صفحه 392 از 552 نخستنخست ... 292342382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402442492 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فورت مک موری به دلیل شرایط سخت آب و هوایی و دشواری های دیگه ای که داره (بالا بودن اجاره، هزینه برق و ..... و کمتر بودن امکانات به نسبت شهرهای بزرگ) یه نوعی عسلویه کانادا محسوب می شه و درآمد مشاغل مرتبط با صنعت نفت بسیار بالاست. تلویزیون یکی دو ماه پیش مستندی از این شهر نشون می داد و داستان کارگر ساده ای رو روایت می کرد که وظیفه اش تمیز کردن چرخ کامیون های بزرگ حمل شن نفت بود، ایشون برای این کار نزدیک ماهی شش هزار دلار حقوق دریافت می کرد. البته به نظر ساده می آد ولی در اون شرایط آب و هوایی قطبی کاریست بسیار سخت. کلا به شهری معروف هست اینجا که مردم برای چند وقت اونجا کار می کنن و پول قابل توجهی جمع می کنن و به شهرهای دیگه می رن. چند تا نمونه از مشاغلی که برای اون شهر پست شده رو براتون می ذارم (http://www.workopolis.com/jobsearch/...murray-alberta http://ca.indeed.com/Oil-jobs-in-Fort-McMurray,-AB) حتی شنیدم برای خرید خانه کمک هزینه های بلاعوض داده می شه در اون شهر. دوستانی که اونجا هستن صحت و سقمش رو تایید کنن لطفن.
    من تا پارسال فورت مکموری کار میکردم. دقیقا همان طور که شما گفتید عسلویه کانادا هست. ولی از نظر من آب و هواش به همین بدی ادمنتون هست یعنی یکی دو درجه کمتر و بیشتر.امکاناتش کمتره از ابر شهرها کمتر هست ولی خیلی کمتر هم نیست. به شدت گرونه ولی. من 4 سال فورت مکموری کار کردم عاشق کار و محیطش هستم شاید چون همیشه کانترکتر بودم هیچ وقت ساکن فورت نبودم. همیشه Fly In/Out بودم معمولا 10 روز شیفت کار 10 روز خونه. به همه پیشنهاد میکنم اگه فرصت شغلی تو فورت مک دارند از دست ندهند. سه سال خوب کار کنید همه بار زندگی رو میبندید. اگه کارمند شرکت های بزرگ بشید باید ساکن فورت مک بشید مثلا suncore پیشنهاد 50000 دلاری فقط به عنوان moving bounce به مهندسین نفت و کنترل میده که ساکن فورتمک بشن . من تقریبا درامدم بعد از برگشت به ادمنتون به یک سوم تقلیل کرد ,ولی مهمترین مشکلش به نظر من مشکل مواد و الکل هست که از نظر من شهر خیلی خوبی برای بزرگ کردن خانواده نیست.
    و البته طبق معمول اگه زبان خوب ، سابقه کار و تحصیل کانادایی نداشته باشید همچنان کار پیدا کردن مرتبط با رشته تون توی فورت مک راحت نیست.کار جنرال راحته. یکی رو میشناسم تو بوستون پیتزا به عنوان گارسون کار میکنه ساعتی 25 دلار.
    ویرایش توسط negnegy : April 23rd, 2014 در ساعت 09:10 PM

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

یک خونه یک خوابه توی کلگری برای سابلت وجود داره. یک خوابه توی NW با تمام امکانات. 1100 دلار برای یک ماه. از اول می تا 31 می.
    اگه کسی تمایل داره توی پیغام خصوصی خبر بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط seied نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم در رابطه با شغل بازرسی از تجهیزات نفتی در کلگری خصوصا فورت مک موری بپرسم . آیا شغل بازرسی مخازن تحت فشار، مخازن ذخیره و یا پایپینگ ( مطابق API 510 ,API 570 , API 683 و یا سایر استانداردها ) شغل پردرآمد و پرکاربردی هست ؟در مورد تستهای غیر مخرب (UT , PT,RT,...) چطور ؟
    آیا شرایط خاصی براشون هست ؟ ممنون
    ایشالا تشریف بیارید اگه کار ساندویچی هم توی فورت پیدا شد یه خبری بدید اینجا !!! حالا چه برسه مهندسی!!! چند تا رزومه فوق لیسانس مکانیک و فرایند میخوای با سابقه بالای 15 سال که اینجا دارن توی والمارت یا ساندویچی کار میکنن و 2 ساله اینجان.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    من تا پارسال فورت مکموری کار میکردم. دقیقا همان طور که شما گفتید عسلویه کانادا هست. ولی از نظر من آب و هواش به همین بدی ادمنتون هست یعنی یکی دو درجه کمتر و بیشتر.امکاناتش کمتره از ابر شهرها کمتر هست ولی خیلی کمتر هم نیست. به شدت گرونه ولی. من 4 سال فورت مکموری کار کردم عاشق کار و محیطش هستم شاید چون همیشه کانترکتر بودم هیچ وقت ساکن فورت نبودم. همیشه Fly In/Out بودم معمولا 10 روز شیفت کار 10 روز خونه. به همه پیشنهاد میکنم اگه فرصت شغلی تو فورت مک دارند از دست ندهند. سه سال خوب کار کنید همه بار زندگی رو میبندید. اگه کارمند شرکت های بزرگ بشید باید ساکن فورت مک بشید مثلا suncore پیشنهاد 50000 دلاری فقط به عنوان moving bounce به مهندسین نفت و کنترل میده که ساکن فورتمک بشن . من تقریبا درامدم بعد از برگشت به ادمنتون به یک سوم تقلیل کرد ,ولی مهمترین مشکلش به نظر من مشکل مواد و الکل هست که از نظر من شهر خیلی خوبی برای بزرگ کردن خانواده نیست.
    و البته طبق معمول اگه زبان خوب ، سابقه کار و تحصیل کانادایی نداشته باشید همچنان کار پیدا کردن مرتبط با رشته تون توی فورت مک راحت نیست.کار جنرال راحته. یکی رو میشناسم تو بوستون پیتزا به عنوان گارسون کار میکنه ساعتی 25 دلار.
    خوب بالا بودن همین مبلغ نشون میده که اشتیاق برای رفتن به جاهایی مثل فورت مک یا فایر بگ یا ... زیاد نیست دیگه! بنظر من سایت فقط برای افراد مجرد، زوجهای جوون بدون بچه یا افراد با سن بالا که وابستگی خانوادگی ندارن مناسبه. راستی Suncor آخر اسمش e نداره

