صفحه 16 از 552 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

یکی از دوستان من که در کلگری زندگی میکنه میگفت کلگری نسبت به ونکوور خیلی boring هست خاستم نظر کسانی که هر دو جا رو دیدن بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    خیر. یک خانم ایرانی تو منزلش اول تا پنجم ابتدایی ایران رو فقط خوندن و نوشتن رو یاد میده.
    اگر مدرسه ایرانی وجود ندارد، خود من که بهتر می توانم به بچه ام درس بدهم، چون لااقل سابقه تدریس هم دارم. ببخشید این دبستان غیر دولتی فاطمه الزهرا (
    Tel: 001(403)244-1887 or 001 (403) 220-1627
    Fax: 001 (403) 244-1887)هم وجود ندارد؟یا قبلاً وجود داشته است؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که در کلگری زندگی میکنه میگفت کلگری نسبت به ونکوور خیلی boring هست خاستم نظر کسانی که هر دو جا رو دیدن بپرسم؟
    ببخشید قربان در این فوروم ما شهرها رو با هم مقایسه نمیکنیم برای این منظور فروم دیگری وجود دارد. به هر حال به هر روشی که شما تفریح میکنید و از کسالت در میآیید در همه شهر ها موجود است.

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    اگر مدرسه ایرانی وجود ندارد، خود من که بهتر می توانم به بچه ام درس بدهم، چون لااقل سابقه تدریس هم دارم. ببخشید این دبستان غیر دولتی فاطمه الزهرا (
    Tel: 001(403)244-1887 or 001 (403) 220-1627
    Fax: 001 (403) 244-1887)هم وجود ندارد؟یا قبلاً وجود داشته است؟
    من که خدای نکرده به شما امر نکردم چجور به بچه خود تدریس کنید . هر طور مایلید عمل کنید. ما اینجا جوابهای کلی میدهیم . شاید به درد یکی از مراجعین خورد.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دايي جان،
    فكر كنم بد نباشه و ممنون مي شم توضيحي هم در باره امكانات تفريحي كلگري به اشتراك بذاريد.
    با سپاس

من که خدای نکرده به شما امر نکردم چجور به بچه خود تدریس کنید . هر طور مایلید عمل کنید. ما اینجا جوابهای کلی میدهیم . شاید به درد یکی از مراجعین خورد.
    دوست عزیز ممنون از پاسختان، من منظوری نداشتم.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان فایل راهنمای تازه واردین به آلبرتا (کلگری) چی شد پس؟؟!! من از دوستانی که اطلاعات جامعی دارند خواهش میکنم پیشقدم بشن از بنده هم هر کاری برمیاد دستور فرمایید. ممنونم

Banned

دایی جان، بازهم کولاک کردین بعد از یکی دور روز که نبودین. ممنون
    یه سوال:
    چند جا در همین بحث، در مورد Tax Return و حق بیمه بیکاری و ... صحبت کردین. آیا این امکانات و موارد شامل حال کسانی مثل بنده که دانشجو هستند خواهد شد یا فقط برای کسانی است که تابعیت گرفتن؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

دوستان عزیز،
    برای تشکر و یا تایید پست ها، لطفا از کلید اضافه کردن امتیاز استفاده فرمایید.
    برای حفظ کیفیت انجمن، پست های این‌چنینی از تاپیک حذف می‌شوند. با سپاس
    ویرایش توسط علی جون : September 4th, 2012 در ساعت 02:42 AM
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ببخشید قربان در این فوروم ما شهرها رو با هم مقایسه نمیکنیم برای این منظور فروم دیگری وجود دارد. به هر حال به هر روشی که شما تفریح میکنید و از کسالت در میآیید در همه شهر ها موجود است.
    به نظر من که هیچ اشکالی نداره که این مقایسه ها انجام بشه و حتی دوستانی که نظرات منفی و مخالف نسبت به کلگری و به طور کلی آلبرتا دارند هم، در اینجا مشارکت داشته باشند. خیلی خوب میشه که در کنار این همه خصوصیات مثبتی که تاحالا از این استان خوندیم و شنیدیم با خصوصیات منفیش هم آشنا بشیم... سپاس
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)