صفحه 506 از 552 نخستنخست ... 6406456496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

سلام دوستان... برای افتتاح ا حساب کدوم بانک رو پیشنهاد میکنید؟ ظاهر یک سری بانک ها پروموشن هایی مثل Ipad دارن و بعضی بانک ها کارت های اعتباری که میشه بعدا امتییازشون رو برای خرید بلیت هواپیما استفاده کرد.... کسی پیشنهادی داره که از کدوم بانک میشه بیشترین امتیاز رو با کمترین هزینه گرفت.!!!.. دانشجویم دیگه باید نقطه بهینه رو پیدا کنیم :-)

Junior Member

سلام دوستان
    تجربه و یا پیشنهاد برای کسی که دنبال کار جنرال و پارت تایم تو کلگری هست چیه؟ چه روشی رو برای پیدا کردن کار پاره وقت و جنرال پیشنهاد میدین (انلاین باید اقدام کنیم یا حضوری بیشتر نتیجه میده برای کار پیدا کردن؟)
    پیشاپیش تشکر از راهنماییهای همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط areya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تجربه و یا پیشنهاد برای کسی که دنبال کار جنرال و پارت تایم تو کلگری هست چیه؟ چه روشی رو برای پیدا کردن کار پاره وقت و جنرال پیشنهاد میدین (انلاین باید اقدام کنیم یا حضوری بیشتر نتیجه میده برای کار پیدا کردن؟)
    پیشاپیش تشکر از راهنماییهای همه دوستان
    سلام
    حضوری همراه با ارائه رزومه و پیگیری مستمر.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ysef13014 نمایش پست ها
    سلام
    حضوری همراه با ارائه رزومه و پیگیری مستمر.
    کار جنرال منظور کار بانک هم هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام بچه ها
    من این سایت رو امروز دیدم، اطلاعاتش درمورد شهرای کانادا هست. شاید به درد شما هم بخور.
    http://komakdoon.com/index.php

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    سلام خانوم مهندس

امیدوارم در کنار خانواده محترمتون شاد و سلامت باشید.
    میخواستم پیام خصوصی بدم مقدور نشد. راستش اول بگم که من یک خانوم هستم و الان با اکانت همسرم براتون مینویسم. با توجه به شغلی که شما اونجا انتخاب کردید و سابقه کاری خودم در سایت (فوق لیسانس مهندسی هستم) صلاح رو بر این دیدم (البته جسارتاً صلاح خودم :-) ) که باهاتون مشورت کنم. میخواستم بدونم با توجه به اوضاع بد کار در شرایط فعلی در کانادا، آیا کار پیدا کردن توی field الان امکان پذیرتر از بعضی کارهای دیگه هست؟ اوضاع کار اونجا روی تصمیم نهاییمون برای اومدن تاثیرگذاره و داریم گزینه های مختلف رو بررسی میکنیم. الان شرایط کار برای فردی مثل من که 12 سال هم بصورت کارفرمایی کار کرده ولی بخش های مختلفی رو (operation , process , ISO ,procurement, R&D management & ....) تجربه کرده در کل چطوره؟
    اگر جواب بدید ممنون میشم و در هر حال هم براتون آرزوی بهترینهارو دارم.
    سلام دوست عزیز
    من مهندس نیستم تکنولوجیست/تکنسین هستم.
    کار فیلد اگه استادکار باشید یا مهندس رجیستر باشید میشه یه امیدی داشت ولی غیر از اون فعلا اوضاع کار صنعتی آلبرتا خوب نیست.
    ممکنه تا زمانی که شما بیایید بهتر بشه.
    من جای شما بودم از الان سرچ کار تو زمینه مورد علاقه تون شروع میکردم و خودم رو به هیچ شهری محدود نمیکردم. بعد از چند سال میشه رفت شهر بهتر.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم ٢ روزه كه به كاگري لند كرديم دنبال يه سري لوازم خونه هستيم اگه هر كدوم از دوستان قسط فروش داشت خبر بده لطفا مثل تخت، كاناپه ، ناهار خوري،لوازم آشپز خونه
    اگه جايي هم سراغ داريد كه بشه قيمت مناسب خريد كرد ممنون ميشم اطلاع بدين عزيزان

سلام دوستان
    ایا اینجا کسی هست که بخواد از ایران بیاد ادمنتون ی بسته دارم که باید تا بیست روز دیگه به دستم برسه، خیلی حیاتیه ممنون میشم اگه کسی بتونه این کارو برام بکنه
    ویرایش توسط behijan : August 2nd, 2015 در ساعت 02:55 AM
    رسید مدارک 1 مارچ2012
    دریافت ایمیل مدیکال 29 می 2014
    پاس ریکوئست 1 نوامبر 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من مهندس نیستم تکنولوجیست/تکنسین هستم.
    کار فیلد اگه استادکار باشید یا مهندس رجیستر باشید میشه یه امیدی داشت ولی غیر از اون فعلا اوضاع کار صنعتی آلبرتا خوب نیست.
    ممکنه تا زمانی که شما بیایید بهتر بشه.
    من جای شما بودم از الان سرچ کار تو زمینه مورد علاقه تون شروع میکردم و خودم رو به هیچ شهری محدود نمیکردم. بعد از چند سال میشه رفت شهر بهتر.
    خیلی متشکرم از جوابتون
    به نظرتون در زمینه ISO میشه ورود کرد؟ الان که اوضاع نفت و گاز اینطور شده بنظرم باید از تخصص های جانبیمون استفاده کنیم. درسته؟ آخه ظاهراً نشه من توی نفت و گاز حتی تو فیلد کار پیدا کنم.راستش الان فقط برام شروع مهمه. اگر نشه کار گیر آورد تحصیل دکتری انتخاب خوبیه؟ من شاید یکسال دیگه اونجا باشم.حالا که شما بهر حال اشراف خوبی دارید چه تخصصی رو به نظرتون بهتره از حالا تو ایران پی گیری کنم؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی برام حیاتیه چون توی نقطه شروع هستم نباید بیراهه برم. پیشاپیش بسیار سپاسگزارم. شاد باشید.

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز ساکن کلگری
    من چند ماه دیگه تصمیم دارم بیام کانادا و البته کلگری رو با توجه به اطلاعات این فروم و جاهای دیگه انتخاب کردم
    رشته ام برق قدرته.به عنوان تکنسین برق اقدام کردم و چند روز پیش پاس ریکوست شدم
    ممنون میشم دوستان اطلاعاتی در مورد لایسنس 309A و یا دوره های Apprenticeship بدن.
    راستش ترجیح میدم در زمینه رشته خودم شاگردی کنم تا کار جنرال توی فست فودها یا جاهای دیگه.چون شنیدم ساعتی 15 دلار حداقل میدن که مثل کار جنراله یا شایدم بهتر نمیدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)