صفحه 11 از 552 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم

هممون واقعا داریم از تجربیات بسیار مفید دوست عزیز daeijan استفاده میکنیم و فکر نمیکنم بشه منبع بهتری پیدا کرد که جای تشکر مجدد از ایشون داره . من یک پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید باشه ، پیشنهاد من اینه که بتونیم یک منبع اطلاعاتی برای تازه واردین به کلگری از اولین روز ورود و کارهایی که باید در روزهای اول انجام داد و ..... تا حتی موبایل و اینترنت و هر چی که لازمه به ترتیب لیست بشه به همراه اطلاعات مکانها شامل آدرس ، وب سایت و ... و البته بگم خودم برای تدوین این فایل حالا چه در فرمت pdf یا word اعلام آمادگی میکنم. از دوست عزیز "daeijan" و مدیر محترم "علی جون" و بقیه دوستان خواش میکنم نظراتشون رو بدن تا زودتر اقدام کنیم. ممنونم
    این راهنما برای ادمونتون وجود داره ولی برای کلگری نه.
    پیشنهاد خوبیه. به نظرم می شه کم کم کامل تر هم بشه. حتی می شه از بقیه دوستانی که در کلگری هستند هم کمک گرفت. فکر کنید این دایی جان (عزیزتر از جان) دو نفر یا سه نفر بودند. اینطوری اطلاعات کاملن خوبی آماده می شه

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    این راهنما برای ادمونتون وجود داره ولی برای کلگری نه.
    پیشنهاد خوبیه. به نظرم می شه کم کم کامل تر هم بشه. حتی می شه از بقیه دوستانی که در کلگری هستند هم کمک گرفت. فکر کنید این دایی جان (عزیزتر از جان) دو نفر یا سه نفر بودند. اینطوری اطلاعات کاملن خوبی آماده می شه
    سلام دوست عزیزم

من نمیدونستم برای ادمونتون وجود داره ممنون میشم اگر امکانش هست بصورت پ خ برای من ارسال فرمایید. بله منم فکر میکنم این اقدام کار مفیدی هست و خیلی از سوالات تکراری را خذف میکنه و میشه به مباحث جدی تر هم پرداخت . بله کاش زوستان دیگری هم از کلگری مشارکت میکردند تا دوست عزیزمون daeijan رو کمتر اذیت میکردیم البته ایشون همیشه با شکیبایی پاسخگو بوده اند. ولی امیدوارم استقبال بشه تا بتونیم به مرور زمان به قول شما تکمیل ترش هم بکنیم و اطلاعات جامعی در دست داشته باشیم. ممنونم از شما بابت توجهتون.

سلام
    آیا بازار کار IT، شبکه های کامپیوتری و مدیریت IT در کلگری خوبه؟ ممنون از راهنمایی های شما

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

سلام دوست عزیزم

من نمیدونستم برای ادمونتون وجود داره ممنون میشم اگر امکانش هست بصورت پ خ برای من ارسال فرمایید. بله منم فکر میکنم این اقدام کار مفیدی هست و خیلی از سوالات تکراری را خذف میکنه و میشه به مباحث جدی تر هم پرداخت . بله کاش زوستان دیگری هم از کلگری مشارکت میکردند تا دوست عزیزمون daeijan رو کمتر اذیت میکردیم البته ایشون همیشه با شکیبایی پاسخگو بوده اند. ولی امیدوارم استقبال بشه تا بتونیم به مرور زمان به قول شما تکمیل ترش هم بکنیم و اطلاعات جامعی در دست داشته باشیم. ممنونم از شما بابت توجهتون.
    immigrant_sh عزیز خاستم توی پ خ براتون بفرستم گفتم اینجا لینکشو بذارم تا اگه به درد بقیه دوستان هم می خوره استفاده کنند.

یک هندبوک هست که بچه های دانشگاه آلبرتا (ادمونتون) درست کردند
    این هم فایلش:ulberta.pdf

یک راهنمای فارسی هم هست که برای تازه واردین به آلبرتا مناسبه
    این هم فایلش:Welcome_to_Alberta__Farsi_revised_Jan20.pdf
    ویرایش توسط Pedarbozorg : August 31st, 2012 در ساعت 04:43 PM دلیل: اضافه کردن فایل فارسی آلبرتا

