صفحه 543 از 552 نخستنخست ... 43443493533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,421 تا 5,430 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

امیدوارم که همگی تعطیلات خوبی داشته باشید و سال 2017 برای همه سال بهتری از قبل باشه.

یک سوال داشتم،
    برای کوتاه کردن قد شلوار (trimming pant) کجا رو توصیه می کنید که ارزون باشه.
    بنده متاسفانه از Sears نخریدم که با 4 دلار کوتاهش کنن.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    امیدوارم که همگی تعطیلات خوبی داشته باشید و سال 2017 برای همه سال بهتری از قبل باشه.

یک سوال داشتم،
    برای کوتاه کردن قد شلوار (trimming pant) کجا رو توصیه می کنید که ارزون باشه.
    بنده متاسفانه از Sears نخریدم که با 4 دلار کوتاهش کنن.

البته فکر کنم از 4 دلار بیشتر بشه

http://stitchit.co/

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    Stitch It
    البته فکر کنم از 4 دلار بیشتر بشه

http://stitchit.co/
    تشکر از شما، ولی من معمولا همه لباس هام رو از تخفیف می خرم و اصلا دوست ندارم هزینه زیادی برای این کار بپردازم.
    فردا زنگ می زنم ببینم چقدر می گیرن.
    بازم ممنون

Banned

برنامه های امشب 31 دسامبر 2016 در کلگری:

http://www.todocanada.ca/new-years-eve-in-calgary/

Junior Member trojan99 آواتار ها

ببخشيد ميدونم كه كلگري شهر نفتي و البرتا كلا استان نفتي هستش ولي من رشتم مهندسي شيمي گرايش فرايند هستش يعني
    Chemical Eng or Chemical process eng
    حالا سوالم اينه با اينه رشته من مرتبط به نفت و گاز هستش ولي مستقيما رشته نفت نيستش و ميتونه جاهاي ديگه هم استفاده بشه ايا ميشه گفت اين ركود اقتصادي ناشي از قيمت نفت رو اين رشته كمتر اثر گذاشته يعني به عبارتي براي اين رشته تا سال ٢٠٢٠ كه من ميخوام بيام كار هست يا نه ؟
    البته ميدونم كار پيدا كردن به خود ادم ربط داره كه من سطحم قويه يعني نخبه نيستم ولي بدم نيستم ولي خب سابقه كار كانادايي ندارم و الانم نميدونم اطلاع داريد يا نه ولي امتياز جاب افر رو كم كردن پس براي كساني كه ايران هستند كار باز هم سخت تر شده

سوال دومم هم شايد كليشه اي ترين سوال ممكن باشه ولي التماستون ميكنم جواب بديد خواهش ميكنم جواب بديد
    به نظر شما مهاجرت با توجه به شرايط دو كشور (شرايط ايران با ترامپ و اينها بد تر ميشه و شرايط كانادا در بدترين حالت ثابت ميمونه حداقل براي من كه تازه اومدم و دنبال سوروايول جاب هستم - البته اين نظر منه) ايا كار درستيه؟
    يعني اگه شما برگرديد عقب ايا باز هم مهاجرت ميكنيد؟؟؟
    ببخشيدا ولي لطفا جواب بدين
    خواهشا جواب بديد نگين يكي جواب داده هر كسي لطفا نظر خودشو بگه
    مرسي
    من واقعا گيج شدم و به حالت افسردگي در اثر بلاتكليفي رسيدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

در مورد قسمت اول سوالتون , این رکود اقتصادی لعنتی رو همه چی تاثیر گذاشته و اصلا ربطی به میزان ارتباط فیلد کاری به نفت نداره.اونایی که مستقیما در ارتباط با نفت بودن که گفتن نداره اوضاعشون و کمپانیهایی هم که ارتباط کمتری دارن یه جورایی گیج و محو هستن و به دلیل اینکه پروژه هاشون رو یه جورایی on hold نگه داشتن چندان اوضاع خوبی ندارن.اما اینجور که میگن تا 2020 اوضاع خوب میشه و باز اونجور که قدیم تریا میگن آلبرتا وقتی اوضاع خوب شه دیگه یه جورایی بهشت میشه(گرچه من خودم به شخصه معتقدم دوران طلایی کانادا گذشته و دیگه هم برنمیگرده)
    و اما در مورد قسمت دوم سوالتون.به نظرم کاملا به شخص بستگی داره و شرایطش.من معتقدم که مهاجرت یعنی از شزایط بدتر به بد رسیدن(این البته بدبینانه ترین حالته)که در خیلی موارد هم پریدن از حالت بدتر به خوب و یا به عالی رسیدن هم میتونه باشه.اما تو همون حالت بدبینانه هم یعنی یه استپ بالا تر اومدن.پس میارزه!
    ما3 سال هست که اینجا هستیم و تا بیایم از حالت گیجی و گمی یه تازه وارد دربیایم اقتصاد شورع کرد به خراب شدن.از همون اول هم که گیج بودیم کار جنرال رو شروع کردیم درکنارش درس هم خوندیم. نه به لول جاب نگاه کردیم و نه اجازه دادیم دیگران درموردش حرف بزنن(این رو جدی خدمتتون میگم.اگه اجازه بدین خیلی ها هستن که نه خودشون قدم برمیدارن و نه از قدم برداشتن دیگرون احساس خوبی دارن.متاسفانه ما ایرانی جماعت زیادی دوست داریم که دماغمون رو تو زندگی دیگروون بکنیم!)
    ما تمام زندگیمون رو وقتی ساختیم که من و همسرم هر دوکار جنرال داشتیم.من خودم هنوز بعد از سه سال کار جنرال دارم ولی به طور کلی اصلا حسم نسبت بهش بد نیست .گاهی اوقات احساس خستگی می کنم .شاید هم بیشتر از گاهی.چون کار حنرال به نفسه سخته (دلیلشم شاید پول کمش باشه ) اما برام نفرت انگیز نیست.چون وقتی نگاه میکنم به این سه سال , میبینم که زندگیم همراه با رشد بوده.شاید با یه شیب کم به خاطر شرایط اما باز همین که روی خط صاف نبوده یعنی پیشرفت.
    مورد بعدی که من رو راضی نگه میداره این هست که من به خاطر بچه هام مهاجرت کردم و همون موقع هم به خودم قبولوندم که نسل اول مهاجر همیشه باید تحملش بیشتر باشه.هینکه بچه هام توی سرزمینی بزرگ میشن که در دنیا به روشون بازه برای من یعنی رضایت (بماند که در کنارش خیلی موارد دیگه هم من رو راضی نگه داشته).پس میبینید که همه چی به خودتون بستگی داره و طرز فکر و زندگی کردنتون.اگه میخواین که به صورت کلی احساس خوبی داشته باشید از مهاجرت ,باید ببینید که هدفتون چی هست و حد رضایت ذهنیتون چقدره!
    تاثیر خود شما روی زندگیتون بیشتر از تاثیر مسایل سیاسی هست.
    خلاصه اینکه من اگه برگردم به گذشته بازهم مهاجرت میکنم

