صفحه 507 از 552 نخستنخست ... 7407457497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,061 تا 5,070 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

دوست عزیز در کل چه شرایط کار خوب باشه و چه بد زبان اولین عامل تو انتخاب شغل هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از جوابتون
    به نظرتون در زمینه ISO میشه ورود کرد؟ الان که اوضاع نفت و گاز اینطور شده بنظرم باید از تخصص های جانبیمون استفاده کنیم. درسته؟ آخه ظاهراً نشه من توی نفت و گاز حتی تو فیلد کار پیدا کنم.راستش الان فقط برام شروع مهمه. اگر نشه کار گیر آورد تحصیل دکتری انتخاب خوبیه؟ من شاید یکسال دیگه اونجا باشم.حالا که شما بهر حال اشراف خوبی دارید چه تخصصی رو به نظرتون بهتره از حالا تو ایران پی گیری کنم؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی برام حیاتیه چون توی نقطه شروع هستم نباید بیراهه برم. پیشاپیش بسیار سپاسگزارم. شاد باشید.
    ل چه شرایط کار خوب باشه و چه بد زبان اولین عامل تو انتخاب شغل هست

ApplyAbroad Hero

دوستان این لینک رو ببینید راجع به مقایسه بیش از 200 شهر در کانادا هست
    بهترین شهرها برای زندگی در کانادا

دوستان آلبرتا نشین من یه سوالی ازتون دارم. تو این مدت خیلی خبر لی‌آف و بی کاری در استان آلبرتا داغ بوده. سوال من اینه که آیا در پروژه ها هم همینطوره؟ البته من تصوری از شکل اجرایی پروژه‌های اونجا ندارم ولی خب مال خودمون اصولن در اطراف عسلویه‌ست. آیا این سیستم کاریه پروژه ای اونجا هم هست؟ شانس کار گرفتن تو پروژه ها هم در آلبرتا همونقدر کاهش پیدا کرده که مثلن در شهر کلگری؟

به هرحال ماها منبع اطلاعاتی جز شما دوستان ساکن نداریم. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    دوستان آلبرتا نشین من یه سوالی ازتون دارم. تو این مدت خیلی خبر لی‌آف و بی کاری در استان آلبرتا داغ بوده. سوال من اینه که آیا در پروژه ها هم همینطوره؟ البته من تصوری از شکل اجرایی پروژه‌های اونجا ندارم ولی خب مال خودمون اصولن در اطراف عسلویه‌ست. آیا این سیستم کاریه پروژه ای اونجا هم هست؟ شانس کار گرفتن تو پروژه ها هم در آلبرتا همونقدر کاهش پیدا کرده که مثلن در شهر کلگری؟

به هرحال ماها منبع اطلاعاتی جز شما دوستان ساکن نداریم. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یه دوست دارم که راننده کامیونه. میگفت اگه شش ماه پیش یک روز درمیون باید بار میبردیم برای سوپر استور در فورت مکموری٬ الان شده ده روز یه بار! پروژه ها کمتر شدن٬ کارگر ها اخراح شدن و جمعیتش به شدت اومده پایین... من شخصا افق روشنی در آینده ی نزدیک برای بازار کار تخصصی آلبرتا نمیبینم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من یه دوست دارم که راننده کامیونه. میگفت اگه شش ماه پیش یک روز درمیون باید بار میبردیم برای سوپر استور در فورت مکموری٬ الان شده ده روز یه بار! پروژه ها کمتر شدن٬ کارگر ها اخراح شدن و جمعیتش به شدت اومده پایین... من شخصا افق روشنی در آینده ی نزدیک برای بازار کار تخصصی آلبرتا نمیبینم.
    حالا اینا به کنار ..کار عملگی هم دیگه گیر نمیاد .یه یارو فیلیپینی بود میگفت یه جا کار میکردم به عنوان تمیز کننده هواپیما و خالی کردن دستشویی میگفت پر مهندس ایرانی بود. تازه بازار هم خوب بشه اولویت با قدیمی تر هاست که لی اف شدن. معلوم نیست چی میخواد بشه واقعا

