی تون رو چک کنید
    گواهی شرکت در این کارگاهها خیلی خیلی مفید هست
    همچنین همیشه در ابتدای سال تحصیلی شرکتهای زیادی برای جذب نیروی فنی و تحصیل کرده در دانشگاهها سمینار یا همایش برگزار میکنن حتما این مراسمات رو پیگیر باشین و از دست ندین

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نفت - امیدیه

با سلام به همه دوستان.
    من دارم کارای ویزای تحصیلیمو واسه اتریش انجام میدم .
    من گواهینامه پایه 1 رانندگی دارم . دست به آچارمم عالیه . از کارای تجهیزات ساختمانی و این چیزا هم سررشته دارم . نقاشه و آهنگری هم بلدم .
    به نظرتون با ویزای تحصیلی و زبان درحد قابل قبول بیام اتریش کار گیرمم میاد از گشنگی نمیرم ؟

Junior Member

سلام .میخوام برای RA , phd بگیرم.مدرکم اقتصاده.معدل لیسانس 17.5 و شاگرد اول و فوق هم 16.6 ار دانشگاه سراسری جفتشون.مقاله ندارم و آیلتس هم اگه الان بخوام برم امتحان بدم بین 5 تا 6 میگیرم . 5 سال سابقه کار بانکداری هم دارم و دوره های بانکداری هم گذروندم . به نظرتون بهم ra میدن؟کدوم دانشگاه اقدام کنم بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mfari نمایش پست ها
    سلام .میخوام برای RA , phd بگیرم.مدرکم اقتصاده.معدل لیسانس 17.5 و شاگرد اول و فوق هم 16.6 ار دانشگاه سراسری جفتشون.مقاله ندارم و آیلتس هم اگه الان بخوام برم امتحان بدم بین 5 تا 6 میگیرم . 5 سال سابقه کار بانکداری هم دارم و دوره های بانکداری هم گذروندم . به نظرتون بهم ra میدن؟کدوم دانشگاه اقدام کنم بهتره ؟
    من جای شما بودم روی مقاله و زبان کار میکردم بعدش میتونستم برای جاهای دیگه هم اقدام کنم.ولی در هر صورت شما بهتره با خوده دانشکده و استاد در تماس باشید و رزومه تحصیلیتونو براشون بفرستی.در هر صورت از GMAT هم غافل نشید...
    http://www.wu.ac.at/start/en

Junior Member

سلام دوستان عزیز من تازه عضو شده ام وبسیار ناشی هستم من به کمک و راهنمایی نیازمندم. همسر من برای گرفتن پذیرش دانشگاه اقدام کرده و طبق گفته وکیل با ویزای تحصیلی میتونه من ودخترمون رو هم ببره اما من خیلی میترسم چون پس انداز زیادی نداریم حدود 6 ماه زندگی در اتریش . من یک پرستار هستم و ایلتس 6 دارم اگر به عنوان همراه بیایم میتوانم کار پیدا کنم تا بتوانیم زندگی کنیم ؟ و با توجه به اینکه هر 3 نفر ما المانی بلد نیستیم ایا شرایط برایمان خیلی سخت نیست ؟من بیشترنگران دختر 5 ساله ام هستم چون مدرسه را هم باید شروع کند لطفا بگویید این کار عاقلانه هست یا نه ؟با توجه به زندگی بسیار بد در تهران و الودگی هوا و بیماری های مختلفش ایا این سریعترین راه فرار هست و چقدر ریسک برگشت دارد؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)