صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در چین و مسائل مرتبط

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در چین و مسائل مرتبط

در این تاپیک درباره مباحث مرتبط با خوابگاه و اجاره اپارتمان بحث خواهد شد

معرفی وب سایتهایی برای اجاره اپارتمان در چین

www.sublet.cn
    www.sublet.com/state_rentals/china_rentals.asp
    www.rentnet.com.cn/apartments.htm
    ویرایش توسط nima_AA : August 24th, 2012 در ساعت 08:50 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

پیش فرض خوابگاه و مسایل مرتبط | اجاره خانه و آپارتمان |

در مورد شرايط خوابگاهها تو دانشگاههاي چين اگه اطلاعاتي دارين ممنون ميشم در اختيارم بذاريد.
    من قراره تو خوابگاه دانشگاه ژجيانگ باشم كه چون بورس گرفتم رايگان هست.
    اما اطلاعاتي ندارم از شرايط كلي اش.
    با تشكر
    ویرایش توسط nima_AA : August 24th, 2012 در ساعت 10:09 PM

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض خوابگاه و مسایل مرتبط | اجاره خانه و آپارتمان |

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    در مورد شرايط خوابگاهها تو دانشگاههاي چين اگه اطلاعاتي دارين ممنون ميشم در اختيارم بذاريد.
    من قراره تو خوابگاه دانشگاه ژجيانگ باشم كه چون بورس گرفتم رايگان هست.
    اما اطلاعاتي ندارم از شرايط كلي اش.
    با تشكر
    دروود.
    کلاً خوابگاههای دانشگاههای چین بسته به دانشکده و campus ممکنه متفاوت باشه هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ امکانات، اما در کل براید انشجویان بین الملل اکثراً در flat خوب قابل پیدا شدن است برخی از همینجا میشه book کرد و هم با مراجعه به international office رزرو شود. عموماً توصیه میشه برای سال اول حداقل خوابگاه single رزرو شود تا فرد با محیط و اقلیت دانشجویان بهتر ارتباط داشته باشد تا در اینده بشه با انها share کرد. در لینک زیر کلیه امکانات و هزینه های خوابگاه دانشگاه Zhejiang را قرار داده ام.

University Dormitories >>> link
    ویرایش توسط nima_AA : August 24th, 2012 در ساعت 10:10 PM

پیش فرض پاسخ : خوابگاه و مسایل مرتبط | اجاره خانه و آپارتمان |

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم که اگر دوستان اطلاعی دارند منو راهنمایی کنند
    اول اینکه من برای دکتری از آکادمی علوم چین واحد بیجینگ پذیرش گرفتم ،میخواستم ببینم از دوستان کسی اونجا درس می خونه؟
    دوم اینکه گفتند که در حدود 7000 تا 8000 یوهان در ماه معادل 1100 تا 1250 دلار میدن میخواستم بدونم که آیا میشه با این از پس هزینه های زندگی متاهلی در چین بر اومد
    سوم اینکه یعضی از دوستان میگفتند که برای زندگی متاهلی خوابگاه خوب نیست آیا کسی از شرایط خوابگاه خبر داره و اینکا ایا از هزینه کرایه خونه در بیجینگ کسی خبر داره

ممنون از همه شما دوستان عزیز
    A Life without dreams is like a garden without flowers

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nima irani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    اول اینکه من برای دکتری از آکادمی علوم چین واحد بیجینگ پذیرش گرفتم ،میخواستم ببینم از دوستان کسی اونجا درس می خونه؟
    دوم اینکه گفتند که در حدود 7000 تا 8000 یوهان در ماه معادل 1100 تا 1250 دلار میدن میخواستم بدونم که آیا میشه با این از پس هزینه های زندگی متاهلی در چین بر اومد
    سوم اینکه یعضی از دوستان میگفتند که برای زندگی متاهلی خوابگاه خوب نیست آیا کسی از شرایط خوابگاه خبر داره و اینکا ایا از هزینه کرایه خونه در بیجینگ کسی خبر داره

از مقدار فاندی که به شما داده اند بنده برای اولین باره این مبلغ رو مشاهده میکنم!!! بسیار چشمگیر و مناسبه. هزینه زندگی دانشجویی برای یک فرد در بیجینگ بین 3000 تا 3500 یوان در ماه می باشد. به نظرم این مبلغ خیلی عالی و مناسب برای خانواده شما می باشد و نگرانی وجود نداره. اتفاقاً خوابگاههای متاهلی وجود داره اما سیاست هر دانشگاه با دانشگاه دیگر متفاوته!!! اگر نگران این موضوع هستید می توانید از وب سایتهای مرتبط با اجاره و خرید در بیجینگ اطلاعات کسب نمایید البته خود دانشگاه هم همکاری می کند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در چین و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    می خواستم راجع به زندگی در شانگهای و تحصیل در دانشگاه تانجی اطلاعات بگیرم. خرج ماهانه زندگی، وضعیت خوابگاهها، اجاره خانه ها و ... چطور هست؟ خوابگاه برای اینترنشنال به صورت فردی هست یا مشترک؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jvdn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم راجع به زندگی در شانگهای و تحصیل در دانشگاه تانجی اطلاعات بگیرم. خرج ماهانه زندگی، وضعیت خوابگاهها، اجاره خانه ها و ... چطور هست؟ خوابگاه برای اینترنشنال به صورت فردی هست یا مشترک؟
    یکی از دانشگاههای شناخته شده در چین و در شهر زیبای شانگهای قرار داره، دانشکده های علوم پزشکی و معماری و مهندسی معروفی داره، با دانشگاههای کشورهای دیگر ارتباط علمی و تبادل دانشجو داره، دارای بیشترین تعداد خوابگاه در شانگهای را دارا می باشد و هزینه خوابگاهاش ماهیانه بین 1500-2000 یوان می باشد. به طبع هزینه زندگی در مرکز شهر بزرگ و بندری شانگهای بسیار بالاست. خوابگاهها هم بصورت شخصی و مشترک وجود داره.

Campus
    Dormitory
    Fees
    Siping Campus
    (Students who sharing rooms pay only half)
    International Students Buildings No.1 50 - 60 RMB/day
    International Students Buildings No.2 70 - 80 RMB/day
    Jiading Campus 35 - 40 RMB/day
    1. All rooms have a bathroom, telephone, and air conditioner.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima irani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

با سلام
    من هم از این دانشگاه بورس گرفته ام برای رشته مدیریت. فقط اینکه هنوز بسته مربوط به پذیرش و فرم های اقدام برای ویزا برای من ارسال نشده است. آیا مبلغ بورس شما مشروط به آزمون یا موارد دیگر می باشد؟
    برای ویزا و سایر موارد اقدام کرده اید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام. دوستان راجع دانشگاه Xi'an Jiaotong-Liverpool University ( XJTLU اوضاع خوابگاه هاش و هزینه هاش خبری دارید؟ اینکه بهتره خوابگاه باشیم یا منزل اجاره کنیم؟

سلام دوستان آیا کسی در شهر هنگ کنگ زندگی می‌کنه؟ من برای کار ۱۰ آوریل ۲۰۱۹ به اونجا میرم ممنون میشم اگر کسی آونجست بهم پیغام بده. یه چند تا سوال دارم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)