صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 242

موضوع: عدم بازگشت به ایران در زمان مقرر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم بازگشت به ایران در زمان مقرر

کسی نیست جواب بده؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. بنده عضو جدید این انجمن هستم و خیلی خوشحالم که همچین مکانی برای اشتراک گذاری اطلاعات ساخته شده.

بنده از یکی از کالج های کانادا پذیرش دارم و مشمول نظام وظیفه هستم. ترم آخر کارشناسی هستم و مرداد فارق التحصیل میشم. بعد از فارق التحصیلی بلافاصله میخوام برگه اعزام بگیرم و از کشور خارج شم چون پس از فارق التحصیلی دانشگاه تایید خروج رو نمیده.
    قبلا هم با برگه اعزام از کشور خارج شدم و این بار دوم هستش که برگه اعزام میگیرم منتها سوال من یچیز دیگست.

همونطور که میدونید برای خروج از کشور و دریافت پاسپورت باید ۱۵ میلیون تومن وثیقه گذاشت که بنده پاسپورت دارم مشکلی نیست. ولی همونطور که میدونید برای سفرهای زیارتی میشه بجای ۱۵ میلیون ۳ میلیون وثیقه گذاشت.
    من اگه تابستون امسال بجای ۱۵ میلیون ۳ میلیون وثیقه بزارم و برای عتبات عالیات از کشور خارج شم به سمت عراق ، این امکان هستش که از عراق با پرواز به ترکیه و بعد به کانادا برم؟ در اینصورت بجای ۱۵ میلیون وثیقه ، ۳ میلیون توسط دولت ضبط میشه.
    اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه

Junior Member

سلام
    من دانشجوی مقطع دکتری در ایران هستم. با قصد سفر یک هفته ای زیارتی، به مدت یکسال از ایران خارج شدم. با توجه به کسری خدمت، سربازی من به مدت 2 ماه هست. اگه برگردم، از دانشگاه انصراف بدم و 2 ماه برم سربازی مشکلی برای خروج مجدد دارم یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی مقطع دکتری در ایران هستم. با قصد سفر یک هفته ای زیارتی، به مدت یکسال از ایران خارج شدم. با توجه به کسری خدمت، سربازی من به مدت 2 ماه هست. اگه برگردم، از دانشگاه انصراف بدم و 2 ماه برم سربازی مشکلی برای خروج مجدد دارم یا خیر؟
    تعهد تحصیل روزانه دارید به دانشگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    تعهد تحصیل روزانه دارید به دانشگاه؟
    خیر، دکتری دانشگاه آزاد دانشجو بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
    خیر، دکتری دانشگاه آزاد دانشجو بودم.
    از نظر نظام وظیفه که نه مشکلی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    از نظر نظام وظیفه که نه مشکلی نیست
    ممنون از پاسختون. سوال من به این دلیله:
    طبق چیزی که اینجا خوندم، اگر کسی به موقع به کشور برنگرده (برای من یکسال دیرتر از زمان با مجوزم شده)، بین 6 ماه تا یکسال ممنوع الخروج میشه و وثیقه‌ش ضبط میشه. میخوام بدونم این ممنوع الخروجی حکم قضاییه یا اینکه بعد از پایان سربازی رفع میشه؟ چون اگه حکم باشه به سربازی کاری نداره و در هر صورت ممنوع الخروج میشم.
    ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز یک سوالی داشتم اگر کسی میدونه و یا تجربش رو داشته به من بگه .... اگر کسی یک خروج یکماهه به مقصد عربستان بگیره ولی به عربستان نره بخواد بره دبی حال کنه بلیط بگیره بره فرودگاه هنگام زدن مهر خروج در گیت پلیس بهش گیر میدن یا نمیزارن یا اصلا براشون مهم نیست .... راه حلش چی هست ...ممنون میشم پاسخ بدن دوستان عزیز

Junior Member

باسلام
    من معافیت تحصیلی دارم. پاسپورتم گرفتم و ی قرارداد کاری با ی شرکت آلمانی بستم. می خوام بدونم کسی اینجا نیست که بتونه کمکم کنه. اگر من برنگردم اونجا می تونم پاسپورتم رو تمدید کنم. اصلا امکان خروج هست!!! چون من اجازه خروج تفریحی می خوام از آلمان بگیرم ولی ویزام ویزای بلند مدت هستش ینی مامور فرودگاه به این چیزا توجه نمی کنه!!! برم چی میشه اونجا به مشکل نمی خورم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره اینجا به اشتراک بذارتش.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nini1993 نمایش پست ها
    باسلام
    من معافیت تحصیلی دارم. پاسپورتم گرفتم و ی قرارداد کاری با ی شرکت آلمانی بستم. می خوام بدونم کسی اینجا نیست که بتونه کمکم کنه. اگر من برنگردم اونجا می تونم پاسپورتم رو تمدید کنم. اصلا امکان خروج هست!!! چون من اجازه خروج تفریحی می خوام از آلمان بگیرم ولی ویزام ویزای بلند مدت هستش ینی مامور فرودگاه به این چیزا توجه نمی کنه!!! برم چی میشه اونجا به مشکل نمی خورم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره اینجا به اشتراک بذارتش.
    ممنون
    سلام، منم شرایط مشابه شما دارم. اگه جوابو فهمیدید ممنون میشم به منم خبر بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)