سلام
    کسی در رابطه با چگونگی تسویه وام دانشجویی اطلاعی داره .ایا معدل خوب تاثیری تو باز پرداخت داره
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan99 نمایش پست ها
    ببخشيد ميدونم كه كلگري شهر نفتي و البرتا كلا استان نفتي هستش ولي من رشتم مهندسي شيمي گرايش فرايند هستش يعني
    Chemical Eng or Chemical process eng
    حالا سوالم اينه با اينه رشته من مرتبط به نفت و گاز هستش ولي مستقيما رشته نفت نيستش و ميتونه جاهاي ديگه هم استفاده بشه ايا ميشه گفت اين ركود اقتصادي ناشي از قيمت نفت رو اين رشته كمتر اثر گذاشته يعني به عبارتي براي اين رشته تا سال ٢٠٢٠ كه من ميخوام بيام كار هست يا نه ؟
    البته ميدونم كار پيدا كردن به خود ادم ربط داره كه من سطحم قويه يعني نخبه نيستم ولي بدم نيستم ولي خب سابقه كار كانادايي ندارم و الانم نميدونم اطلاع داريد يا نه ولي امتياز جاب افر رو كم كردن پس براي كساني كه ايران هستند كار باز هم سخت تر شده

سوال دومم هم شايد كليشه اي ترين سوال ممكن باشه ولي التماستون ميكنم جواب بديد خواهش ميكنم جواب بديد
    به نظر شما مهاجرت با توجه به شرايط دو كشور (شرايط ايران با ترامپ و اينها بد تر ميشه و شرايط كانادا در بدترين حالت ثابت ميمونه حداقل براي من كه تازه اومدم و دنبال سوروايول جاب هستم - البته اين نظر منه) ايا كار درستيه؟
    يعني اگه شما برگرديد عقب ايا باز هم مهاجرت ميكنيد؟؟؟
    ببخشيدا ولي لطفا جواب بدين
    خواهشا جواب بديد نگين يكي جواب داده هر كسي لطفا نظر خودشو بگه
    مرسي
    من واقعا گيج شدم و به حالت افسردگي در اثر بلاتكليفي رسيدم
    شما اگر درایران کار کردید و پیشرفت کرده اید مطمئن باشید که اینجا هزاران بار بیشتر پیشرفت خواهید کرد،زندگی در اینجا با تمام مشکلات بسیار لذت بخش تر و دوست داشتنی تر است،فقط باید صبور باشید و هرگز نا امید نشوید

Junior Member

درود...
    میخواستم بدونم در کلگری رشته IT در زمینه های برنامه نویسی وب و شبکه چطوره؟
    لیسانس دانشگاه آزاد دارم با ۲ سال سابقه کار و چند تا مدرک موسسات آموزشی در زمینه رشته‌ام و با فرض اینکه زبان هم در حد خوب باشه.آیا سن هم در پیدا کردن کار مهمه؟۳۰ سالمه.با تشکر

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsfi نمایش پست ها
    درود...
    میخواستم بدونم در کلگری رشته IT در زمینه های برنامه نویسی وب و شبکه چطوره؟
    لیسانس دانشگاه آزاد دارم با ۲ سال سابقه کار و چند تا مدرک موسسات آموزشی در زمینه رشته‌ام و با فرض اینکه زبان هم در حد خوب باشه.آیا سن هم در پیدا کردن کار مهمه؟۳۰ سالمه.با تشکر
    سابقه کارایران و انواع مدارک در کانادا چندان کاربردی نداره. یکی از چیزهای که مهمه بلد بودن کار هست. البته داشتن نتوورکینگ و سابقه کار کانادایی هم مهم هست. اما جواب سوال شما رو باید اینطوری بدم که کمتر فارغ التحصیل دانشگاه کلگری در رشته کامپیوتر در کلگری میمونه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)