صفحه 541 از 552 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

یک بار رفته بودم کتابخونه دیدم رویه گیشه لابی کتابخونه یک سری کتاب راهنمای است که برای خریدماشین دست دوم و نو و لوازم برقی- کامپیوتری وجود داره.
    در این کتابها که هر چندماه تجدید چاپ میشود همه برندها را با قیمت روز بصورت مقایسه ای قرار داده است. خیلی کتاب جالبی بود . شما دنبال خودرو هستی تمام مشخصات کامل اون و فیمت تقریبی بر اساس مدل و ساخت وجود. برای خرید همه لوازم برقی با قیمت و معایب و مزایا مقایسه برندی کرده. پینهاد میکنم قبل خرید هر چیزی به این کتابها مراجعه کنید.

نکته دوم اینکه براساس تجربه برای تازه وارد ها یک پرینتر خوبه چند کابره لیزری حتما حتما تهیه کنید تا چند سال اول که درگیر درس زبان و دوره و رزومه نویسی هستید مشکلی نداشته باشید . اینجا از واجبات است حتما لیزی بگیرید که نگران خشک شدن جوهر نباشید بهتره دنبال ارزون جوهری نرید چون قیمت کارتریژ اون از خود پرینتر گرون تره. یک جنس خوب کامل بگیرید 200 تا 300 دلار برای پرینتر و با کاتریژ هزینه میکنید. اما همیشه خیالتون راحته . از پرینتر کتاب خونه هم برای پرینت زیاد و یا رنگی استفاده کنید تا مصرف کارتریژ لیزری تان پایین باید.

Junior Member

سلام دوستان مهربان

وقتتون بخیر

من در حال تحقیق در خصوص مهاجر تحصیلی و بعد کار هستم

کشور کانادا و البرتا را بررسی می کردم که شهر و کشور نفتی است
    رشته تحصیلی بنده نیز نفت است
    لطف می کنید راهنمایی کنید آیا این کشور و این شهر مقصد خوبی برای زندگی و کار در رشته نفت است یا خیر و آیا فرصت شغلی وجود دارد ( دوستان می گفتند فرصت شغلی به شدت در این شهر کم شده )

ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadidr نمایش پست ها
    سلام دوستان مهربان

وقتتون بخیر

لطف می کنید راهنمایی کنید آیا این کشور و این شهر مقصد خوبی برای زندگی و کار در رشته نفت است یا خیر و آیا فرصت شغلی وجود دارد ( دوستان می گفتند فرصت شغلی به شدت در این شهر کم شده )

ممنون از لطفتون
    وضعیت نفت در کلگری خوب نیست. خیلی ها رو میشناسم که اخراج شدند. به عبارت دیگه فرصت شغلی نفتی وجود نداره. چند نفر رو هم میشناسم که برگشتند ایران (البته اونایی که در زمینه نفت کار می کردند)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان مهربان

وقتتون بخیر

ممنون از لطفتون
    دیروز اخبار ‌CBC میگفت که رکود فعلی در آلبرتا میتونه بدترین از زمان جنگ جهانی دوم باشه! همین به تنهایی شدت وخامت اوضاع رو نشون میده. شرکت های نفتی هیچ استخدامی ندارن و همچنان مشغول تعدیل نیرو هستن. این موضوع حتی بر کارهای دیگه هم تاثیر گذاشته و کار غیر تخصصی هم به راحتی پیدا نمیشه...

ولی پیش بینی ها اینه که از آخر ۲۰۱۶ اوضاع رو به بهبود بره و تا پایان ۲۰۱۷ کم کم نشونه های بهبود رو بشه دید و شرکتهای نفتی دوباره برنامه ریزی کنند برای استخدام. در اینصورت هم هزاران نفر با تجربه ی کار کانادایی در نوبت خواهند بود.

خلاصه اینکه خیر! آلبرتا مقصد خوبی برای مهاجرت نخواهد بود لااقل تا دو یا سه سال آینده!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    دیروز اخبار ‌CBC میگفت که رکود فعلی در آلبرتا میتونه بدترین از زمان جنگ جهانی دوم باشه! همین به تنهایی شدت وخامت اوضاع رو نشون میده. شرکت های نفتی هیچ استخدامی ندارن و همچنان مشغول تعدیل نیرو هستن. این موضوع حتی بر کارهای دیگه هم تاثیر گذاشته و کار غیر تخصصی هم به راحتی پیدا نمیشه...

ولی پیش بینی ها اینه که از آخر ۲۰۱۶ اوضاع رو به بهبود بره و تا پایان ۲۰۱۷ کم کم نشونه های بهبود رو بشه دید و شرکتهای نفتی دوباره برنامه ریزی کنند برای استخدام. در اینصورت هم هزاران نفر با تجربه ی کار کانادایی در نوبت خواهند بود.

خلاصه اینکه خیر! آلبرتا مقصد خوبی برای مهاجرت نخواهد بود لااقل تا دو یا سه سال آینده!
    بعید به نظر میرسه که قیمت نفت دیگه با بالای ۶۰ دلار برسه. آلبرتا باید به دنبال یک روش دیگه برای پول درآوردن باشه. البته به نظر میرسه که میخواند این کار رو هم بکنند و به سمت شرکت های های تک پیش میرند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

ممنون از توضیحاتتون دوستان گرامی

آیا مقصد بهتری حالا یا در کانادا یا در کشورهای دیگری پیشنهاد می کنید که بعد ادامه تحصیل شرایط کاری بهتری داشته باشه ؟

لیسانس نفت دارم و قصد ادامه تحصیل و زندگی در خارج کشور دارم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نتایج سرشماری ۲۰۱۶ کلگری منتشر شده.
    از جالب ترین آمارش وضعیت مهاجرت به کلگری هست. در سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ هر سال بین ۲۵ تا ۲۸ هزار نفر به این شهر مهاجرت کرده اند ولی در سال ۲۰۱۶ با کاهشی بیش از سی هزار نفر در حدود ۶۵۰۰ نفر هم از این شهر رفته اند!

اطلاعات بسیار جالبی توش میشه پیدا کرد٬ پیشنهاد میکنم خودتون ببینین:
    http://www.calgary.ca/CA/city-clerks...6-Results.aspx
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ممنون از توضیحاتتون دوستان گرامی

آیا مقصد بهتری حالا یا در کانادا یا در کشورهای دیگری پیشنهاد می کنید که بعد ادامه تحصیل شرایط کاری بهتری داشته باشه ؟

لیسانس نفت دارم و قصد ادامه تحصیل و زندگی در خارج کشور دارم
    من از زمانی که قصد به مهاجرت کردم تا زمانی که اینجا لند کردم هشت سال طول کشید! شما در اسرع وقت برای کانادا اقدام کنید٬ تا به نتیجه برسه فرصت کافی برای انتخاب شهرتون خواهید داشت.

سلام

کسی کتاب اتیک و لا را داره به من قرض بده یا می دونید از کجا میشه دست دوم تهیه کنم .ممنون می شم راهنمای کنید
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Junior Member

سلام من دنبال یک آرایشگر ایرانی هستم در شهر کلگری لطفا شماره تلفن یا آدرس آنجا را لطف کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)