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    مرسی علی جان. شما قدیمی ای تو آلبرتا،حرفت معتبره. چندین صفحه قبل یکی از دوستان نوشته بودن کار جنرال به راحتی و زیر دو هفته گیر میاد. یه دوست دیگری اومدن همین بالا نوشتن مهندسین ایرانی دیگه توالت هم نمیتونن تمییز کنن. یعنی فقط ایرانیها رو لی‌آف میکنن؟ اینقدر تعریف و گفته های آدم های ساکن اونجا متفاوته واقعن آدم نمیدونه به کی و کدوم حرف استناد کنه. فکر کنم آخرش چشممون رو ببندیم و انگشت بذاریم رو نقشه و یه شهرو انتخاب کنیم )

مرسی علی جان. شما قدیمی ای تو آلبرتا،حرفت معتبره. چندین صفحه قبل یکی از دوستان نوشته بودن کار جنرال به راحتی و زیر دو هفته گیر میاد. یه دوست دیگری اومدن همین بالا نوشتن مهندسین ایرانی دیگه توالت هم نمیتونن تمییز کنن. یعنی فقط ایرانیها رو لی‌آف میکنن؟ اینقدر تعریف و گفته های آدم های ساکن اونجا متفاوته واقعن آدم نمیدونه به کی و کدوم حرف استناد کنه. فکر کنم آخرش چشممون رو ببندیم و انگشت بذاریم رو نقشه و یه شهرو انتخاب کنیم )
    این حرفها خیلی کلی هست.شرایط هرکسی با بقیه فرق داره، ممکن است کسی بدون تخصص در بدترین شرایط کار پیدا کند ودیگری با بهترین تخصص و در بهترین شرایط هم موفق به اینکار نشود،در هر شهر و هر شرایطی دانش زبان و تلاش مستمر نتیجه بخش خواهد بود.

Junior Member

اولا اینجا از همه ملیتها هستند و جماعت هندی و پاکستانی و ویتنامی که خیلی سریع کارارو میگیرن چون کامیونیتی قوی تر دارن و وقتی سر کار 5 تا هندی هست زیر اب ایرانی ها رو سریع میزنن یه هندی با پاکستانی بیارن سر جاش. این موضوع واسه هر کاری صدق میکنه حتی مهندسی. دوم اینکه هیچ کس نمیاد ایران بگه من توی کانادا توی والمارت یا homedepot یا... با مدرک فوق لیسانس یا دکترا کار میکنم . سوم اینکه خیلی شانسی هم هست توی وضعیت خراب کار اینجا شاید یکی کار پیدا کرد ولی واقیعت اینه که الان خود کانادایی ها بیکارن و بازار خوب شد اول اولویت با اوناست. اگه جات خوبه ایران بمون بازار خوب شه بعد بیا ..

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

من هنوزم میگم کار جنرال هست. هرمغازه ای از والمارت تا هوم دبیپو برید زدن که دنبال نیرو هستند. یا مثلا کیجیجی رو نگاه کنین
    .http://www.kijiji.ca/b-jobs/calgary/c45l1700199

http://www.kijiji.ca/b-jobs/edmonton/c45l1700203

ولی:
    مینوم آلبرتا ساعتی 10.28 $ هست. اگه کاری پیدا کنید که 40 ساعت در هفته باشه ( که اکثرا نیست) حدود هفته ای 411 دلار حقوق قبل از تکس و مزایا میگیرید. شاید مجبور شدی دو جا کار کنید و البته اکثرا از اون مینیموم بیشتر بهتون میدن.بازم به نظرم به گزران زندگی کفایت نمیکنه.
    حتی این مدل کار ها هم رزومه ی درست میخواد. و شانس برای گرفتن کاری که تو کتگوری فوری زده خیلی بیشتره.
    کار تخصصی اوضاعش خیلی خیلی خیلی خرابه کل آلبرتا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)