صفحه 4 از 552 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

لطفن سوالات مرتبط با نحوه ی سفر به کلگری را در تاپیک خدمات آژانس‌های مسافرتی پیگیری فرمایید. سپاس
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Senior Member daiejan آواتار ها

در مورد خانه خریدن در سال اول یا اجاره کردن در کلگری.
    ببینید این مسیله کاملا شخصیه و به تصمیم خودتون بستگی داره. که چقدر پشتوانه مالی دارید و چقدر انسان ریسک پذیری هستید. دراینجا من فقط تجربه شخصی خودم و دوستانم رو مینویسم تا کمکتون کنه ولی در نهایت خواهش میکنم وقتی آمدید اینجا عاقلانه تصمیم بگیرید نه احساسی . همینطور اجازه ندهید چشم و هم چشمی با دیگران روی تصمیم شما اثر بگذارد.
    الان قیمت خونه و همینطور نرخ بهره وام مسکن هنوز خوبه و درواقع موقع خوبیه برای خرید و خودتان خواهید دید که با هر کسی که صحبت کنید میگوید بخرید. چون قیمتها ممکنه تا سال دیگه بالا بره.
    ولی در کانادا خرید کردن خیلی آسونه . فکر نکنید مثل ایران اگر امروز نخرید فردا دیگه نخواهید توانست بخرید. اینجا همینطور که قیمت بالا میرود ممکن است پایین هم بیاید.
    بعد از خرید خانه شما ریسکهایی را خواهید داشت که من اینجا به آنها اشاره میکنم. و نه شما را تشویق میکنم که بخرید یا نخرید.
    شما وقتی اجاره نشین هستید در واقع دارید مورگج (وام مسکن) صاحبخانه خود را پرداخت میکنید خوب از این نظر منطقی است که بخرید و مورگج خانه خودتان را پرداخت کنید. ولی بدانید که اگر احیانا کار مناسب پیدا نکنید و یا بعد از مدتی از کار بیکار شوید یا اگر در حین کار پیدا کردن پیشنهاد کاری خوبی از شهر دیگر داشتید آنوقت با خانه ای که خریده اید چکار میکنید؟
    در حالتی که مستاجرید اگر بیکار شدید به راحتی میتوانید جایی کوچکتر و ارزانتر پیدا کنید ولی اگر خریده باشید باید با شرایط بسازید.
    خلاصه بیگدار به آب نزنید اول کار و درآمد خود را درست کنید بعد تصمیم بگیرید. اگر هم از پشتوانه مالی خوبی بهره مندید خوب میتوانید بخرید.

در مورد لایسنس برق صنعتی و مسکونی شما یکسری کورس باید بگذرانید و پاس کنید که حدودا یکسال تا دو سال طول میکشه تا اون موقع میتوانید برای کسی که لایسنس دارد کار کنید

دائی جان
    خیلی ممنون
    از کجا باید کورس برق را بگذرانم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafercanada نمایش پست ها
    دائی جان
    خیلی ممنون
    از کجا باید کورس برق را بگذرانم؟

تمام اطلاعات مورد نیاز شما در وبسایت زیر میباشد
    http://ecaa.ab.ca/

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

هم فرومی های عزیز سلام

ممنون میشم در مورد وام هایی که استان آلبرتا برای تازه واردین در نظر میگیرد (البته اگر همچین چیزی باشه) اطلاعاتی یا لینکی اینجا به اشتراک بگذارید. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    هم فرومی های عزیز سلام

ممنون میشم در مورد وام هایی که استان آلبرتا برای تازه واردین در نظر میگیرد (البته اگر همچین چیزی باشه) اطلاعاتی یا لینکی اینجا به اشتراک بگذارید. ممنون میشم
    منظور شما چه جور وامیه وام برای تحصیل؟
    اگر وام برای تحصیل میخواهید. اولا برای کلاسهای زبان برای تازه واردین که همش مجانیه. شما باید تعیین سطح بدید و بعد اونها بر اساس سطح شما براتون کلاس معرفی میکنند که مجانی هم هست. برای دانشگاهها وکالج ها اگر در سال اول کم درآمد باشید و پول زیادتر از ۱۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی تون نباشه به شما وام بلاعوض هم تعلق میگیره. البته برای رشته های تمام وقت. نه پاره وقت.
    اگرApprove نشدید میتوانید به راحتی از دولت وام بگیرید بدون بهره. ولی بعد از اتمام درستون باید شوع کنید قسطی پسش بدید مثلا ماهی ۵۰۰ دلار.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    منظور شما چه جور وامیه وام برای تحصیل؟
    اگر وام برای تحصیل میخواهید. اولا برای کلاسهای زبان برای تازه واردین که همش مجانیه. شما باید تعیین سطح بدید و بعد اونها بر اساس سطح شما براتون کلاس معرفی میکنند که مجانی هم هست. برای دانشگاهها وکالج ها اگر در سال اول کم درآمد باشید و پول زیادتر از ۱۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی تون نباشه به شما وام بلاعوض هم تعلق میگیره. البته برای رشته های تمام وقت. نه پاره وقت.
    اگرApprove نشدید میتوانید به راحتی از دولت وام بگیرید بدون بهره. ولی بعد از اتمام درستون باید شوع کنید قسطی پسش بدید مثلا ماهی ۵۰۰ دلار.
    ضمن تشکر دوست عزیزم

چون این تاپیک در مورد اطلاعات جامع استان آلبرتا میباشد این سوال را اینجا میپرسم ، در مورد تحصیل کاملا متوجه شدم حالا در مورد وام های خرید خانه چطور؟ آیا دولت به تازه واردین هم وامی تخصیص میدهد جهت خرید خانه؟

دوستان عزیز
    در هر مصاحبه شغلی شما با دو نوع مصاحبه سر و کار خواهید داشت. مصاحبه با HR یا Human Resource یا همون واحد نیروی انسانی خودمون و اگر این مرحله که مهمترین مرحله است رو رد کنید بعدش مصاحبه تخصصی با مدیر اون قسمت و مدیر آینده خودتون.
    در اینجا یک فایل گذاشتم که به خدا شما هیچ جایی پیداش نمیکنید و من هم خودمو کشتم تا از یکی از همکارام گرفتم.
    این مربوط به سوالات مرحله اوله. که بیشتر حالت روانشناسی داره . پاسخ هاشو خودتون پیدا کنید. یادتون نره حتی اگر سوال جنبه منفی داره شما باید در جواب همیشه به نفع خودتون و مثبت تمومش کنید
    خارج از این سوالات از شما نمیپرسند
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    ضمن تشکر دوست عزیزم

چون این تاپیک در مورد اطلاعات جامع استان آلبرتا میباشد این سوال را اینجا میپرسم ، در مورد تحصیل کاملا متوجه شدم حالا در مورد وام های خرید خانه چطور؟ آیا دولت به تازه واردین هم وامی تخصیص میدهد جهت خرید خانه؟
    وام خانه رو که از بانک میتونید بگیرید احتیاج به دولت نیست. نه در کانادا تا جایی که بنده میدونم در هیچ ایالتی وام دولتی برای خرید خونه داده نمیشه. اصولا سیستم بانکی خصوصی و مستقل است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)