Banned

سلام دوست عزیزم

هممون واقعا داریم از تجربیات بسیار مفید دوست عزیز daeijan استفاده میکنیم و فکر نمیکنم بشه منبع بهتری پیدا کرد که جای تشکر مجدد از ایشون داره . من یک پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید باشه ، پیشنهاد من اینه که بتونیم یک منبع اطلاعاتی برای تازه واردین به کلگری از اولین روز ورود و کارهایی که باید در روزهای اول انجام داد و ..... تا حتی موبایل و اینترنت و هر چی که لازمه به ترتیب لیست بشه به همراه اطلاعات مکانها شامل آدرس ، وب سایت و ... و البته بگم خودم برای تدوین این فایل حالا چه در فرمت pdf یا word اعلام آمادگی میکنم. از دوست عزیز "daeijan" و مدیر محترم "علی جون" و بقیه دوستان خواش میکنم نظراتشون رو بدن تا زودتر اقدام کنیم. ممنونم
    فکر خوبیه، منم موافقم و آماده همکاری در حد توان

Junior Member

سلام ببخشید موقعیت شغلی برای مهندسی شیمی در ساسکاچوان چطوره؟ چون با البرتا کنار همند گفتم اسنجا بپرسم بهتره. راستی برای دکترا موقعیت شغلی چطوره؟ ممنون از راهنمایی

Senior Member daiejan آواتار ها

سلام دوست عزیزم

خیلی خوبه من مشکلی نمیبینم.
    درضمن از اظهار لطف همگی متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi58 نمایش پست ها
    سلام
    آیا بازار کار IT، شبکه های کامپیوتری و مدیریت IT در کلگری خوبه؟ ممنون از راهنمایی های شما
    ببینید کلا کلگری دومین مرکز یا پایتخت نفتی در دنیاست . اولیش شهر هیوستون تو تگزاسه. تمام غولهای نفتی دنیا اینجا هستند و مسلما در پروژه های عظیم و چندین میلیارد دلاری همه رشته ها لازم هستند. IT هم که جای خود داره خانم خود من با همین IT شروع کرده الان کم کم داره از من هم میزنه جلو (درامدی منظورمه) البته شوخی میکنم نمیتونه بزنه جلو.

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    سلام ببخشید موقعیت شغلی برای مهندسی شیمی در ساسکاچوان چطوره؟ چون با البرتا کنار همند گفتم اسنجا بپرسم بهتره. راستی برای دکترا موقعیت شغلی چطوره؟ ممنون از راهنمایی
    ببینید باید یک کم وارد جزییات بشم تا بهتر متوجه بشین شمال آلبرتا بزرگترین ذخایر OIL SAND یا ماسه های نفتی در دنیا رو داره شاید باورتون نشه ولی مساحت این توده نفتی از کل مساحت استان کرمان بیشتره و الان نزدیک به شش تا هفتا غولهای نفتی اینجا دارن استخراج میکنن. قسمتی از این توده داخل ایالت ساسکاچوان هست که اونها هم جدیدا شروع کردن و دارن کار میکنن ولی هنوز از نظر امکانات و درامد نتونستن به آلبرتا برسن.
    شیمی به خصوص در زمینه پروسس خیلی هم اینجا و هم قاعدتا در اونجا خواهان داره.
    ویرایش توسط daiejan : August 31st, 2012 در ساعت 07:11 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    ببینید باید یک کم وارد جزییات بشم تا بهتر متوجه بشین شمال آلبرتا بزرگترین ذخایر OIL SAND یا ماسه های نفتی در دنیا رو داره شاید باورتون نشه ولی مساحت این توده نفتی از کل مساحت استان کرمان بیشتره و الان نزدیک به شش تا هفتا غولهای نفتی اینجا دارن استخراج میکنن. قسمتی از این توده داخل ایالت ساسکاچوان هست که اونها هم جدیدا شروع کردن و دارن کار میکنن ولی هنوز از نظر امکانات و درامد نتونستن به آلبرتا برسن.
    شیمی به خصوص در زمینه پروسس خیلی هم اینجا و هم قاعدتا در اونجا خواهان داره.
    می دونید که ما ایرانیها کلا آدمهای راحت طلبی هستیم و زیاد علاقه ای به کار در شرایط سخت نداریم و حاضریم حقوقمون نصف باشه ولی مثلا تو شهر بزرگ کار کنیم یا پشت میز بشینیم
    کار در معادن oil sand بخصوص که استخراج آن باید در فصل سرد سال هم انجام شود و تو شمال آلبرتا ..... خودتون پیش بینی کنید که چند تا ایرانی حاضرن برن اونجا
    البته کار تو دفاتر مهندسی در کلگری و ادمونتون بحث شون جداست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)