صفحه 13 از 552 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

من بازار مستر و دکترا دستم بود

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    نه بابا من دارم لیسانس رو میگم . فوق و دکترا با ده سال سابقه داستانش فرق میکنه. لیسانس بدون سابقه کانادایی و با مثلا 5 سال سابقه ایران شروعش حدود هفتاد تا هشتاد تاست تو کلگری. چون من خودم الان موقعیتم جوریه که خودم دارم استخدام میکنم. بنابراین عدد و رقم به روز دستمه. چه تو کلگری و چه تو فورت مک.
    البته یکی از شرکتها الان داره یکم بالاتر در کلگری میگیره ولی قراره چند وقت دیگه اعلام کنه که همه شون باید برن فورت مک بصورت پروازی. فعلا داره تور می اندازه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    البته الان اوضاغ کار چند ماهی هست که خوب شده و با 10 سال سابقه و مستر یا دکترا، همین حدود 130-140 تو خود کلگری میگیرین. الان شروع به کار با سابقه صفر در حدود 100 هست (+- 15)
    خوش به حالتان، کاش رشته ما هم نفت یا معدن بود.
    من در زمینه GIS و سنجش از دور اندکی تخصص دارم و پروپوزال دکترام هم در همین زمینه است. امیدوارم بشه اونجا در کنار دکترا، کاری هم پیدا کنم. حالا 100 تا نمی خوام، سالی 50 تا هم بشه فکر کنم با 31 تای وزارت علوم بشه راحت زندگی کرد.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

کاملا درسته ممنون از توضیحتون.
    من باید یک کم توضیح بدم در این مورد. اولا همه کسایی که آشنایی با معدن ندارند فکر میکنن یک کلاه ایمنیه با یک چراغ بالاش و صورتهای سیاه شده و ذغالی. نه بابا مهندس های معدن هم مثل همه رشته ها تو دفتر کار میشینن و پشت کامپیوتر کار میکنن به جز تعدادی که در قسمت عملیات کار میکنن که با ماشین تو معدن میچرخن و روند کار رو چک میکنن. بگذریم بحث ما تعیین رشته کنکور نیست..
    این پروژه هایی که من راجع بهشون گفتم که فقط معدن نیست . معدن قسمتی از کاره. در این پروژه ها همه جور آدم از پرستار بگیر تا حسابدار و وکیل و انواع مهندسها دارن کار میکنن. اونجا که من هستم کارخانه عظیمیه که نه سر داره نه ته. پس محدودش نکنید به معدن. اونجا رفیق ایرانی دارم برقیه . دارم عمرانه. یکی دیگه دارم سیالاته و ووو.

