صفحه 106 از 552 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Senior Member daiejan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بهترين محله ي كلگري براي سكونت چه محله اي هست؟
    برای تازه واردین داون تاون بهتره چون برای یک سال اول به تمام جاهایی که لازم دارند دسترسی نزدیک داره ولی بعد برای خونه خریدن sw و nw از همه جا بهتره.
    در صفحات اول بصورت جزیی تر توضیح داده شده.

1)دایی جان کارای اقماری اونجا چند روز کار چند روز رست؟ شوهر من اینجا 2هفته کار 2هفته رسته. 2)با وجودی که هم رشته هستیم من دانشگاه درس می دم ولی اون کار تخصصی انجام میده. به نظرتون اونجا با اون شرایط اب و هوایی یک خانم می تونه بره فیلد؟ اگه جواب بله است بدون سابقه کار فیلدی باید چه کرد؟ ( فوق لیسانس ژئوفیزیک 3 سال سابقه تدریس)
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    1)دایی جان کارای اقماری اونجا چند روز کار چند روز رست؟ شوهر من اینجا 2هفته کار 2هفته رسته. 2)با وجودی که هم رشته هستیم من دانشگاه درس می دم ولی اون کار تخصصی انجام میده. به نظرتون اونجا با اون شرایط اب و هوایی یک خانم می تونه بره فیلد؟ اگه جواب بله است بدون سابقه کار فیلدی باید چه کرد؟ ( فوق لیسانس ژئوفیزیک 3 سال سابقه تدریس)ممنون از شما
    سلام دوست عزیزببیند من هنوز با کامپیوتر مشکل دارم و با آیفون جواب میدم. خوب اگر اشتباه تایپی دارم ببخشید.این داستان اقماری مثل اینکه برای خیلی ها سوال شده:ببینید داستان کار اقماری در کانادا یک فرقهایی با ایران داره. در ایران معمولا فقط مهندسها و تکنیسینها میرن برای کار اقماری و معمولا هم اقایون.در کانادا بعضی شرکتها تصمیم میگیرند که تمام فعالیتهای مهندسی و حتی اداری و جسابداری و کلا همه چی رو بصورت متمرکز ببرند در سایت و فقط در واقع مدیریت بالای شرکت در کلگری بمونن. در اینصورت در سایت ما همه جور رشته ای داریم از مهندس گرفته تا جسابدار و حتی پرستار و دکتر.در سایت ساختمانهای اداری هم هست بنابراین به اینصورت نیست که شما اگر در سایت باشید به این معنیه که کلاه ایمنی میذارید سرتون و راه می افتید میرید بیرون.خود من الان شش ماه از اخرین باری که از اطاقم رفتم تو سایت میگذره.البته بعضی از مهندس ها بسته به کاری که براش استخدام شدند روزی یکبار یا هفته ای یکبار میرن تو سایت و مواردی که باید چک میکنند یا نظارت میکنن و بر میگردند. در نهایت همه شون هم یک اطاق دارند با کامپیوتر که اکثر وقت روزانه شون رو اونجا هستند.خانمها هم همینطور ما اینجا دو سه تا خانم ایرونی هم داریم که دارند کار میکنند یکی مهندس شیمیه یکی دیگه شون مکانیکه و یکی هم جسابداره. اینکه پرسیدید روزهای کاری به چه صورتیه: شرکت با شرکت و شغل با شغل فرق داره مثلا مهندس های ما چهار روز کار و سه رو تعطیل هستند که با هواپیمای چارتر شرکت هر پنجشنبه برمیگردیم کلگری یا ادمونتون.بعضی ها هم ممکنه 7 روز کار و 7 روز تعطیل باشند و غیره. مهندس ها و قسمت اداری همون 4-3 هست ولی عملیات و قسمتهای اجرایی 7-7 یا 8-6 هستند.پدرم در اومد این همه رو با ایفون تایپ کردم.در ضمن بعضی ها هم که دوست ندارند میتونن توی شهر فورت مک زندگی کنند و با اتوبوسهای شرکت هر روز صبح بیان سر کار. تقریبا 45 دقیقه راهه از شهر با اتوبوس.