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    خوب بالا بودن همین مبلغ نشون میده که اشتیاق برای رفتن به جاهایی مثل فورت مک یا فایر بگ یا ... زیاد نیست دیگه! بنظر من سایت فقط برای افراد مجرد، زوجهای جوون بدون بچه یا افراد با سن بالا که وابستگی خانوادگی ندارن مناسبه. راستی Suncor آخر اسمش e نداره
    برای افراد سن بالا هم متناسب نسیت. شیفت ها اکثرا 10 ساعت تا 12 ساعت در روز است و خستگی زیاد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    برای افراد سن بالا هم متناسب نسیت. شیفت ها اکثرا 10 ساعت تا 12 ساعت در روز است و خستگی زیاد.
    ما دانشجوها که روزانه همین تعداد ساعت باید کار بکنیم و چندرغاز پول می گیریم که فقط زنده بمونیم. تازه فعالیت مغزی کجا و کار فیلدی کجا. کاش می شد ما هم به جای درس خوندن بریم کار فیلدی انجام بدیم ولی یه عالمه پول بگیریم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    ما دانشجوها که روزانه همین تعداد ساعت باید کار بکنیم و چندرغاز پول می گیریم که فقط زنده بمونیم. تازه فعالیت مغزی کجا و کار فیلدی کجا. کاش می شد ما هم به جای درس خوندن بریم کار فیلدی انجام بدیم ولی یه عالمه پول بگیریم
    فکر کنم دیگه از اول جون دانشجوها هم بدون وورک ‍پرمیت بتونند بیرون کار کنند. امیدوارم ما هم بهشت کانادا رو ببینیم فعلا که در برزخ یه سر میبریم قبلش هم که در جهنم بودیم. می گم نکنه دوباره مار و برگردونند تو جهنم؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    فکر کنم دیگه از اول جون دانشجوها هم بدون وورک ‍پرمیت بتونند بیرون کار کنند. امیدوارم ما هم بهشت کانادا رو ببینیم فعلا که در برزخ یه سر میبریم قبلش هم که در جهنم بودیم. می گم نکنه دوباره مار و برگردونند تو جهنم؟
    بله، چند روز پیش بود که از طرف دانشگاه ایمیل دادن که بلاخره از اول جون این قانون برای دانشجوها اجرایی می شه اما اوون قانون بدی هایی رو هم داره متاسفانه.
    به هر حال، شکر خدا می تونیم حداقل 150 دلار رو که باید برای درخواست ویزا می پرداخیتم، save کنیم. حالا ببینیم به قول شما ما رو به بهشت وعده داده شده راه می دن یا نه ؟

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    ایشالا تشریف بیارید اگه کار ساندویچی هم توی فورت پیدا شد یه خبری بدید اینجا !!! حالا چه برسه مهندسی!!! چند تا رزومه فوق لیسانس مکانیک و فرایند میخوای با سابقه بالای 15 سال که اینجا دارن توی والمارت یا ساندویچی کار میکنن و 2 ساله اینجان.
    درست هست که کار پیدا کردن سخته و من هم با رزومه قوی نفت و گازی فعلا مشکل کار دارم و حتی فعلا در رزومه ام مدرک فوق را حذف کردم و..... تغییرات دیگه که لازمه ولی دوستان دیگری دارم 1 ماه بعد از لندیگ کار پیدا کردند با حقوق بالای 100 هزار تا در سال و و در زنجیره انها همه مثل هم هستند چون چند ساله اینجا هستند و networking قوی دارند و بیکار هم نمی مانند و همه تخصصی کار میکنند با در آمد بالاو قطعا منکه هنوز وارد زنجیره آنها نشدم
    نکته جالب دیگه اینه مصاحبه برای کار های جنرال بر عکس تصور از مصاحبه کارهای تخصصی خیلی سختر هست من هر دوتا را تجربه کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happyforever نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما یکماه هست که در محله evanston nw خانه خریدیم که تا اخر جون خالی هست. مبل و میزناهارخوری را بردیم اما اتاق خوابها فرنیشد نیست. تا شاپینگ سنتر نزدیکه و می شه پیاده رفت اما برای کارهای اداری اولیه باید با اتوبوس یا تاکسی به دانتان بروید. این خانه سه خوابه هست.
    ممنون از پاسختون. لطف می کنید میزان اجاره و شرایطتون بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)