صفحه 8 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 242

موضوع: عدم بازگشت به ایران در زمان مقرر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : مدت زمان اجازه خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhossein نمایش پست ها
    من میخوام بمونم اما هر یه سال دو سال یه بار که میخوام برای دیدن فامیل برگردم.
    اگه خواستیم برای یه مدت کوتاه برگردیم و دوباره بریم اونجا و مشکلی هم پیش نیاد شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید
    همون که بالا عرض کردم. اگر بعد از تحصیل برنگردی در موعد مقرر سرباز غایب شناخته می شی و در صورت ورود دیگه نمی تونی خارج بشی تا تعیین تکلیف خدمت سربازی.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

سلام دوستان عزیز
    توی نامه من که وزارت خطاب به اداره گذرنامه نوشته قید شده از تاریخ 90/11/23(تاریخ ثبت نامه موافقت ناجا به وزارت) تا 91/4/23 به دفعات میتونم تردد کنم
    1) آیا من میتونم تا اون تاریخ ایران بمونم(ممکنه این ترم ثبت نام نکنم),حتما باید دیفر کنم یا مهلت 6 ماهه ارائه نامه اشتغال به تحصیل بعد از خروج آغاز میشه؟!
    2) در صورتیکه مثلا نوروز واسه تفریح برم سفر مشکلی برای خروج مجدد ندارم؟
    3) متوجه نمیشم چرا برخی از دوستان میگن مجوز خروجشون 10-15 روزست(همینطور که چرا مال من بجای 6 ماه,5 ماهست!!)
    با سپاس از دوستان.

Junior Member

سلام من ویزا کانادام برای ژانویه صادر شده بود...اما به دلایل گوناگون دیفر کردم ترمم رو به تابستون...
    حالا میخوام ببینم ویزام معتبره یا باید اقدامی کنم؟چی؟کی؟ممنون

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    آهان فهمیدم کدوم قانون رو میگی
    فکر کنم واسه دکترا 37 سال بود. واقعا که خسته نباشن
    باید با عصا بیای ایران تا معاف بشی
    کسی خبر اره این قانون درسته یا نه؟ از کجه باید پیدا کرد منبعش را؟ یعنی بریم خارج از کشور و دکترا بگیریم و تا 37 سالگی بر نگردیم:
    1. بعد از تمام شدن دکترا و برنگشتنمون 15 میلیون را بر میداره نظام وظیفه
    2. 37 سالمون که شد و خواستیم برگردیم دیگهخدمتمون برداشته میشه و اگه بر گشتیم ایران دیگه کارمون ندارن
    درسته؟

سلام دوستان.
    من لیسانس مکانیک دارم و الان دارم برای ادامع تحصیل از کشور خارج میشم...میدونم که اجازه خروج لانی در برای master و phd داده میشه . در نتیجه من پذیرش master گرفتم . اما میخوام اونجا رفتم تغییر رشته بدم و از ابتدا برای داروسازی اقدام کنم. میخوام بدونم بعد از این 3 سال که وزارت علوم اجازه میده و من خارج میشوم، وقتی بخوام تمدید کنم، نامه ای که از دانشگاه میگیرم اونجا ، آیا باید قید شده باشه که فلانی در حال خوندن master است؟....یا اینکه فقط گفته میشه که ایشون داره درس میخونه هنوز....؟ میشه توضیح بدید در این باره؟
    این موضوع خیلی مهم است برای من... اگر نکته ای رو باید بدونم ، لطفا قید کنید.در ضمن پذیرش من از یک دانشگاه است در حالی که وقتی برم اونجا ، برای خوندن داروسازی باید دانشگاه رو عوض کنم....
    ممنون...

