صفحه 104 از 552 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

دوستان بنظرتون میشه یه رزومه با آدرسی تو کلگری درست کرد و از ایران دنبال کار گشت و چند تا مصاحبه گرفت ؟؟؟ و بعدا خودمون باهاشون مکاتبه کنیم و پیگیر شیم واسه انجام مصاحبه؟؟ و حداقل بفهمیم که تو این استان چقدر شانس پیداکردن کار تخصصی خودمون رو داریم؟؟؟
    ما برای سرچ کاری مونترال کبک این کارو میکردیم و حتی جواب شرکتهارو هم واسه آفیسر میبردیم نگاه میکرد که من حتی از ایران 1 قرار مصاحبه هم گرفته بودم (البته برای شغل مهندسی عمران)
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

دوستان کسی در مورد رشته روانشناسی صنعتی تو کلگری اطلاعی داره ؟؟
    در مورد فرصت شغلی و میزان درآمد ؟؟؟
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    در مورد این شرکتها که ریفرنس چک میکنند من قبلا همینجا توضیح دادم. الان از شرکتهای نفتی بزرگ فقط یمی این کار رو میکنه اونم Shell. بقیه هیچکدوم هنوز اینکار رو نمیکنند. مثلا ما خودمون اصلا این پروسه رو نداریم.
    در مورد اینکه ریکوییتر ها تازه واردین رو نمیگیرند شاید در شهر های دیگه اینطور باشه ولی توالبرتا به هیچ عنوان اینطور نیست و من اطلاع دقیق دارم که در ریکوییتر ها اتفاقا خیلی هم مشتاقانه به تازه واردین زنگ میزنن.
    ما در مورد بعضی از کارها مون از طریق ریکوییتر استخدام میکنیم.
    اصلا در البرتا اگر غیر کانادایی ها رو بذاریم کنار که دیگه کسی نمیمونه کار کنه و همه چی میخوابه.
    جهت اطلاع دوستانی که اشنایی ندارند: ریکوییترها شرکتهایی هستند که برای مشتری های خودشون کار پیدا میکنند.
    جالبه...چون تورنتو طبق تجارب من و چند تا از دوستام اینطوری نیست...رکورترها اصلا نیوکامرها رو تحویل نمی گیرن و اولین سوالشون کندین اکسپرینس هست و معمولا میگن رزومه شما خوبه ولی متاسفانه ما با نیوکامرها کار نمی کنیم با این شرایط به نظر میرسه آلبرتا برای شروع خیلی بهتر باشه...چون اینجا رقابت بیشتره و اگه نیوکامر نگیرن اصلا اتفاق خاصی نمی افته...طبق شنیده ها از 1000 نفر معماری که در سال 2010 می گرفتن 600 تاشون ایرانی و تورنتو هستند!!! و من حداقل 50 تاشون خودم دیدم
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary

دوستان سلام
    من در دانشگاه کلگری درس میخونم و برای اواخر آپریل دنبال خونه میگردم. لطفا اگه خونه مناسبی که تردد تا دانشگاه راحت باشه و یا هم اتافی سراغ دارید (مهم نیس ایرانی یا خارجی باشه فقط آدم خوبی باشه) ممنون میشم به من پیام خصوصی بدید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط MehPa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من در دانشگاه کلگری درس میخونم و برای اواخر آپریل دنبال خونه میگردم. لطفا اگه خونه مناسبی که تردد تا دانشگاه راحت باشه و یا هم اتافی سراغ دارید (مهم نیس ایرانی یا خارجی باشه فقط آدم خوبی باشه) ممنون میشم به من پیام خصوصی بدید.
    با تشکر
    اینجا کم هستن
    برو تو این پیجِ فیسبوک همه آذین اگهیها میدان احتمالا سریع تر پیدا میکنی‌
    https://www.facebook.com/groups/Iran...omers/?fref=ts
    ایرانیان دانشگاه آلبرتا

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

Dear Simin did you find your job through Recruiters ?!
    نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    جالبه...چون تورنتو طبق تجارب من و چند تا از دوستام اینطوری نیست...رکورترها اصلا نیوکامرها رو تحویل نمی گیرن و اولین سوالشون کندین اکسپرینس هست و معمولا میگن رزومه شما خوبه ولی متاسفانه ما با نیوکامرها کار نمی کنیم با این شرایط به نظر میرسه آلبرتا برای شروع خیلی بهتر باشه...چون اینجا رقابت بیشتره و اگه نیوکامر نگیرن اصلا اتفاق خاصی نمی افته...طبق شنیده ها از 1000 نفر معماری که در سال 2010 می گرفتن 600 تاشون ایرانی و تورنتو هستند!!! و من حداقل 50 تاشون خودم دیدم

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    مثل اینکه اینجا هم شروع شده، من هفته پیش یکی از ریکروترها بهم زنگ زد و درخواست دو تا معرف جدید کرد. جالب بود که خودش گفت که به اولین معرف توی لیستم که ایران بود قبل از تماس با من زنگ زده و باهاش صحبت کرده بود ولی دوتای دیگه تو اینجا رو نتونسته بود پیدا کنه که صجبت کنن!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

سلام دوست عزیزمن لیسانس برق قدرت هستم ولی سابقه کارم که حدود ده سال هست در زمینه بهره برداری نیروگاه گازی در صنعت نفت و گاز است. در واقع کار تعمیراتی در رشته برق نکردم و فقط بهره بردار بودم البته در پالایشگاه. می خواستم در این زمینه شغلی در کانادا اطلاعات کسب کنم. آیا کار هست؟ کدام استان بهتره؟ و اینکه اونجا چه دوره هایی روببینم بهم کمک می کنه؟ ممنون میشم جواب بدید.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MehPa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    اینجا کم هستن
    برو تو این پیجِ فیسبوک همه آذین اگهیها میدان احتمالا سریع تر پیدا میکنی‌
    https://www.facebook.com/groups/Iran...omers/?fref=ts
    ایرانیان دانشگاه آلبرتا

البته من فکر کنم ایشون توی کلگری دنبال خونه می گرده. اون صفحه فیس بوک برای دانشگاه آلبرتا هست. یعنی شهر ادمونتون
    اینطور که من این مدت توی کلگری دنبال خونه گشتم به نظرم برای شما بهترین گزینه خوابگاه های دانشگاه باشه. ماهی 600 دلار با یک هم اطاقی. یا بهتره بگیم هم خوابگاهی
    امکاناتش خوبه توی دانشگاه هم هست که رفت و آدم راحته راحت می شه. بیرون دانشگاه با این شرایط سخت تر گیر میاد

البته اگر دو سه تا از دوستاتون با هم جمع بشین و یک خونه دربست بگیرید بهتره خیلی ارزونتر در میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    البته من فکر کنم ایشون توی کلگری دنبال خونه می گرده. اون صفحه فیس بوک برای دانشگاه آلبرتا هست. یعنی شهر ادمونتون
    اینطور که من این مدت توی کلگری دنبال خونه گشتم به نظرم برای شما بهترین گزینه خوابگاه های دانشگاه باشه. ماهی 600 دلار با یک هم اطاقی. یا بهتره بگیم هم خوابگاهی
    امکاناتش خوبه توی دانشگاه هم هست که رفت و آدم راحته راحت می شه. بیرون دانشگاه با این شرایط سخت تر گیر میاد

البته اگر دو سه تا از دوستاتون با هم جمع بشین و یک خونه دربست بگیرید بهتره خیلی ارزونتر در میاد.
    بهترين محله ي كلگري براي سكونت چه محله اي هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)