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزببیند من هنوز با کامپیوتر مشکل دارم و با آیفون جواب میدم. خوب اگر اشتباه تایپی دارم ببخشید.این داستان اقماری مثل اینکه برای خیلی ها سوال شده:ببینید داستان کار اقماری در کانادا یک فرقهایی با ایران داره. در ایران معمولا فقط مهندسها و تکنیسینها میرن برای کار اقماری و معمولا هم اقایون.در کانادا بعضی شرکتها تصمیم میگیرند که تمام فعالیتهای مهندسی و حتی اداری و جسابداری و کلا همه چی رو بصورت متمرکز ببرند در سایت و فقط در واقع مدیریت بالای شرکت در کلگری بمونن. در اینصورت در سایت ما همه جور رشته ای داریم از مهندس گرفته تا جسابدار و حتی پرستار و دکتر.در سایت ساختمانهای اداری هم هست بنابراین به اینصورت نیست که شما اگر در سایت باشید به این معنیه که کلاه ایمنی میذارید سرتون و راه می افتید میرید بیرون.خود من الان شش ماه از اخرین باری که از اطاقم رفتم تو سایت میگذره.البته بعضی از مهندس ها بسته به کاری که براش استخدام شدند روزی یکبار یا هفته ای یکبار میرن تو سایت و مواردی که باید چک میکنند یا نظارت میکنن و بر میگردند. در نهایت همه شون هم یک اطاق دارند با کامپیوتر که اکثر وقت روزانه شون رو اونجا هستند.خانمها هم همینطور ما اینجا دو سه تا خانم ایرونی هم داریم که دارند کار میکنند یکی مهندس شیمیه یکی دیگه شون مکانیکه و یکی هم جسابداره. اینکه پرسیدید روزهای کاری به چه صورتیه: شرکت با شرکت و شغل با شغل فرق داره مثلا مهندس های ما چهار روز کار و سه رو تعطیل هستند که با هواپیمای چارتر شرکت هر پنجشنبه برمیگردیم کلگری یا ادمونتون.بعضی ها هم ممکنه 7 روز کار و 7 روز تعطیل باشند و غیره. مهندس ها و قسمت اداری همون 4-3 هست ولی عملیات و قسمتهای اجرایی 7-7 یا 8-6 هستند.پدرم در اومد این همه رو با ایفون تایپ کردم.در ضمن بعضی ها هم که دوست ندارند میتونن توی شهر فورت مک زندگی کنند و با اتوبوسهای شرکت هر روز صبح بیان سر کار. تقریبا 45 دقیقه راهه از شهر با اتوبوس.
    دستتون درد نکنه، الهی خیر ببینی

سلام دوستان بالاخره با نصب فایرفاکس مشکل حل شد و از الان مثل قبل میتونم سوالها رو جواب بدم. نمیدونم چرا فوروم با اکسپلورر کار نمیکنه و مشکل جاوا اسکریپت میده. یعنی هر وقت میخواستم با اکسپلورر وارد شم اول باید میرفتم تو setup و اسکریپت رو disable میکردم.
    دو روزه اینجوری شده.
    دلیل این هم که زودتر اینکار رو نکردم این بود که ما نمیتونیم در کامپیوتر شرکت هر نرم افزاری رو نصب کنیم. نمیدونم چجوری اجازه داد فایرفاکس رو نصب کنم.
    به هر حال فعلا مشکل حل شده.
    ویرایش توسط daiejan : January 23rd, 2013 در ساعت 12:49 AM

دوستان یک مطلبی رو میخواستم براتون تعریف کنم که هفته پیش برای یکی از دوستانم پیش اومده.