Junior Member

سلام
    با اجازه ایجاد ککنده پست
    من در دوره کارشناسی هستم ترم اول
    می خواستم بدونم راههی هست تا
    به مدت چند ماه مرتب هفته دو بار از
    کشور خارج بشم بنا به مصالحی
    نظام وظیفه مرکز استان میگه میشه
    ولی شهر مون میگه نه اگه وثیقه رو سنگین تر
    کنیم چی بازم اجازه نمیدن؟
    ویرایش توسط www123 : April 3rd, 2012 در ساعت 11:37 PM دلیل: هیچ

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس مکانیک دارم و الان دارم برای ادامع تحصیل از کشور خارج میشم...میدونم که اجازه خروج لانی در برای master و phd داده میشه . در نتیجه من پذیرش master گرفتم . اما میخوام اونجا رفتم تغییر رشته بدم و از ابتدا برای داروسازی اقدام کنم. میخوام بدونم بعد از این 3 سال که وزارت علوم اجازه میده و من خارج میشوم، وقتی بخوام تمدید کنم، نامه ای که از دانشگاه میگیرم اونجا ، آیا باید قید شده باشه که فلانی در حال خوندن master است؟....یا اینکه فقط گفته میشه که ایشون داره درس میخونه هنوز....؟ میشه توضیح بدید در این باره؟
    این موضوع خیلی مهم است برای من... اگر نکته ای رو باید بدونم ، لطفا قید کنید.در ضمن پذیرش من از یک دانشگاه است در حالی که وقتی برم اونجا ، برای خوندن داروسازی باید دانشگاه رو عوض کنم....
    ممنون...
    شما باید، بعد ثبت نام تو شش ماه اول ، نامه رسمی رو بفرستید ایران، و همچنین بعد از اون هم اکه می خواهید تمدید کنید حتما باید نامه از دانشگاه ببرید اونهم رسمی باشه و با اون نامه میتونید تمدید کنید. جدیدا خیلی دقیق این نامه رو بررسی می کنند و دور زدن قانون سخت تره شده هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض تمدید مدت زمان خروج از کشور

با سلام خدمت دوستان

من برای شرکت در امتحان ‫GMAT اجازه خروج گرفتم برای دوبی از اول تا ۶ ام اردیبهشت و الان فرم I20 اومده و ایمیل زدم به سفارت دوبی و تقاضای وقت فوری در بازه ۶ ام تا ۱۶ ام(که تاریخ استرداد وثیقه هست) کردم
    حالا اگه بهم وقت بده مثلا ۱۲ اردیبهشت که درخواست کردم که احتمالش زیاده
    میخواستم ببینم میتونم اجازه خروج رو تمدید کنم ؟ اگه میشه این فرایندچقدر زمان لازم داره؟ آیا باید دوباره نامه دانشگاه و وزارت علوم ببرم (با اینکه مقصد تغییر نکرده)
    ممنون میشم اگه کسی میدونه فوری راهنماییم کنه
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    اگر اون شش ماه از تاریخ شروع معافیت تحصیلی بگذره و از کشور خارج نشده باشیم چیکار میشه کرد ؟؟
    من قصد جابجایی دانشگاه را دارم پذیرش جدید من، شروع اش مال ترم بعد پذیرش اول من هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام امین جان . می شه بپرسم شما آخرش چی کار کردین؟
    آخه شرایط من هم مشابه شماست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bardya نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    وضعیت من مشابه شماست. میشه بگین میشه بیشتر از مهلت شش ماهه خروج، تو کشور موند؟ و بعد با یک پذیرش دیگه تز کشور خارج شد؟
    سلام دوستان، شرایط منم مثل این سه تا دوستمونه...

توی نامه ای که وزارت علوم به اداره گذر نامه برام صادر کرده نوشته:
    "صدور گذرنامه و خروج نامبرده بدون پرداخت عوارض خروج از کشور از نظر این اداره از تاریخ 15 اردیبهشت 91 تا 15 آبان 91 به دفعات بلامانع می باشد".
    حالا اگه به فرض من که برای فال 2012 پذیرش دارم اگه دیفر کنم شروع ترمم طبعا میفته تو آذر/دی 91 که خارج این فرصت 6 ماهه واسه خروجه. آیا راهی هست که این تاریخ خروج رو تمدید کرد یا حتما باید ظرف 6 ماه تشریف خودمون رو از این مملکت ببریم بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید مدت زمان خروج از کشور

من هم سوال مشابهی دارم.
    پذیرشم رو به ترم بعد دیفر کردم و مهلت خروجم به زودی تموم میشه.
    ویرایش توسط siav : May 29th, 2012 در ساعت 02:37 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)