صفحه 1 از 552 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

از دوستان عزيز ساكن در استان آلبرتا خصوصا شهر كلگري تقاضا مي شود اطلاعات خود را جهت راهنمايي در اين تاپيك قرار دهند.

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

درود آیا کلگری را برای کارهای مثل ارایشگری بهتر نیست .. اونها پولدارن و راحت پول اصلاح با انعام میدم ...
    در ضمن این باد گرمی که در زمستان می وزد برای چند روز دوام دارد ؟ و دوباره هوا به اوج سرما میرسد ؟ با سپاس
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    درود آیا کلگری را برای کارهای مثل ارایشگری بهتر نیست .. اونها پولدارن و راحت پول اصلاح با انعام میدم ...
    در ضمن این باد گرمی که در زمستان می وزد برای چند روز دوام دارد ؟ و دوباره هوا به اوج سرما میرسد ؟ با سپاس
    جواب سوال اول رو نمیدونم اما اسم اون باد شینوک است و سه یا چهار بار در زمستون میادو دما رو برای تقریبا یک هفته به حدود صفر میرسونه. میانگین دما تو زمستون حدود 20- است و خوب یه چند باری هم یخورده سردتر میشه و با ویندچیل برای اینکه مشتری شین رو 40- حساب کنید (عکس زیر دمای 31- رو نشون میده که خوب ویندچیل رو داخلش نداره.) در کل اگر ماشین داشته باشید زمستون اذیت نمیشید ولی بدون اون خیلی راحت نیست چون سیستم حمل و نقل عمومی کلگری خیلی از شهرهایی مثل ونکور و تورنتو عقب تر است.

-31.jpg
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

خیلی خوبه لطفا هرکسی لینک های سیو ش
    ده ای که داره بذاره
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    جواب سوال اول رو نمیدونم اما اسم اون باد شینوک است و سه یا چهار بار در زمستون میادو دما رو برای تقریبا یک هفته به حدود صفر میرسونه. میانگین دما تو زمستون حدود 20- است و خوب یه چند باری هم یخورده سردتر میشه و با ویندچیل برای اینکه مشتری شین رو 40- حساب کنید (عکس زیر دمای 31- رو نشون میده که خوب ویندچیل رو داخلش نداره.) در کل اگر ماشین داشته باشید زمستون اذیت نمیشید ولی بدون اون خیلی راحت نیست چون سیستم حمل و نقل عمومی کلگری خیلی از شهرهایی مثل ونکور و تورنتو عقب تر است.

-31.jpg
    -30؟؟
    -40؟
    من توی سایتهای هواشناسی که نگاه می کردم نوشته بود پارسال نهایتن -15 بوده. اینطور که شما می گید که قندیل می بندیم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    -30؟؟
    -40؟
    من توی سایتهای هواشناسی که نگاه می کردم نوشته بود پارسال نهایتن -15 بوده. اینطور که شما می گید که قندیل می بندیم
    منم زمستون پارسال خیلی مانیتور میکردم هوای کلگری رو و بعضی روزها حتی تهران هم ازش سردتر بود! ولی اینجوری که از خواهرم آمار گرفتم خیلی زمستان استثنائی و گرمی بوده. همیشه اینطور نیست...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

آیا کلگری را برای کارهای مثل ارایشگری بهتر نیست .. اونها پولدارن و راحت پول اصلاح با انعام میدم ...میگن شهر بی روح و خسته کننده ایه مثل مونترال شاد نیست راسته ؟
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    -30؟؟
    -40؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    منم زمستون پارسال خیلی مانیتور میکردم هوای کلگری رو و بعضی روزها حتی تهران هم ازش سردتر بود! ولی اینجوری که از خواهرم آمار گرفتم خیلی زمستان استثنائی و گرمی بوده. همیشه اینطور نیست...
    بله پارسال ظاهرا از زمستونهای خیلی گرم بوده ولی خوب غیر از اون عکس که ضمیمه کرده بودم میتونید تو لینک زیر دمای هوا رو بر اساس هر روز مشاهده کنید، بعنوان مثال تاریخ 19 نوامبر (در فصل پائیز و نه زمستان!) رو مشاهده کنید که دمای میانگین 19.1- بدون ویندچیل داشت. (بنا به دلیل خیلی خاصی یادم هست که اون روز خاص از آب وهوای خاص تر اینجا خیلی قدردانی کردم! ولی خوب روزهای دیگه رو خودتون نگاه کنید)
    http://www.calgarywx.ca/wxhistory.php?date=201111

باز هم تاکید میکنم که تعداد این مواقع کم هست و اگر ماشین داشته باشید مشکلی نیست

آهان اون روز دل انگیز 31- رو هم پیدا کردم ! تاریخ 18 ژانویه 2012 حدود ساعت 8 صبح است (در لینک زیر http://www.calgarywx.ca/wxhistory.php?date=201201)
    ویرایش توسط fanta : August 26th, 2012 در ساعت 07:21 AM
    Don't feed the trolls

Senior Member daiejan آواتار ها

دوستان این سرما و ویندچیل در همه شهرهای کانادا به جز ونکوور هست. پارسال تورنتو 40- را هم برای چند هفته داشت. در ضمن این همه مهاجر اینجا دارن زندگی میکنن و هیچ مشگلی هم ندارند. سیستم حمل و نقل کلگری هم هیچ مشکل و کمبودی نداره شما در هر جای شهر که باشید با یک اتوبوس به ایستگاه قطار یا C-Train می رسید. در ضمن شما در بدو ورود معمولا در داون تاون ساکن خواهید شد. شهر کلگری اولین و تنها شهری در دنیاست که تمامی ساختمانهای داون تاونش با پلهای سرپوشیده هوایی به هم وصله شما برای رفتن ار آپارتمان خودتون به محل کار یا هر جای دیگه در داون تاون احتیاجی به اینکه از پیاده رو استفاده کنید ندارید به این سیستم که حدود 85 کیلومتر طول داره 15+ میگویند یعنی 15 متر بالاتر ار سطح خیابان و دمای 15+ .
    سیستمی که تورنتو سالها طول میکشه بخواد داشته باشه.
    باد شینوک معمولا هر دو هفته یکبار میوزه و تمام برفها رو آب میکنه و دما برمیگرده روی صفر حتی مثبت هم میشه. بنابر این میبینید که مثل تورنتو سرمای طولانی و مستمر نداره. همینطور که قبلا عرض کردم هوای کلگری سرد و خشکه و تحملش به مراتب از هوای سرد و مرطوب تورنتو و مونترال راحتتره.
    به عنوان مثال شما با لباس خیس سرما رو راحتتر تحمل میکنید یا لباس خشک؟
    در ضمن شما اصلا در طول روز بیشتر از دو سه دقیقه بیرون نخواهید بود پس نگران قندیل بستن هم نباشید.
    حتی اگر میخواهید در ایستگاه اتوبوس منتظر شوید میتوانید از وبسایتشون زمان دقیق رسیدن اتوبوس را بگیرید و مثلا دو دقیقه قبلش اونجا باشید. برای خانمها ساعت ده شب به بعد در صورتی که تماس بگیرند اتوبوس پنج دقیقه در ایستگاه برایشان منتظر میماند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)