صفحه 10 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 242

موضوع: عدم بازگشت به ایران در زمان مقرر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان اجازه خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimakhavan نمایش پست ها
    دوستان چندین اطلاعات مفید دارم به نظرم بد نیس در جریان باشید:
    کلا وزارت علوم دو نوع مجوز خروج می ده: در نوع اول هیچ تاریخی برای خروج درج نمی شه و فقط ذکر می شه که خروج وی بلا مانع است در این حالت فقط 2 ماه برای خروج مهلت هست اون هم فقط یک بار نه بیشتر، در نوع دوم ذکر می شه که تاریخ خروج از چه تاریخی و تا چه تاریخی هست و ذکر می شه که خروج وی به صورت مکرر بلامانع است در این حالت که معمولا 6 ماهه و یا 1 ساله صادر می شه، فرد می تونه به صورت مکرر در اون بازه تاریخی از کشور خارج بشه
    هر کدوم از این حالت ها در چه شرایطی اتفاق می افتند؟؟

من برای دوره مستر 1 ساله پذیرش دارم.
    اولاً اینکه مهلت خروج از کشور بستگی به نوع دوره شخص داره (مثلاً یکی دورش 1 ساله هست یکی 2 ساله) یا اینکه برای همه به یک شکله؟
    دوم اینکه آیا برای همه اون بازه زمانی بصورت مکرر هست یا اینکه بعد از هر بار ورود باید نامه رو تمدید کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم بازگشت به ایران در زمان مقرر

سلام دوستان ,
    من 7 سال پیش ترم یک دانشگاه بودم تو ایران که با وثیقه 5 میلین تومانی از ایران خروج کردم و رفتم مالزی دانشجو شدم و دیگه ایران هم بر نگشتم سر موقع مقعر که اون زمان 20 روز بود
    البته من الان می تونم 3 ماه به ایران برم و بیام چون قبل از سال 1385 این کارو کردم !! و تا به حال چند بار ایران رفتم و خروج کردم ولی این رو با معافیت تحصیلی اشتباه نگیرین !! این فقط یک تبصره بود برای خروجیهای قبل 1385 که الان من بر طبق اون تبصره می تونم برم و بیام!!!
    من اون نامه ای که نظام وظیفه صادر می کنه برای وزارت علوم که نشون میده من با قید وثیقه زدم بیرون رو از کجا می توانم بگیرم؟؟؟ آیا کسی اطلاع دارد ؟؟ اون نامه رو برای سفارت آمریکا لازم دارم که نشون بدم اوضام از چه قرار !!

معذرت می خوام، میدونم سوالم تکراریه اما اینقدر جواب مختلف براش پیدا کردم که واقعا گیچ شدم.
    یه نفر که متولد 3 مهر سال 1374 هست دقیقا تا چه تاریخی اجازه خروج از کشور رو داره؟ همه جور جوابی گرفتم:
    سال تولد + 17؟
    تا بهار 19 سالگی
    تا روز تولد 18 سال کامل
    تا 3 ماه قبل از روز کامل شدن 8 سال
    کدومش درسته؟

Junior Member

سلام.من مجوز خروج از کشورم واسه 16 مرداد هست......و من پذیرشم یرای ترم قبل بود که یه ترم دیفر کردم..اما حالا پاسپورتم هنوز آماده نشده....شاید بعد از 16 مرداد آماده بشه..حالا من چیکار میتونم بکنم؟میشه خروج از کشور رو تمدید کرد؟از کجا و چه چیزایی نیاز داره واسه تمدید؟

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : تمدید مدت زمان خروج از کشور

سلام دوستان
    من پذیرش سپتامبرم رو دیفر کردم به ژانویه. مهلت 6 ماهه خروج از کشورم 6 اکتبر تموم می شه. برای تمدیدش چه مراحلی رو باید طی کنم؟ آیا مراجعه به تهران نیاز هست یا غیر حضوری هم می شود اقدام کرد؟
    ممنون
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید مدت زمان خروج از کشور

دوستان من اگه برم خارج از کشور برای آزمون تاقل آیا میتونم اگه مدت اقامتم رو به اتمام بود همونجا درخواست تمدید بدم؟

این رو برای این میپرسم چون میدونم که زمان برگزاری آزمون ها خیلی کمه و اصلا نیازی به این کار نیست ولی اگه بخوام همونجا واسه دور بعدی هم شرکت کنم یا اصلا کار شخصی داشته باشم و درخواست تمدید بدم آیا می پذیرند یا حتما باید برگردم و دوباره درخواست خروج بدم و یا اینکه همونجا میتونم با ارایه مدارک مربوط به مثلا شرکت دوباره تو آزمون یا یه کار دیگه تمدید کنم

اگه فقط درخواست تمدید بدم و هیچ مدارکی ارایه ندم چی؟ مثلا بگم برای انجام امور شخصی نیاز دارم بیشتر بمونم یا تفریحی یا هر چیز دیگه ای...!

سپاس

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم حداكثر زمان خروج چقدر هستش چون اداره آموزش دانشگاه بدون اينكه من بگم خودش زد 19 آبان تا 19 آذر كه برا من زياده نميدونم اشتباه شده يا چي ولي وزارت علوم گير نده چون من امتحانم 26 آبانه و يه يه هفته اي حداكثر بعد اون تو تركيه كار دارم بايد بمونم..... منظور اينكه گير نميدن؟

Junior Member

سلام دوستان من یه مشکل خفن دارم که حتما قبلا خیلی ها داشتن من دانشچو دانشگاه ایرانم الان خدمت سربازی باید برم من میخوام ز کانادا پذیرش و ویزای تحصیلی بگیرم برای لیسانس اما نمیدونم سربازی رو چیکار کنم میتونم مجوز بیست روزه بگیرم 15 تومن بزارم و برم قبلا هم رفتم اما میترسم چون ویزا تحصیلی میخوره تو پاسم تو فرودگاه امام بگن مجوزت بیست روزست اما ویزات تحصیلی و نذارن برم میشه یه اطلاعات کلی بهم بدین ممنون میشم

Junior Member

اگر هنوز دانشجویید میتونید اجازه خروج تفریحی(20روزه با 15میلیون وثیقه) رو بگیرید و اگر دانشجو نباشید هم تا یکسال بعد از فارغ التحصیلی و قبل از اعزام میتونید خارج بشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مشکل خفن دارم که حتما قبلا خیلی ها داشتن من دانشچو دانشگاه ایرانم الان خدمت سربازی باید برم من میخوام ز کانادا پذیرش و ویزای تحصیلی بگیرم برای لیسانس اما نمیدونم سربازی رو چیکار کنم میتونم مجوز بیست روزه بگیرم 15 تومن بزارم و برم قبلا هم رفتم اما میترسم چون ویزا تحصیلی میخوره تو پاسم تو فرودگاه امام بگن مجوزت بیست روزست اما ویزات تحصیلی و نذارن برم میشه یه اطلاعات کلی بهم بدین ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)