حالا که خیلی اصرار دارید وارد مسایل خصوصی بشید عرض میکنم. (بابا فوتبالیستها هم قراردادشون رو نمیگن. نمونه اش نکونام) (شوخی). شما با 10 سال سابقه ایران و کانادا دریافتیتون این بالا میشه حدوده 6500 دلار در ماه. اشتباه نکنید ها این دریافیته . یعنی بعد از کسورات. کسورات هم مجموعا یک سوم حقوقه. یعنی میشه سالی 130000 تا 140000 دلار.
    راضی شدین حالا.
    در کلگری همین آدم حدوده 100000 تا میگیره.
    دائی جان این رقما رو نگو که من اینجا قلبم وایساد! گذشته از شوخی واقعا مرسی از توضیحاتتون و وقتی که میزارید.
    در مورد شرایط کار و موقعیت های یه شخص با یه لیسانس از ایران و یه فوق از کانادا ( از دانشگاهای مثل آلبرتا، ساسکاچاوان، کویینز، Laurentian و دانشگاهایی در این رنج ) هم یه توضیح - اگر ممکنه - بدید.
    در مورد قسمت اول حرفاتون بگم خیلی ها فکر می کنند mining industry یه چیزی تو مایه های عکس پایینی هست! در حالیکه کار فیلد اون قدر ها هم سخت نیست! آدم چقدر باید تنبل باشه؟ دخترا هم تو underground کار میکنه! فرمایشات شما هم متین هست، در هر رشته ای میشه هم تو آفیس کار کرد هم تو محیط فیلد.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان من مهندسی مکانیک خوندم و در بخش ساخت تجهیزات نفت ، گاز ، پتروشیمی ، حفاری نفت و فولاد (تجهیزات مکانیکال مثل مخازن تحت فشار ، رآکتور ، دکل حفاری ، مخازن ذخیره و ...) در واحد مهندسی مشغولم و در انتظار ورود به کانادا ، با توجه به شرایط کاری آلبرتا برنامم اینه که اگه بشه بیام اونجا مشغول بشم ، حالا به طور کلی راهنمایی می خوام و به خصوص اینکه کاریابی از راه دور بهتره یا بیام اونجا بگردم دنبال کارو دیگه اینکه شرایط کاری برای کسی با این مشخصات که یه ده سالی سابقه داره و در بخش مهندسی ، طراحی و نقشه کشی فعال بوده چیه؟
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    دوستان من مهندسی مکانیک خوندم و در بخش ساخت تجهیزات نفت ، گاز ، پتروشیمی ، حفاری نفت و فولاد (تجهیزات مکانیکال مثل مخازن تحت فشار ، رآکتور ، دکل حفاری ، مخازن ذخیره و ...) در واحد مهندسی مشغولم و در انتظار ورود به کانادا ، با توجه به شرایط کاری آلبرتا برنامم اینه که اگه بشه بیام اونجا مشغول بشم ، حالا به طور کلی راهنمایی می خوام و به خصوص اینکه کاریابی از راه دور بهتره یا بیام اونجا بگردم دنبال کارو دیگه اینکه شرایط کاری برای کسی با این مشخصات که یه ده سالی سابقه داره و در بخش مهندسی ، طراحی و نقشه کشی فعال بوده چیه؟
    شما که fix کار می کنید لزوما نباید فقط تو آلبرتا دنبال کار بگردین چون سازنده ها لزوما نزدیک سایت نیستن و شرکتشون تو هر شهر و ایالتی می تونه باشه البته تو آلبرتا بیشتر
    در مورد کاریابی در آمریکا و کانادا ،بیشتر شرکتها به حضور فیزیکی فرد در هنگام مصاحبه اهمیت می دن و خیلی نمی شه اینترنتی کار پیدا کرد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Senior Member fanta آواتار ها

لیسانس بدون سابقه کانادایی و با مثلا 5 سال سابقه ایران شروعش حدود هفتاد تا هشتاد تاست تو کلگری.
    سلام
    میشه بفرمایید این لیسانس باید در چه رشته ای باشه؟ و آیا این حقوق Permanent/full time هست یا Contract؟
    ویرایش توسط fanta : September 1st, 2012 در ساعت 06:46 PM دلیل: اصلاح
    Don't feed the trolls

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    در مورد این مدارس رتبه بندی هم وجود داره که بتونیم مدرسه بهتری رو انتخاب کنیم ؟ ترجیحا در NW
    سایت رتبه بندی مدارس ابتدایی کلگری:
    http://alberta.compareschoolrankings...ationName.aspx
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

با تشکر از دوست عزیز h10h10 میخواستم از دوست عزیزم daiejan خواهش کنم شرایط اخذ گواهینامه رانندگی در کلگری رو توضیح دهند. ممنونم

در مورد مدرسه
    اینجا بچه ها از شش سالگی میرن کیندرگاردن Kindergarten که در واقع همون آمادگی یا پیش دبستانی خودمونه.
    کلا سه نوع مدرسه وجود داره دولتی یا Public School - کاتولیک اسکول و خصوصی
    مدرسه دولتی رو من پیشنهاد نمیکنم چون از هر تیپ و خانواده ای بچه هست و هر جور دلشون بخواد لباس میپوشن مخصوصا در سالهای بالاتر. معمولا فحش و حرفهای رکیک هم زودتر یاد میگیرن.
    مدرسه خصوصی عالیه ولی خیلی گرونه در حد فاجعه گرونه سالی ده بیست هزار دلاره.
    بچه خود من کاتولیک اسکول میره. هم تقریبا مجانیه (سالی کمتر از صد دلار) هم تمام خصوصیتهای مدرسه خصوصی رو داره. فکر نکنید که این مدارس مذهبی هستند. نه . در ابتدا از شما که کاتولیک نیستید (مثل ما) میپرسن که دوست دارید بچه تون مسایل دینی هم یاد بگیره یا نه.
    میتونید بگید نه.
    درضمن نظر شخصی من اینه که تو جوامع غربی بد هم نیست که بچه یک کم خدا رو هم بشناسه.

والا ما که الان چهار ساله بچمون میره اینجا و مشکلی از نظر اینکه خیلی بصورت مذهبی باهاشون رفتار کنن نداشتیم و راضی هستیم
    دوست عزیز، آیا در کلگری، مدرسه ابتدایی مخصوص شیعیان هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)