صفحه 52 از 552 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

آقا اگه زمستون کسی‌ میره بنف(BANNF) برا اسکی به منم خبر بده لطفا :د

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

سلام
    دایی ولی واقعا سرده این البرتا الان مونترال ابریه ولی دما 15به21 ولی کالگری -4به7 یعنی اینقدر اختلاف.
    راستی یه جایی گفته بودید برای مشاغل و راه اندازی بیزینس شخصی کاگری جای زیاد خوبی به نسبت به ونکور و تورنتو و مونترال نیست ولی دایی جان هر جا که پول بیشتر باشه مردم بیشتر خرج میکنند مثلا بیشتر و زودتر میرن اصلاح و رستوران و خرید خود مثل اهواز خودمون.
    نمیدونم چه حکمتیه هرچی شهر با اب و هوای بده پر از پوله. اینجا باید از گرمای و گرد و خاک اهواز پخته شیم بعد از کلی مشقت که رفتیم کشور مدرن و پیشرفته باید از دمای قطبی به یخیم (: .
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    سلام
    دایی ولی واقعا سرده این البرتا الان مونترال ابریه ولی دما 15به21 ولی کالگری -4به7 یعنی اینقدر اختلاف.
    راستی یه جایی گفته بودید برای مشاغل و راه اندازی بیزینس شخصی کاگری جای زیاد خوبی به نسبت به ونکور و تورنتو و مونترال نیست ولی دایی جان هر جا که پول بیشتر باشه مردم بیشتر خرج میکنند مثلا بیشتر و زودتر میرن اصلاح و رستوران و خرید خود مثل اهواز خودمون.
    نمیدونم چه حکمتیه هرچی شهر با اب و هوای بده پر از پوله. اینجا باید از گرمای و گرد و خاک اهواز پخته شیم بعد از کلی مشقت که رفتیم کشور مدرن و پیشرفته باید از دمای قطبی به یخیم (: .
    خوب الان اینجوریه ولی سرمای مونترال که شهره خاص و عامه.
    این دوتا شهر رو میتونی در لینکهای زیر با هم مقایسه کنی:
    http://www.livingin-canada.com/climate-montreal.html
    http://www.livingin-canada.com/climate-calgary.html

در مورد بیزینس شخصی. شما اشتباه متوجه شدی من عرض کردم برای بیزینس شخصی که طرفت ایرانی ها باشند نه هر بیزینسی.
    خوب چون در اون شهرها ایرانی بیشتره خوب بیزینسی هم که مربوط به ایرانی ها باشه بهتر جواب میده.
    ویرایش توسط daiejan : October 4th, 2012 در ساعت 05:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون چند تا سوال :میتونید چند تا نمایندگی خوب فروش به ما معرفی کنید البته ما توی nwهستیم ودومین سوال رشته هایی که توی sait ارایه میشه غیر از pipe draftingکدوم بازار کار خوبی دارند ؟؟و احتمال گرفتن فاند برای ما که پرمننت رزیدنت هستیم چقدره؟
    به هر حال برای هر رشته ای که در اینجا ارایه میشه بازار کار هست ولی PIPE DRAFTING الان سالهاست بازار کار داغی داره اینجا.
    FUND هم شرایطی داره مثلا باید درامدت از یه مقداری بیشتر نباشه تا بهت تعلق بگیره.
    در مورد نمایندگی در NW هم بستگی داره چه ماشینی میخوای بگیری?
    مثلا تویوتا نمایندگیش CHARLESGLEN TOYOTA هست تو NW
    من اینجا نمیتونم ادرس و مشخصات بدم. چون تبلیغ میشه ولی کافیه تو گوگل سرچ کنی. پیدا میکنی.
    ویرایش توسط daiejan : October 4th, 2012 در ساعت 05:15 PM

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    خوب الان اینجوریه ولی سرمای مونترال که شهره خاص و عامه.
    این دوتا شهر رو میتونی در لینکهای زیر با هم مقایسه کنی:
    http://www.livingin-canada.com/climate-montreal.html
    http://www.livingin-canada.com/climate-calgary.html