میدونم هم ربطی به این صفحه نداره ولی اگر دوستان صفحه مناسبتری رو برای عنوان کردنش میشناسند خودشون زحمت بکشن کپی کنند در اون صفحه.
    و اما ماجرا چیه؟
    همانطور که میدونید وقتی در ایران تقاضای گذرنامه میکنید در فرمهای مربوطه یک قسمتی هست برای همسرتون که توش نوشته که شما با خروج خانمتون به دفعات موافقید و یک آپشن دیگه هم داره که میگه با خروج همسر فقط یک مرتبه موافقید.
    جتما مطمئن بشید کدوم گزینه رو انتخاب کردید.
    دوست ما همین هفته پیش تو فرودگاه امام نتونست خارج بشه چون بهش گفتند همسرت اجازه خروج نداره. این بنده خدا هم گفته من شوهرش هستم و داریم با هم خارج میشیم دیگه چه اجازه ای؟
    ولی قبول نکرده اند و این دو مجبور شدند فرداش بروند اداره گذرنامه و اجازه خروج همسر رو بگیرند.
    برای اونهایی که در کانادا هستند میتونید این فرم رو در سایت دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن پیدا کنید و پر کنید و بدید یک وکیل هم تایید کنه و همراهتون داشته باشید. البته فقط در شرایطی که در فرم اولیه اجازه خروج مکرر یه خانمتون نداده اید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

دوست عزیز من چندین بار پاسخ شما رو هم در صفحه اصلی و هم بصورت خصوصی براتون نوشتم. لطفا دوباره مطالعه بفرمایید.
    ممنون از پاسختون. هیچ پیام خصوصی از شما دریافت نکردم. در صفحه اصلی هم در چند روز گذشته چیزی ندیدم اگه میدونستم کجا لطف کردید جواب من رو دادید خیلی خوشحال میشدم و دیگه مزاحم نمیشدم. اتفاقا این سوال و این مساله خیلی برام مهمه و شدیدا دغدغه دارم. من معذرت میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. هیچ پیام خصوصی از شما دریافت نکردم. در صفحه اصلی هم در چند روز گذشته چیزی ندیدم اگه میدونستم کجا لطف کردید جواب من رو دادید خیلی خوشحال میشدم و دیگه مزاحم نمیشدم. اتفاقا این سوال و این مساله خیلی برام مهمه و شدیدا دغدغه دارم. من معذرت میخوام.
    پست شماره 987 در صفحه 99 رو مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    وضعیت شغل تجارت و فروس عطر و ادکلن اونجا چطوره کسی عطر میخره و تقریبا توی چه رنج قیمتهایی هستش ؟ سپاس
    منظور شما از تجارت عطر اینه که عطر وارد کانادا کنید؟
    دراینصورت فکر نمیکنم موفق بشید چون همه عطرهای معروف خوب خودشون اینجا نمایندگی دارند.
    اگر مثلا نظرتون باز کردن مغازه عطر فروشیه. چرا امکانش هست ولی باید قیمتتون انقدر مناسب باشه که بتونید رقابت کنید.الان برای مثال یک ادوکلن Chanel Allure در کلگری هست 89 دلار.

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

منظور شما از تجارت عطر اینه که عطر وارد کانادا کنید؟
    دراینصورت فکر نمیکنم موفق بشید چون همه عطرهای معروف خوب خودشون اینجا نمایندگی دارند.
    اگر مثلا نظرتون باز کردن مغازه عطر فروشیه. چرا امکانش هست ولی باید قیمتتون انقدر مناسب باشه که بتونید رقابت کنید.الان برای مثال یک ادوکلن Chanel Allure در کلگری هست 89 دلار.
    مرسی دایی جون اره منظورم مغازه عطر فروشیه بیشتر می خواستم بدونم اونجا اهل خرید eau de cologne و perfume هستند . چون یه جایی خوندم که اگه اونجا بوی عطر بدی بدشون میاد و اونجاییا زیاد با چیزای خوشبو کننده میانه خوبی ندارند و فروش این کار اونجا زیاد خوب نیست ..نظر شما چیه ؟
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)