در مورد بیزینس شخصی. شما اشتباه متوجه شدی من عرض کردم برای بیزینس شخصی که طرفت ایرانی ها باشند نه هر بیزینسی.
    خوب چون در اون شهرها ایرانی بیشتره خوب بیزینسی هم که مربوط به ایرانی ها باشه بهتر جواب میده.
    پس با این مقایسه هایی که این سایت گذاشته مونترال به نسبت کالگری زمستانی سردتر و پر بارشتر داره ولی در تابستان هوا گرمتر میشه .
    ولی افت دما در تابستان هم در کالگری میزانش کم نیست تقریبا بین 3 تا 9 درجه نوسان داره ولی در صورتی که در مونترال بین 8 تا 16 درجه می باشد.
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    نه SHIBAAK جان محدودیت سنی نداره من یه خانم ایرانی رو میشناسم که در حدوده پنجاه رو داره و رفته این دوره.
    این SAIT درواقع کالجه و خیلی هم معروفه تو کانادا.
    این دوره به دیپلم شما ربطی نداره. شما فقط میرید اونجا میگید میخواهم ثبت نام کنم. هیچ مدرکی هم نمیخوان. ولی برای تمام وقتش باید برید تو WAITING LIST چون گفتم این رشته خیلی طرفدار داره. ولی برای پاره وقت نیازی نیست. تمام وقتش حدوده یکسال طول میکشه ولی یکسال هم باید تو نوبت باشید ولی پاره وقتش دوسال طول میکشه و بدون نوبت. پس میبینید که به نوعی پاره وقتش بهتره.
    برای تمام وقت مدرک زبان میخوان ولی برای پاره وقت نمیخوان. مطمین نیستم ایلتس رو قبول میکنن یا نه.
    اگر ایلتس رو قبول نکنن. شما میتونید تو همون SAIT یک دوره زبان هم بگذرونید وبعدش برای این رشته اقدام کنید.
    درامدش هم در شروع با ساعتی 25 دلاره. ولی بعدا تا حتی 45 دلار هم بالا میره.
    راستی اگه اتوکد بلدید میتونید بگید که من اون دو تا کورس اتوکد رو فقط میخواهم امتحان بدم. چون توی دروسش دو تا درس اتوکد داره ولی اگر بلدید میتونید امتحان بدید و دیگه وقتتون رو سرش تلف نکنید.
    اگر آیلتس رو قبول نکنند یعنی چه نوع مدرکی واسه زبان احتمالش بیشتر که بپذیرن؟و حدودا چه نمره ای؟ و آیا میشه بدون مدرک زبان واسه تمام وقتش اقدام کرد و بعد طی این مدت امتحان زبان بدیم؟ مرسی
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    اگر آیلتس رو قبول نکنند یعنی چه نوع مدرکی واسه زبان احتمالش بیشتر که بپذیرن؟و حدودا چه نمره ای؟ و آیا میشه بدون مدرک زبان واسه تمام وقتش اقدام کرد و بعد طی این مدت امتحان زبان بدیم؟ مرسی
    سلام
    اگر ایلتس رو قبول نکنند (چون مطمین نیستم. شاید هم قبول کنند) اونوقت برای تمام وقتش میگن که باید اول یک امتحان تعیین سطح بدید بعد بر اساس سطحتون بهتون یکی دو کورس زبان میخوره. تو همون sait باید اون کورس ها رو بگذرونید و بعدش میتونید رشته اصلی رو شروع کنید. بدون زبان به هیچ عنوان قبول نمیکنند. برای همین میگم پاره وقتش راحتتره. ولی برای اینکه مطمین بشیم به من یکی دو روز وقت بدید من در مورد ایلتس از یکی از کارمندهای اونجا که اشناست بپرسم همینجا جوابش رو مینویسم.

دوستانی که می فرمایند، از بدو ورود به کلگری، شامل حال بیمه می شوید، پس این چیه؟:

When you arrive in Alberta you need to wait three months before you are eligible for an AHCIP card. This applies whether you are relocating internationally or from another Canadian province. To cover you during this time, private health insurance should be considered.

دوستان می دانم که خیلی زحمت می کشید و واقعاً خیلی کمک می فرمایید، اما یک مقداری هم دقت داشته باشید. برای منی که زمستان قرار است وارد شوم و بچه کوچک دارم، بیمه درمان، خیلی مهم است.
    منبع
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    دوستانی که می فرمایند، از بدو ورود به کلگری، شامل حال بیمه می شوید، پس این چیه؟:

When you arrive in Alberta you need to wait three months before you are eligible for an AHCIP card. This applies whether you are relocating internationally or from another Canadian province. To cover you during this time, private health insurance should be considered.

دوستان می دانم که خیلی زحمت می کشید و واقعاً خیلی کمک می فرمایید، اما یک مقداری هم دقت داشته باشید. برای منی که زمستان قرار است وارد شوم و بچه کوچک دارم، بیمه درمان، خیلی مهم است.
    منبع
    دوست عزیز ما حدود یک هفته میشه رسیدیم کلگری البته با بچه 5ساله. روز اول رفتیم و بهمون شماره health card دادن برای مواقع ضروری و کارتم گفتن تا 2 هفته میرسه . ضمنا هزینه های دندانپزشکی و .......... هم برای بجه شما بعد از اینکه child benefit اقدام کنید رایگان هست .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها

منبع
    این وبلاگها رسمی نیست. فقط اطلاعات سایت های رسمی دولتی رو استفاده کنید:

http://www.health.alberta.ca/AHCIP/m...o-Alberta.html

برطبق نوشته سایت دولت آلبرتا اگراز خارج کانادا بعنوان مهاجر جدید وارد آلبرتا میشوید از روز اول بیمه درمان شما روکاور میکنه. اگر از ایالت دیگری در کانادا به آلبرتا نقل مکان میکنید در سه ماه اول بیمه ایالت قبلی تون کاورتون میکنه و بعد به بیمه آلبرتا منتقل میشوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)